Anket Teknesi

Tepki gitmiş gülemiyorum. Boşlukta kaldım.

1 Beğeni

Lobicilik nedir? Nasıl yapılır? @Abraxas @isos81 :joy:

1 Beğeni

Anket yapmayı sizden öğrenecek değiliz. :sweat_smile:

2 Beğeni

Seni boşluğa sürüklediğim için üzgün değilim. :upside_down_face:

1 Beğeni

Anket bu gece sona mı erse acaba :upside_down_face:

1 Beğeni

Pazar 22:00’de kapatacağım. :slight_smile:

1 Beğeni

Seveneves öne geçince kapat. :grin:

Hoca bitir hoca :slight_smile:

3 Beğeni

@Akahige:

Bu troll oydan sonra hele bir de 1000 sayfalık alternatif Jane Austen okuma etkinliğine katılma… Gözümüz üzerinde. :male_detective::bomb:

image

Var hocam var. Şantaj, çirkeflik, adam kayırma… Ne ararsan var.

2 Beğeni

Madem Seveneves istiyordunuz neden oylama yaptınız a dostlar? Bir cadı olarak oyumu değiştirme hakkımı kullandım. :buyucu:

2 Beğeni

Sonuç ne çıkarsa okuyacağız, arada da biraz gülüp eğleniyoruz işte. :buyucu:

1 Beğeni

1 Beğeni

Bir dahaki aya Seveneves okuyalım. :buyucu:

1 Beğeni

Jonathan Strange bende varmış. Kaybetmeyi de sevmem. Oyumu Strange’e çekip anketi kapatmayı düşünüyorum. :joy:

Bir aksilik olmazsa öyle olacak. Sonrasında da bir ay fantastik bir ay bk olarak ilerleyeceğiz.

4 Beğeni

Ben Susanna Clarke’a ıy verdim ama bir soru takıldı aklıma. Tek kitap mı okuyacağız yoksa 3 kitaplık seriyi mi? :slightly_smiling_face:

Bilgilendirme yapayım. Jonathan Strange ve Bay Norell seri değil tek bir kitap. Alfa uzun diye üç cilde bölmüş. Kitabı okumuş biri olarak sadece ilk cildin okuyucuya kitap bitirme hissi vereceğini düşünmüyorum.

4 Beğeni

Oylama sonlanmış gözüküyor, daha fazla beklemenin bence de manası yok. Sevsen de sevmesen de mağlup olduk abi, kendini kandırmaya gerek yok. :slight_smile:

İyi mücadele ettik. Önümüze bakacağız.

4 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Anketimiz sonlanmıştır. Büyük çekişme sonucunda yarışmayı benim de oy attığım Jonathan Strange ve Bay Norell kazanmıştır. :slight_smile:

Aralık ayında bu kitabı, ocakta da Seveneves’i okuyacağız. Sonrasında devam etmek istersek bir fantastik bir bk olarak ilerleyeceğiz.

Not: Kitap aslında @HamdemitAbi’nin belirttiği üzere tek kitap ama uzun diye Alfa üçe bölmüş. Sadece ilk kitabı mı yoksa tamamını mı okuyacağız, ilk kitap sonrası karar veririz.

6 Beğeni

Üçüncü kitabın baskısı mı bitmiş acaba. İdefixte yok. Amazonda başka satıcı var. Kitapyurdu ve Kidega’da tedarik edilir görünüyor ama Kidega’da biten kitaplar da öyle. Alfa’nın kendi sitesinde varmış ama.

Ben Jonathan Strange’i de Seveneves’i de çok merak ediyordum zaten. Ama ne yalan söyleyeyim Seveneves kalın bir kitap diye daha cazip geliyordu.