Arayıp da Adını Hatırlayamadığımız Filmler

Bu olabilir mi?

1 Beğeni

Maalesef bu değil. 2000’li yıllar olması lazım. Renkli bir kapağı vardı ayrıca filmin ve kapakta başroldeki kadının da resmi olması lazım.
Yine de teşekkürler.

1 Beğeni

https://images.app.goo.gl/JGKrPsJSfuAwdxpa6

1 Beğeni

Selamlar, benim de aradığım bir film var ama izleyeli uzun zaman olduğu için filmle ilgili aklımda kalan çok az sahne var.

Film gerilim ya da korku filmi olması gerekiyor. Film karlı bir alanda geçiyor. Bir arkadaş grubu teleferikte kalıyorlar, aşağı inemiyorlar çünkü bir şeylerden kaçıyorlar -kurt ya da bir katil olabilir-.

Arkadaş grubundan bir erkek, teleferiğin halatına tutunarak ilerlemeye çalışıyor ancak yere düşüyor ve kaçmaya çalıştıkları şey -yüksek ihtimal bir kurt sürüsü ama katil de olabilir- onu parçalıyor.

Teleferikten ayrılamadıkları için orada kalmak zorunda kalıyorlar. Sabah uyandıklarında birisinin eli soğuktan dolayı teleferiğe yapışıyor.

Hatırladıklarım bunlar. Umarım bulabilirsiniz, bulamazsanız da canınız sağ olsun. Emekleriniz için şimdiden teşekkürler ^-^

2 Beğeni

Bu olabilir mi?

2 Beğeni

Evet, buydu. Bu kadar az ipucu ile bulabileceğini hiç tahmin edemezdim, tekrardan teşekkürler dostum ^-^

2 Beğeni

Rica ederim. :slight_smile:

1 Beğeni
1 Beğeni

Filmin baş karakteri orta yaşlarda bir erkek. Birkaç gün evindeki değişikliklerden ya da başka bir şeyden dolayı geceleri uyurken evine birinin girdiğini düşünüyor. Meseleyi anlamak için odalara kamera yerleştiriyor. Görüntüleri izlediğinde geceleri evde dolaşanın kendisi olduğunu görüyor. Hatta kendisine sesli mesaj bırakıyor. Bir sahnede de bir şeyi ya da birini gömmek için toprağı kazdığını hatırlıyorum.
Filmin ismi bu karakterin ismi ve ismi “L” harfiyle başlıyor gibi anımsıyorum. Ama bambaşka bir şey çıkabilir tabi. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Çok küçükken izlemiştim hayal meyal hatırlıyorum filmde soluk bi tema hakimdi kazak Türkleri ve
-sanırım- amerikalılar savaşıyordu tankla falan duvarlara girip yıkıyorlardı filmin sonunda da amerikalılar geri kaçarken helikopterden sarkıtılmış merdivende kazaklar tarafından okla vuruluyorlardı çatıya çıkıp falan ok atıyorlardı. film hakkında hatırladığım bütün detayları yazdım umarım bulabilecek biri vardır şimdiden teşekkürler.

1 Beğeni

Bu film olabilir mi?

2 Beğeni

Maalesef bu değil. Bahsettiğim filmde hep gerilimli ve gizemli bir atmosfer vardı.

1 Beğeni

Moonu ya da 3 diye bir film var. O olabilir mi acaba?

2 Beğeni

Ne yazık ki değil. Amerikan yapımı bir film arıyorum. Teşekkürler öneriniz için. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Aradığım filmi nihayet buldum. Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim sizlere. @periyodiknesriyat @decoder :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Ben de bir film arıyorum. Yabancı bir dövüş dizisiydi. Adamların gözleri kapkara oluyordu. Bilen varsa bir yardımcı olsun, şimdiden teşekkürler.

1 Beğeni

Into The Badlands olabilir.

1 Beğeni

Sen var ya kıralsın kral, valla helal olsun.

1 Beğeni

Bir de kore dizisi vardı. Dalga, şimsek ve gökgürültüsü olması lazım savaşçıların adı. Bilen var mı?

1 Beğeni

Bakıcı kadına daha önce bir kötülükte bulunmuş. Daha sonra bakıcı o kötülüğü yapanın yaşlı kadın olduğunu öğreniyor. Acı çekerek ölmesini istiyor şırıngayla hava enjekte ediyor kadın acı çekerek ölüyor. Daha sonra kadına bir sürü test yapıyorlar neden öldüğünü bulmak için. En sonunda iki doktor ya da dedektif kadının kalbini alıyor ve içi su dolu bir kaba koyuyor. Kalbin içinden bir hava kabarcığı çıkıyor ve kadının nasıl öldüğünü bulmuş oluyorlar. Her yerde aradım ama bir türlü bulamadım

2 Beğeni