Arayıp da Adını Hatırlayamadığımız Filmler

Bi ihtimal Session 9 ve ya Devils Chair olabilir.

2 Beğeni

İkinci film Premonition olabilir mi?

3 Beğeni

Evet o gerçekten. Bu kadar çabuk beklemiyordum çok teşekkür ederim.

3 Beğeni

Diğer film de belki They Wait’tir.

2 Beğeni

İlk film “The Invasion” olabilir.

3 Beğeni

Fragmana baktım uzun süre hiç tanıdık gelmedi ama fragmanın sonundaki kadının markette uyukladığı çocuğun da ona seslendiği sahneyi görünce işte bu dedim. O kadar olaylı bir filmden aklımda niye sadece bu sahne kaldı bilmiyorum. Neyse çok teşekkür ederim

3 Beğeni

Hayır değil. Başka bir arkadaş biliyormuş, buldum. Yine de teşekkürler

2 Beğeni

Aynen oymuş teşekkür ederim

2 Beğeni

Bir animasyon film arıyorum ama neredeyse hiç bir şey hatırlamıyorum. Bir kasabada yaşayan genç büyük bir sır keşfeder. Kasaba yok olacaktır veya onun gibi bir şey. Gencin bisikletle çamurlu yollardan gittiğini ve düştüğünü falan hatırlıyorum. Atmosfer biraz karanlıktı. Kasabanın başına gelecek felaket ölülerin dirilmesiyle ilgili olabilir ama bundan tam emin değilim. Çok bilgi veremedim ama animasyon olması seçenekleri oldukça düşürüyor bu yüzden umudum var. İki boyutlu değildi. Animasyon stili biraz Koralin gibiydi.

1 Beğeni

Frankenweenie olabilir mi acaba?

1 Beğeni

Biraz baktım ama bir köpek hatırlamıyorum. Ayrıca ölülerin bilimle geri dönmesi değil paranormal bir şekilde geri dönmesi olması lazım. Galiba iki yan karakter müze soymaya falan çalışıyordu ama bundan tam emin değilim.

1 Beğeni

Paranorman olabilir mi?

2 Beğeni

paranorman. (20 karakter)

2 Beğeni

@ikra @KelimeSilkeleyici çok teşekkürler buldunuz.

3 Beğeni

İyi seyirler dilerim. :slight_smile:

2 Beğeni

Birkaç yıl önce televizyonda gördüğüm ve aklıma takılan bir filmi arıyorum. Bir gerilim filmi. Baş karakter 35 yaşlarında bir erkek ve üniversitede ders veriyor. Genellikle kahverengi bir trençkot veya pardösü giyiyor. Kendisi birkaç kez kötü adam tarafından aranıyor. Telefon ve numara üzerine sahneler dışında hatırladığım bir şey yok maalesef. Filmin isminin bilmem ne numaralı telefon veya türevi olduğunu düşünüyorum.

1 Beğeni

Devlet adına şifre çözdüğü film mi acaba?

1 Beğeni

Bana devletle ilgili bir şey gibi gelmemişti. Daha çok katilin arayıp bir şeyler söylediği bir film gibi hatırlıyorum. Ancak her şey çıkabilir, çünkü anımsadıklarım çok az. :roll_eyes:

2 Beğeni

Çünki o tarz bir film hatırlıyorum profesör şifre çözüyor 2. dünya savaşı sırasında sanırım , kartal göz tarzı fakat senin bahsettiğin film galiba :roll_eyes:

2 Beğeni

Benim bahsettiğim klişe bir gerilim filmi. İzleyecek başka bir şey olmadığı için kanepede uykuya dalmadan önce bakılacak türden. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni