Alfa Kitap Soru Hattı

Evet yoksa farklı bir boyut görebilirdik. :smiley:

1 Beğeni

Muhtemelen 54 (20 susamlı kraker)

4 Beğeni

Teşekkür ederim…

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

@Ufuk un dediği kadar varmış :smile:,

Çok teşekkürler bilgiler için. :slight_smile:

2 Beğeni

Rıhtım üyeler arası iyilik, yardımseverlik ve fedakarlık ödülü olsa buna aday olacak bir arkadaşımız @Strenergy. Birkaç arkadaş daha var. Hepsinin gönlümde yeri başkadır. Kendi adıma teşekkür ederim. :slight_smile:

10 Beğeni

Çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Barok döngüsü üçlemesinin son kitabı ne zaman gelecek acaba? Sayın @Strenergy size zahmet sorar mısınız

3 Beğeni

7 posts were merged into an existing topic: Rıhtım Kamarası

Güzel düşünceleriniz için teşekkürler modiçemiz. :blush::blush:

4 Beğeni

Notumu aldım bir sonraki görüşmede sorarım. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de bir şey rica edebilir miyim?
Lindsey Davis’in Flavia Albia serisinin devamı ne zaman gelecek çok merak ediyorum, sorabilirseniz memnun olurum.

1 Beğeni

Barok Döngü-3 matbaadaymış. Matbaadan geldiğinde mutlaka yeni kitaplar konusunda paylaşmış olurum. :slight_smile:

5 Beğeni

Net rakam olmamakla birlikte 50 kitabın görüleceği düşünülmekteymiş. “İki Yıl Okul Tatili” matbaadaymış. :slight_smile:

5 Beğeni

Teşekkür ederim @Strenergy

2 Beğeni

Bu durum ile ilgili net cevap alamadım. Şu an için muamma diyebiliriz. :slight_smile:

1 Beğeni

Flood yapıyor gibi görünme diye araya giriyorum.

@Strenergy tek mesajda at işareti ve kullanıcı adı ile cevap verebilirsin.

2 Beğeni

Rica ederim. Ortalama 1,5 ayda bir yeni kitap geldiğini düşünürsek tamamlanması 2 yıl sürecek gibi görünüyor dendi.

Bandrol alındıkça konusuna not düşüyorum zaten oradan takip edebilirsin. :slight_smile:

Edit: Teşekkürler @alper :slight_smile:

5 Beğeni

Çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

@Strenergy Üç Silahşörler’in 3. kitabını da sorabilir misin? En son burada temmuzda baskıdan gelrceğini tahmin ettiklerini söylemişlerdi ama şu anda programlarındaki yeri nedir acaba?

1 Beğeni