Arayıp da Adını Hatırlayamadığımız Filmler

image

4 Beğeni

Ben düzensiz çalışıyorum xd

Sabit ÇALIŞIR diye isim mi olur ya xd

3 Beğeni

Benim en büyük şüphelim.@Howl Geçen mesaj attım cevap bile vermedi. Kanıtı yok demek ki elinde. Suçunu kabul ediyor anlamina geliyor bu.

3 Beğeni

Sadece yüce howl-sama diye başlayan mesajlara cevap veriyorum xd

Bunlar benim için çok düşük bütçeli eğlenceler, gülümsememin kovuğuna yetmez xd

3 Beğeni

Lutfen yukaridaki filmi hatirlayan varsa ismini yazsin lutfen

bir kişinin arkadaşı zombi oluyor ama yaralanırsa filan yeni organ alması gerekiyor ,bir sahnede kolu yada ayağın dan yaralanıyordu yeni kol yada bacak arayıp bulup takıyordular kaçtıkları birileri vardı hatırladıklarım bu kadar.

Böyle sanki evin bodrumu gibi bir yerde, kömür sobası gibi bir şeyin içinde bir adam yaşıyordu gibi saçma sapan bir şeyler hatırlıyorum. Tamamen uyduruyor da olabilirim ama belki vardır öyle bi şey.

Muhtemelen bahsettiğiniz film Shaun of the Dead. Spoiler olacağı için spoiler içine alıyorum…

38 hatayla tamamladığım yazıdan anladığım:

Başrol oyuncu aslında tecavüzcü. Korunmadığı için ölüyor. Korunsa film çekilmeyecek. Senariste küfrederek acından ölüyor.
Kadınlarla ilişkiye giremediğini fakir çocuklara tecavüz ettiğinde öğreniyor. Kendisi de bilmiyormuş sahnesi gelene kadar.
Baş kahraman olayın sırrını çözüyor. Baş kahraman başrol oyuncu da değilmiş. Harcamışlar çok para istediği için.

Ösym sorusu gibi yeminle.

“Lord öldüyse baş kahraman kimdir?”

a) Garipoğlu Sansar
b) Vakıfoğlu Ensar
c) Coşkun Sucukları
d) Kevin Spacey
e) Don’t Look Up

4 Beğeni

Yok hocam maalesef değil. Daha karanlık atmosferli bir şeydi. Adam kötü ruh gibi bir şey olabilir.

2 Beğeni

Sadece tahmin yürütüyorum…

?

1 Beğeni

Sadece üç nokta atsam 20 karakter sınırına takılacak…

1 Beğeni

Benim de vardı ütopik bir gelecekte geçiyordu yarışmacılar vardı yarışmacılar bir çeşit koltuktalardı ve o koltuk gelen bir parçayla kapandığında başka dünyaya felan geçiyorlardı sanırım orada da duellolar oluyordu kaybeden ise ölüyordu gerçek hayatta da bir adamın ölmesine karar verilmişti ama o adam ölmemeye çalışıyordu tvde izlemiştim

1 Beğeni

Muhtemelen bundan bahsediyorsunuz.

images

1 Beğeni

Hayalet gemi tel gerilip insanlari kesiyor sadece kucuk kiz kaliyor

1 Beğeni

Hayalet gemi filmin adi

1 Beğeni

Merhaba Hayalet Gemi filmini izlemiştim o film olmadığına eminim.

1 Beğeni

Bana o film gibi geldi kardes bende bil film ariyorum belki izlemissindir film eski bir film bir kız bı kasabaya gıdıyor yaslı bi kadının yanında kalıyor o sırada olen bi adamın ruhu o yaslı kadının içine girip oglunu trafık kazasında olduren gencın pesine dusuyor o gencte yanan mumlardan bir daıre yapıp içine oturuyor ruhtan kurtulmak için sonra bisikletli bi çocuk gelip baba yapma kazaydı dıyor megerse o bisikletlı cocukta olen cocugun ruhu içine girmiş soyle

1 Beğeni

Ben de bilmiyorum maalesef :confused:

1 Beğeni

Yıllar önceydi 7-8 yıl vardir daha fazla da olabilir. Planet sinema ya da onun gibi bir kanalda izledim.
Bir kadın vardı, işten çıkmış otoparka iniyordu. O sirada bir erkek arkadasi ile birlikteydi. Bir tane güvenlik ya da otopark sorumlusu olabilir kadına saplantılı aşık olmuştu. Daha önce kadının yanında gördüğü o adamı otoparkta araçla ezdiğini hatırlıyorum. Noel akşamı için kadın aracına gidecekti herhalde, bu manyak güvenlik onu bayıltıp zorla otoparkta bulunan bir kulübe gibi bir yere götürüyordu. Bir şekilde kadının kendisine aldığı beyaz bir elbiseyi ona giydirtmişti. Kadın ondan kaçmaya çalışıyordu. Sokağı gören eski usül bir kepenk buluyordu. Kadın başka bir kadını görüp yardım istiyordu. O da hakaret etmişti. Seni sürtük tarzında ona yardım etmeyip gitmişti. O sırada kadinin tirnağı etinden sökülmüştü, kaçmaya çalışırken olmuştu galiba. Bu psikopat adam ise bir köpeği kadının üstüne saldırtıyordu. Bu kadar hatırlıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 Beğeni