Alfa Kitap Soru Hattı

Merhaba,
Çok teşekkür ediyorum.
Ian Rankin’in satışları şu anki piyasaya göre iyi.
Yeni kitap The Black Book bugün matbaadan çıktı, Pazartesi dağıtıma girecek.
Teşekkürler.

3 Beğeni

HP Lovecraft toplu eserlerini ne zaman görebileceğiz ?

3 Beğeni

Bilimkurgu türünde yeni yazarlar var mı radarınızda?

Anubis Gates ne zaman gelir acaba?.

İyi çalışmalar diliyorum.

1 Beğeni
  • Jules Verne kitaplığını kaç kitap olarak düşünüyorsunuz?
  • Yeni Jules Verne kitabı için bir tarih verebilir misiniz?

Açıkçası ciltli toplu baskılar pek çok kişi için tercih sebebi. Kitaplıkta daha hoş duruyorlar. Saklaması daha kolay ve daha zor hasar alıyorlar. Bknz. Gizli Tarih seriniz :slight_smile: Değerlendireceğinizi duymak güzel :slight_smile: yanıtınız için teşekkürler.

3 Beğeni

Merhaba fantastik edebiyata giriş yapmayı düşünüyormuşsunuz. Acaba bir seri belirlediniz mi?

1 Beğeni

Harika bir haber. :heart_eyes: Beğeneceğimize eminim. Yanıt için çok teşekkürler. Citli basma planınız da var mıdır acaba?

En çok bu habere sevindim. Michel Zevaco kitaplarının tamamını basarsınız umarım.

2 Beğeni

Sayın yetkili ilginize teşekkürler reklamınızı da görmüştüm hafta içi okuruz işallah

Yeni çıkacak Jules Verne kitabı ne olacak ve tarihi belli mi?

2 Beğeni

Son kitap nerde kaldı hacı:)

9 Beğeni

Git de kitabını yaz :triumph:

2 Beğeni

Sanırım hiçbir zaman göremeyeceğiz. Alfa yayınevinin çok sorumsuz olduğunu düşünüyorum artık. Başlığa bile senede bir kez falan bakıyorlar.

Sadece başlık değil sosyal medya hesaplarına attığım mesajlara da cevap gelmedi.(Farklı zaman aralıklarıyla sorular sormuştum) Hatta bir keresinde görüldü bile yedim :frowning:

Yayınevinden aldığım cevaba göre Lovecraft ciltli toplu öyküler baskısı bu yaz içinde bizimle olacak. Farklı zaman aralıkları ile sordukça bilgilendiririm bu konu üzerinden. :slight_smile:

9 Beğeni

Sitenizden alış-veriş yaptım! Sözün bittiği yerdeyim!

14 Beğeni

O kitap ters mi yoksa ben mi öyle görüyorum. :thinking:

Ters :confounded: -20 karakter-

Bugün Shakespeare baskılarınızı inceledim ve kitapları çok beğendim. Benzer bir ürün olan Tolstoy baskılarına göre daha pahalı olduğu için önyargı ile yaklaşıyordum ama Shakespeare’lerin bir sayfasının İngilizce diğer sayfasının Türkçe olmasıyla verilen paraya değdiğini düşünüyorum. Sorum ise şu tüm Shakespeare kitapları çift dilli mi basılacak? Eğer hepsi aynı şekilde basılacaksa yazarın külliyatını sizden toplayacağım.

Bu gerçek mi ya :smile:

İ A D E

1 Beğeni