Alfa Kitap Soru Hattı

Merhabalar,

Stanislaw Lem kitaplarımızı yeni yılda raflarda göreceksiniz.
16 kitabının yayın hakkı bizde, çeviriler başladı bile :slight_smile:

Sevgiler

30 Beğeni

2018 yılının en son en güzel haberinden biri. :clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6:

Merhaba,

Lovecraft konusunda tüm kitaplarımızda olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Umarım herkes beğenir,

Sevgiler

12 Beğeni

Merhaba,

PKD külliyatı yapma yolunda ilerliyoruz bildiğiniz gibi.
Ubik’in yayın hakkı bizde, Valis ise çeviri aşamasında.
2019’da raflara yetiştirmeyi planlıyoruz.

Sevgiler

25 Beğeni

Ne güzel haberler bunlar. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Beğeni

İyi yıllar…

Expiration Date ve Eathquake Weather’ın yanında Anubis Kapıları’nı da basılması söz konusu mudur? Sahaflarda inanılmaz fiyatlar isteniyor.

2 Beğeni

Merhaba,

Anubis Kapıları’nın da yayın hakları bizde, programımızda o da yer alıyor.
Bunun için maalesef tarih veremiyor fakat çıkacağı kesin.

Sevgiler

12 Beğeni

Çok mutlu ettiniz bu cevabınızla. Çok teşekkürler.:blush:

@alfakitap Malazan serisini Beyazbalina yayınevi basmaktan vazgeçmiş. Eğer koşullar uygun olursa telif hakkını almayı düşünür müsünüz?

2 Beğeni

Hoşgeldiniz. Ben DK kitaplarınızdan Edebiyat Kitabı’nı aldım. Baskısı, tasarımı çok güzel ama editörlüğü çok kötü gerçekten. Neredeyse her sayfada yazım hatası var. Hataları not alarak okuyordum ama o kadar çok ki yorulup bıraktım. Dilerseniz özel mesajla iletebilirim tespit ettiklerimi. Kitapta zaten editör olarak orijinal kitabın editörünün adı geçiyor. Sanıyorum çevrildiği gibi basmışsınız. Bu sebeple görüntüsünü ve konularını beğensem de diğer DK kitaplarınızı satın almadım. Bu sitemimi soru hattının formatına uygun olsun diye “Sonraki baskılarda bu kitapları incelemeden geçirmeyi düşünür müsünüz?” diye sorarak bitireyim. İyi seneler.

Piyasa sayenizde lem’sizlikten kurtulacak. İlk çeyrekte görürüz umarım. PKD külliyatı için de ayrı teşekkürler.

2 Beğeni

Selamlar, hoş geldiniz. :smiley:

PKD Külliyatı derken, tam olarak tüm eserleri mi? Yayınlamaycağınız yok mu? Önümüzdeki yıl PKD’nin kaç eserini görebiliriz ve Öykü Kitabı Ciltleri tamamlanır mı? İşte böyle, benim sorular da bu kadar ve teşekkürler, gelerek iyi ettiniz… :smiley: :+1:

Bu sayfa çok heyecanlı olmaya başladı. :grin::grin:

8 Beğeni

Ben h. P lovecraft bütün kitaplarının birleştirilmiş özel edisyonları çıksın alfadan başka bişey istemiyorum zaten alfanın her işi süper lakin bazı özel yazarların kitaplarının özel edisyonlu çıkarması lazım kalitesine kalite katar alfa. :slight_smile:

1 Beğeni

2 bin soru hedefimiz olacak mı? :joy:

3 Beğeni

Bu gidişle olur bence. :grin:

1 Beğeni

Hoş geldiniz ve şimdiden iyi yıllar.
Stanislaw Lem’in kitaplarını orjinal dili Lehçe’den mi, yoksa bir başka dilden mi çevireceksiniz?

3 Beğeni

Hoşgeldiniz. Stanislaw Lem’in yayın haklarını almış olmanıza çok sevindim. Kitapların yeni baskılarını heyecanla bekliyorum. 14363704909|375x500
Philip K. Dick’in günlüklerinden derlenmiş şöyle bir kitap var. Bunu da çevirip basmayı düşünüyor musunuz? Teşekkürler. (Fotoğrafı yükleyemedim :blush: kitabın adı:“The Exegesis of Philip K. Dick”)

1 Beğeni

Resim görünmüyor :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba…Ian Rankin kitaplarını yayınlamaya devam edecek misiniz? Edeceksiniz yayın programı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.