Amazon Prime Türkiye

:smiley: :smiley: ben de servis ve şikayetler yönünden tekrar başa sarıp çelişkiye düştüm. Şimdi sennheiser inceliyorum :grimacing:

1 Beğeni

Sennheiser iyi modelleri fazla pahalı geliyor. Fırsat ürünü yakalarsanız paylaşın lütfen. :smiley:

1 Beğeni

An itibari ile sennheiser 350 BT ile 450 BT yi karşılaştırıyorum. İki kat fiyat farkı var ama ses kalitesi aynı. Sadece bir kaç detay üstünlüğü var. 350 BT 668 TL gibi güzel bir fiyatta.

1 Beğeni

İkiside çöp. 440bt kullandım. Kulaklıklar 1 saat sonra kulakları öyle rahatsız ediyorki. O kulağa oturan lanet şey hem terletiyor hem acıtıyor.

Sennheiser aşığı biri olmama rağmen kullanamayıp sattığım tek ürünü idi. 4.50 sadece noise cancelling içeriyor. Diğer şarkıya geçme geri alma tuşu tam bir fiyasko. Şarjı güzel gidiyor evet. Sesi berrak evet. Midler fena değil baslar iyi evet.

Alınır mı şu anki fiyatına hayır :sweat_smile:

1 Beğeni

Son gelişmelerden sonra kararım :exploding_head: :exploding_head: :exploding_head:

4 Beğeni

Ne için arıyorsun? Telefondan müzik dinlemek için mi yoksa oyun için mi?

1 Beğeni

Telefondan müzik dinleme + ps4

PS4 işi karıştırır. 4.40bt bağlanmıyordu ben denemiştim. Ona ayrıca bakmak lazım sanırım. Bose’abaktın mı harika modelleri var aslında pek bilinmese de. Türkiyede yoktu en son ama qc25 ya da qc35 hepsini tekte alır.
Ben oyun ve kişisel kullanımı ayırdım. Evde oyun için kablosuz ama gecikmesiz arctis 7 kişisel kullanım için se sennheiser cx 300 kablolu ve haylou tw kablosuz kullanıyorum. Senheiser 4.40bt sonrası kulaküstü kulaktın vazgeçtim. Hem yanımda taşıması sorun hem boynunda durmuyor hem de terletiyor sokakta yürürken.

Bir tane inceleme vardı 4.40’ı anlatan bulabilirsem yollayayım. Çok güzel artıları eksileri sıralıyordu, dürüstçe.

1 Beğeni

Çok teşekkürler detaylar, tavsiyeler için. PS4 için özellikle jack girişi bulunan bir kulaklık bakıyorum ki kulaklıktan giriş yapayım. Sennheiser incelemelerine ben çok baktım ama şu haylou markası için görüşlerin nelerdir, onu merak ettim. Bir yandan ofis kullanımı için onlara baktım ama markayı çok bilmediğimden kararsız kaldım.

İstanbul’da oturan varsa sennheiser HD 4.40 BTyi satıyorum uygun fiyata

Kulaklıkla ilgili konu vardı forumda, oraya bakarsan bir arkadaş site önermişti. Sitenin sahibi sanırım kulaklık konusunda yardımcı oluyormuş, ben de merak edip incelemiştim baya kulaklık konusunu aşmışlardı. Bakmanı tavsiye ederim.

Ek: @erdo

1 Beğeni

Çok sağol Ufuk. Mesai bitmek üzere. Yarın inceleyeceğim.

1 Beğeni

Amazon Prime üyelerine özel Lumberjack, Puma, Under Armour ve U.S. Polo Assn. gibi markaların spor ayakkabılarında 200 TL’ye kadar indirim fırsatının yanı sıra Penti çoraplarda 3 al 2 öde fırsatı olacak. Bose, Jabra, JBL, Sennheiser ve Sony’nin aralarında bulunduğu markaların kulaklık ve hoparlörlerinde sepette yüzde 10 indirim fırsatı .Webrazzi’de şöyle bir haber okudum.Bir kaç yere daha baktım hepsi bu şekilde girmişler haberi.

Kitapların adı bile anılmıyor nedense. :neutral_face:

Amazon Prime üyelik iptali yolda o zaman benim için.

1 Beğeni

Ben de yalnızca kitap indirimleri için almıştım diyebilirim, o da olmazsa işime yaramaz. :neutral_face:

1 Beğeni

Ne demek kitaplarda indirim yok O_o

1 Beğeni

Bunlar “prime day” indirimleri değil, “erken prime day fırsatları”. Yani büyük güne hazırlık indirimleri. Bu indirimleri şu anda kullanabiliyorsunuz.

2 Beğeni

Evet sizin dediğniz gibiymiş.

1 Beğeni

Amazon prime alışverişimi cumartesi verdim normalde bugün gelecek diye gözüküyordu ama çarşamba günü gözüküyor şimdi. Çok tuhaf böyle olması.