Amazon Prime Türkiye

Ben bu özellikle mitoloji serisini epeydir bekletiyorum ya. Wool 3 ise monokl’dan olanı muhtemelen yakın zamanda stoğu bitecek tekrar baskı yapmayacağı için. Alcatrazlar ise yeni baskıda küçüleceklerdi en son. :smiley: Hepsi için bahane mevcut bende :smiley: :smiley:
Bunlar dışında Disk Dünya kitapları, PKD serisinden kalanlar, Nevernigt Serisi, Dikenlikler Kralı, Zamanın Bekçileri var. Ama zannedersem çoğunluğu tamamladım istiediklerimden. Ve kesinlikle aldığıma pişman olmadım hiç. Şimdi almaya kalksam mesela Zaman Çarkı’na 800 civarı vereceğim ben 512’ye tamamlamıştım.

(Kendine almayı mantıklı buldurma önlemleri devrede :grimacing: :grimacing:)

3 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/primeday 13-14 Ekim olduğu kesinleşmiş.

3 Beğeni

1 Beğeni

Tam kafaüstü kablosuz kulaklık alacaktım. Bütün hesaplar, planlar altüst oldu. Acaba benim düşündüğüm model %25 + %10 indirime girer mi :roll_eyes:

2 Beğeni

Ben de Amazon fire stick 4K gelir diye umut ediyorum. 50 USD Kur farkı ile 400 TL’ye yakın oluyor, Amazon TL ile daha uyguna satar diye bekliyorum.

Belki seneye de Fire HD tablet sonraki sene de kindle gelir. :slight_smile:

Totem yapıyorum.

4 Beğeni

Benim kulaklık gelmeyecekse söylesinler. Boşuna 15 gün beklemeyim. :grimacing:

1 Beğeni

Model marka ne? Totem yapalım, hatta evrene enerjimizi gönderelim, evren de amazona göndersin bizim enerjimizi. :slight_smile:

2 Beğeni

Uzun araştırmalar sonucu ;

https://www.amazon.com.tr/dp/B07Z89CGS5/ref=s9_acss_bw_pg_TRHSJUNE_62_t?pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_r=B2YSJPMPJX3X0YNY4S0J&pf_rd_t=101&pf_rd_p=afa7dd3b-0733-465b-9e6b-204bef55dece&pf_rd_i=21599605031

2 Beğeni

Bende Beats Solo3 bakıyordum eğer böyle bir indirime girecekse kaçırmam. Kitaplar bekleyebilir. :rofl:

1 Beğeni

Dostum ben bir süre araştırdım. Versus sitesinde hangi marka ve modelle karşılaştırsam philips’in 805 modeli hepsini dövüyor.

Zaten ürün de ilk çıktığında abilelerini döven model diye çıkmış ve fiyat performans karşılaştırmasıyla oldukça ilgi görmüş. 2500 - 3000 bandında bir çok modelle karşılaştırdım yine hepsine üstün geldi model. Bir bakmanı tavsiye ederim.

2 Beğeni

Saplama dalıyorum ama o pahalı Beats’i Aliexpress’deki bazı çin malı kulaklıklar bile yeniyor yaa kalite ve ses bakımından. Son yılların en yüksek fiyatlı en kötü kulaklıkları galiba Beats kulaklıklar.

Edit: Şimdi kötü demeyeyim de, fiyatına nazaran o kadar para etmez diyeyim. 100-200 lira falan olsa kimse laf etmeyecek çünkü.

1 Beğeni

İlaç gibi oldu bunu atmanız kaliteli kulaklık arıyordum bende. Prime indirime girecek mi bu model ?

1 Beğeni

Sürekli güncellemeler geliyor, kendileri konuşamadıkça kendilerine uyguluyorlar. Uzun süre takip ettim ve ciddi anlamda sürekli değişiklikler gözlemledim. Fark etmek, iş yeri, alt yazı gibi sözcükler hep ayrıldı. Söylediğinize katılıyorum bu yüzden. TDK artık dilimize gereken özeni göstermiyor.

1 Beğeni

Rica ederim. Doğrudur üstad. Ben hiç beats’lere girmedim aslında. Arkadaş beats’den bahsedince kıyasladım Philips’le.
Ben uzun süre sennheiser’ın 3 tane modeli arasında gidip geldim. Sonra nasıl denk geldiyse karşıma bu model çıktı. Hangi model ile kıyaslasam hepsini alt etti hem fiyatı ile hem performansı ile :slight_smile:

Valla dostum bende sabah prime günleri ilanını görünce alışverişi erteledim. Bilgim yok ama indirime uğrayacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Sağlam bir Sennheiser indirime girerse momentum’a düşerim ben de. İndirim olmaz umarım onda. Bu ara para harcamamam lazım.:joy:

1 Beğeni

Valla ben bu modeli momentum 3 ile kıyasladım. Onu da dövdü :slight_smile:

Özellik olarak daha iyi olma ihtimali oldukça yüksek zaten Philips’in. Ama malzeme kalitesi ve kullanım ömrü olarak soru işaretleri oluyor ürünlerinin bazılarında onu dikkate almanızı tavsiye ederim. Özellikle televizyonlarında bu durum var. Kağıt üstünde özellik olarak çok iyi olan akıllı tvlerini kullanıp markadan nefret eden insanlar var. Philips bildiğim kadarıyla el değiştirdi ve bu tarz problemler ondan sonra çıkmaya başladı.

1 Beğeni

Senin ki çok kavgacıymış, dikkat et kavga ederken bir süre sonra deri kısımları dökülmesin :slight_smile:

Haklısınız, bazen sırf bu sebeplerden dolayı cayma noktasına gelebiliyorum. Ben de bu zamana kadar küçük ev aleti olsun, media player olsun philips ile hep sorun yaşadım. Özellikle garanti kapsamı konusunda serviste problem çıkartabiliyorlar. Hele garanti süresi dolmuş ise parça değişimlerinde inanılmaz rakamlar sunuyorlar. 6 ay önce televizyon bakarken de philips’in bir modelini inceliyordum ama sırf bu sebepler yüzünden samsung’a yönelmiştim. Şimdi siz de böyle söyleyince tekrar bir düşünme sürecine gireceğim. Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Ayrıca şimdi şikayetvar’dan hep philips hem sennheiser şikayetlerini inceledim. Philips’de daha fazla sorun olmakla birlikte hiçbir çözümlenmiş şikayet yok. Sennheiser’da daha az şikayet bulunmakla beraber nazlı ve kıl tüketicilerin dışında makul gözüken tüm şikayetler çözülmüş ve teşekkür almış.
@hunter baştan bakıyoruz :grin:

Bana balık verme, bana balık tutmayı öğret :stuck_out_tongue: Tavsiyelerini bekliyorum.

2 Beğeni

Attığınız kulaklığa çok yükseldim. İndirime girerse kaçırmam. :smiley:

1 Beğeni