Anket Teknesi

Aslında tüm seçenekler Seveneves olacaktı, biz de kim ne oy vermiş uğraşmayacaktık. Şimdi sözü verdik, geri adım da atamıyoruz. :smiley:

Ben iş hayatında pamuk gibi biriyim. O yüzden 1 maaş keserim sadece. :angel:

2 Beğeni

Arkadaşlar demokraside demagogluk yapmak diye bir eylem var. Bakın örnek vermek gerekirse. :slight_smile:

Ben Susanna Clarke - Jonathan Strange ve Bay Norell seçeneğine oy verdim. Çünkü Amazonda kitaplar çok uygun. Ben hemen Prime üyeliğim ile aldım kargo da bedavaya geldi. 2 kitap toplam 22 lira. 4 adet kalmış her iki kitaptan. Kitapları alın sonrada oyunuza Ampule, pardon Susanna Clarke adlı yazara basın :slight_smile:

https://www.amazon.com.tr/gp/product/6051712704/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.com.tr/gp/product/6051712712/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Piranesi’yi okumasam Seveneves diyebilirdim ama ortada Susanna Clarke faktörü var. :grimacing:

Propaganda ve reklam da var. :slight_smile:

@M3rett0 hocam oy atmamışsın. Seveneves’e oy atar mısın? :smiley:

(Diğer oy Clarke olursa iyi gülerim kendime :smiley:)

@Abraxas Vuuu, süper oldu bu. Yakında forumda bk vs fantastik savaşı başlarsa şaşırmam ama kendimin bk safında olmasına çok şaşırırım. :joy:

3 Beğeni

@Mystery, @HamdemitAbi, @nefarrias_bredd : tehlikenin farkında mısınız?

4 Beğeni

Affedin. Hocam ben…

2 Beğeni

E okumuşsun işte hocam Clarke’ı. Okumadığın Seveneves’e oy atıver. :smiley:

Sizi asla kıramam hocam. Verdim gitti.

1 Beğeni

Tarafsız kalıp, oylamaya değil sonucuna katılmayı düşünüyorum. Kesinlikle 900 sayfadan korktuğum için değil. :smiley:

1 Beğeni

@HamdemitAbi Keşke hiç aklına getirmeseydim. :joy:

Neyse ya, ben fantastik kurgunun bir neferiyim. Hele sen sevdim diyorsan başka bir şeye ihtiyacım yok. Bundan sonra ben de Clarke’çıyım. :smiley:

(Ama haksızlık olmasın diye oyumu değiştirmeyeceğim)

Değildim, şimdi oldum hocam saygılar. Bu seferkine sahiden katılabilme ihtimalim var, utanmadım uzun zamandır okumak isteyip Malazan yinelemelerinden fırsat bulamadığım kitaplara abandım. Allah affetsin.

1 Beğeni

Ya türkçe kitap çıkarsa katılamam ben. Elimde yok alabileceğimi de sanmıyorum şu an. Bu arada siz söylemeseniz ben anketi görmemiştim. :confused:

1 Beğeni

Ooo ben bunu alayım ama yine de Seveneves’ciyim.
Edit: Keşke 3. kitap da indirimde olsaydı. Böyle de yarım kaldı. :cry:

2 Beğeni

Adayları beğenmedim. Sanırım oy kullanmayacağım. :roll_eyes: Umarım yine o kazanmaz. Oh, wait.

Tepki gitmiş gülemiyorum. Boşlukta kaldım.

1 Beğeni

Lobicilik nedir? Nasıl yapılır? @Abraxas @isos81 :joy:

1 Beğeni

Anket yapmayı sizden öğrenecek değiliz. :sweat_smile:

2 Beğeni

Seni boşluğa sürüklediğim için üzgün değilim. :upside_down_face:

1 Beğeni

Anket bu gece sona mı erse acaba :upside_down_face:

1 Beğeni

Pazar 22:00’de kapatacağım. :slight_smile:

1 Beğeni