Amazon Prime Türkiye

Ben aldım bi puma ayakkabı dün Amazon indiriminde bakalım bugün göreceğiz.
Benim çekincem daha çok made in turkey yazmasından. Son zamanlarda spor giyim markaları Türkiye’de fabrikalar açtı ama kalite berbat oluyor benim deneyimlediğim kadarıyla.
Geçen sene aldığım Skechers ayakkabının memory foam iç tabanı bi kaç ayda dümdüz kağıt gibi oldu, geçen ay da yırtıldı. Aynı modelin eski üretimlerini kullananların dediğine göre taban çok daha ince ve rahatsızmış.

1 Beğeni

Ayakkabı ile ilgili son yorumlara bakınca orjinal değil vs gibi yazıyor.

1 Beğeni

Evet o şekilde yorumlar var ama ben amazonun sahte ayakkabı satmaya tenezzül edeceğini pek sanmıyorum.

Bende amazondan uygun fiyata spor ayakkabı almıştım. Yazdan beri baya giydim, herhangi bir sorun yaşamadım.

Amazon’un ulaşabileceğimiz bir müşteri hizmetleri tlf numarası var mı?
Site üzerinden tlf numarası aracılığı ile canlı görüşebiliyorduk ( Site üzerinde varsa da ben bulamadım.
Eski bir hesapdan prime üyeliği kesiyorlar o hesabımı da unuttum.

Amazonun gözü açılmış. Kötü yorum yaptığım ürünlerin yorumlarını yayınlamamaya başladılar. Üç yıldızdan aşağısına izin vermiyor anladığım.

1 Beğeni

Amazon un merkezine şikayet edin…düzeltirler…Bizimkiler yapıyor…

Sistem üzerinden telefon ile görüşmek istediğinizi seçince direk onlar arıyordu diye hatırlıyorum. Benim de çok oldu ama kullanmayalı, hatta yabancı alan kodlu numaralar arıyordu hep ondan kalmış aklımda :slight_smile: .

1 Beğeni

Merhaba, tam olarak yeri burası mı bilmiyorum ancak en uygun yer burasıdır diye düşünüyorum. Amazon global’den bir ürün satın aldım, şu anda order konumuna gözüküyor ancak ürünün tutarı hesabımdan çekilmedi. Bu durumu yaşayan oldu mu? Sipariş ücret alınamadı diyip iptal de etmediler o nedenle kafam karıştı.

Merhaba, sipariş kargoya verilirken ücret çekiliyor, değişmediyse bu şekildeydi.

2 Beğeni

Anladım, çok teşekkürler bilgi için :slight_smile:

1 Beğeni

Zubizu 400/80

Hopi 350/70

İkisi de yeni bir hesapta ilk yapılacak alışveriş için.

2 Beğeni
19 Beğeni

Arkadaşlar yanlış görmediysem Amazon artık taksitlendirmeyi kaldırdı mı? Listemdeki kitap siparişi vericektim ama artık gözükmüyor. Maximum kart hariç hepsinde 9 taksit ve vade farkı zorunluluk gelmiş.
qq

Malesef kaldırmışlar ben de bu sabah farkettim 3 aydır kitap almıyordum alayım dedim bi baktım vade farkı alıyor :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Umarım en kısa zamanda geri gelir :slightly_smiling_face:

Taksiti kaldırmamış, sınırları değiştirmiş. 500 lirayı geçince diğer vade farksız taksit seçenekleri çıkıyor bende.

1 Beğeni

Teşekkür ederim bildirdiğiniz için.

Amazon 1 yıldızlı yorum yapmaya cidden izin vermiyor. 2 yıldıza izin veriliyor ama tuhaf bir biçimde…

Arkadaşlar Amazon bahar fırsatları 27 mart öğlen başlıyormuş. Bu konuda bilginiz varmı?