Alfa Kitap Soru Hattı

Sayin @alfakitap Umberto Eco nun Ortaçağ serisinin ilk cildi çoğu sitede yok. Kitabın baskısı bittiyse tekrar basım olucak mı?

Ben de öyle düşünüyorum ama aşırı bir pahalılık var gerçekten.

1 Beğeni

Selamlar,

Voltaire’in Felsefe Sözlüğü adlı eserini yayımlamayı düşünüyor musunuz?

Voltaire’in tüm eserlerini Tolstoy ve Heidegger gibi ciltli baskılar yapsanız şahane olur :heart_eyes:

Bir de Lovecraft toplu eserlerini bekliyorum gözlerim yollarda kaldı :disappointed_relieved: Ağustos veya Eylül’de çıkar mı acaba?:thinking:

3 Beğeni

Yeni baskı yapıldı. Alfa’nın kendi sitesinde satışta,

4 Beğeni

Teşekkürler bilgilendirme için. Karaborsaya düşmeden yeni baskı yapılması güzel bir şey.

2 Beğeni

Androidler Elektrikli Koyunlar Düşler mi? kitabını ne zaman basacaksınız ve bu Lovecraft’ın bütün eserlerini ne zaman basmayı düşünüyorsunuz? En son Mart ayında çıkıyordu, sonra yaza ertelediniz yaz bitti. Ses soluk yok.

8 Beğeni

Android’ler Elektrikli Koyun Düşler mi? kitabı çeviriden gelmiş biraz daha vakti varmış. Yeni PKD kitabı “Yaratılan Dünya” matbaada imiş.

Lovecraft maalesef yetişmemiş. Kasım fuarına kadar ciltli sert kapak olarak yetişeceği düşünülüyormuş.

17 Beğeni

Çok güzel haberler :slight_smile: Sonrada ben yetkili değilim falan filan :smile:

Androidler kitabı için diğerinin tamamen piyasadan yok olmasını bekliyorlar sanırım.

2 Beğeni

Sanırım öyle olacak. Hala söylüyorum yetkili değilim. :joy:

O zaman yetkilimsi :smile: Ben daha çok Yüksek Şatodaki Adam’ı bekliyorum. Sonra koyun düşler miyim bakacağım :smile:

4 Beğeni

Notumu aldım Ufuk … kitabı bekliyor diye. :smiley:

2 Beğeni

Teşekkürler, benim acelem yok daha okumadığım kitapları var elimde :slight_smile:

1 Beğeni

Yüksek Şatodaki Adam’da da çevirmenle ilgili bir sorun yaşanmış. Başka çevirmenle devam edilecekmiş.

1 Beğeni

Sevgili @Strenergy HAYIR serisi olarak başlayan kitapların devamı ne zaman gelecek acaba. Bide fırında bi tane Tenten olacaktı. Piştiyse alalım :smiley:

3 Beğeni

Notumu aldım cevap alınca paylaşırım :slight_smile:

2 Beğeni

Yetkili yetkiliye karşı off :joy:

@alper nerelerde hiç sesi çıkmıyor. Sanırım bu ay basılmış bütün kitapları bitirme kararı aldı :smile:

5 Beğeni

Son yaptığın alışverişle ithaki yetkilisi olma yolundaki çaban gözümüzden kaçmadı :smile:

3 Beğeni

Biz @alper ile kendi yayınevimizi kuracağız :smile:

5 Beğeni

Doğum gününde bir Lovecraft duyurusu güzel olurdu :relieved: Temmuz derken kasım oldu kasımlarda mart nisan olur :pensive:

Hocam Alfa Kitap ile nasıl iletişim kuruyorsunuz? Ben de bir görüşümü iletmek istiyorum da nereden yazacağımı bilemedim

1 Beğeni