Alfa Kitap Soru Hattı

Cıncık gibi duruyor :slight_smile:

17 Beğeni

İçinde diyorum görsel var mı diye :joy: Ahh Hüseyin :joy:

1 Beğeni

Üçüncü seferde ancak jeton düştü.:):joy::joy:evet içinde görsel var.Kafam çok dağınık cidden.

9 Beğeni

Yok Hüseyin bizim 2.cilt kitaplar daha güzelmiş. Hem kapakları pembeli mavili hem de 2 cilt :slight_smile:

3 Beğeni

Evet Hüseyin hem bizimkiler düz seninkiler yatay basılmış beğenmedim :slight_smile: @Husey

4 Beğeni

İlerde bu baskıyı çok ararsınız:)

5 Beğeni

Ararsak sen satıyor olursun zaten :slight_smile:

4 Beğeni

Hüseyin senin kitaplar daha güzelmiş. :rofl: Onlar aradıklarında satıyor olursan bana sat, onlara satma.:sweat_smile:

5 Beğeni

Büyük konuşmayım ama satacağımı sanmam(inş.satmam :joy:)

5 Beğeni

Kitabı epey bir zaman önce okudum. Bu bilgileri ilk defa sizden duydum. Belki de bu yönünü bilmediğim için dikkat etmedim. Bir bakayım size dönüş yaparım.

1 Beğeni

Dedi Letgo’yu açarken. Bir yandan da @alper’e ve bana özelden satarım ama çok para isterim diyordu :smile:

@Agape 'ye satmayacağım sevmiyorum onu da demişti :smile:

2 Beğeni

Ben de beni sevmiyorum zaten o yüzden anlayabiliyorum. :sweat_smile: Hüseyin haklı, gidiyorum…

4 Beğeni

tenor

:joy: :joy:

3 Beğeni

Susan Wise Bauer’in Rönesans Dünyası yeni baskısını yapacak mı?

Lovecraft için herhangi bir gelişme var mı acaba? Mayıs ayı demişlerdi :frowning:

3 Beğeni

Evet mayısta matbaaya verilecke denmiştide ne zaman yayında olacağı soylenmemişti.
Ne zaman çıkacağını bende merak ediyorum @alfakitap

1 Beğeni

Monte Cristo Kontu baskınız ne zaman gelecek? Başka yayın evinden almamak için zor tutuyorum kendimi :weary:

Merhabalar. Barok Döngüsü Üçlemesi’nin 3.cildini ne zaman basmayı planlıyorsunuz acaba?

2 Beğeni

Merhaba;
Nicholas Chrsitopher kitapları gündeminizde var mı?

İyi günler

Tim Powers - Anubis Kapıları kitabını acaba ne zaman görebiliriz ?

2 Beğeni