Arayıp da Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Reis şimdi onun videosuna baktım da benim dediğim oyun daha ferah böyle kale dedim ama tavanı çok yüksek bir kale düşün, çoğunlukla bahçe gibi mekanlar vardı, hatta böyle şey düşün bahçede kenarlarda çevrili alan vardı böyle çiçek ekilmişte basmasınlar diye demir çevirmişler :joy::joy: o kısımlar topraktı içlerinde fareler vardı. onun dışında karakterin gezdiği yerler taş ve onun tema müziğinde kız durmadan aaaaaliiiii diye cilveli cilveli sesleniyordu

Yok reis öyle bir şey değildi, özgür bir oyundu 3 boyutlu direk açık dünya oyunları gibi karakter önünde yürütüyordun, yahu yaşım küçük o yüzden fazla ayrıntı hatırlamıyorum, oyunu gördüğümde max 6 7 yaşındaydım. Ama nasıl hafızama kazınmışsa hala oyunu arıyorum

Arabian Nights’tır aradığınız oyun o halde.

2 Beğeni

Abi bu nasıl bir zeka , nu nasıl bir hafıza ağlıyorum durun​:sob::sob:

Çok teşekkür ederim , mükemmelsin sen :face_holding_back_tears: yıllardır her türlü aklıma geleni yazdım yazdım ama asla benzer bir video ve görsele erişemedim ve pes ettim

1 Beğeni

Google’a Arabian Themed Games yazınca ilk sırada çıkıyor. Ben oynamamıştım :slight_smile:

3 Beğeni

O kadar düşünemedim :joy: aladdin yazdım ali yazdım iksirli oyunlar dedim , 98 pc nin kaldıracağı oyunlar dedim en sonunda sen buldun be :joy::joy:

1. oyun
    abilerim size bir oyunun sorayım aşırı detaylı bir şekilde verebilirim oyunu hala buladım oyun fps türü 5 kişilik ekipsiniz bunlar arasında geçiş yapabildiğiniz bir oyun oyunun başında direk yürürken yürüdünüz zenim kırılıyor ve takım arkadaşınızın sizi yakalaması ile devam ediyorsunuz bir karakterde uzi birinde sniper birindede taruz tüfeği var oyunda canavarları öldürüp bölümler halinde ilerliyorsunuz bana bu oyunun adını bulabilecek varmı yada bilen varsa yazabilirmi

2. oyun bu oyunun yapımcısı spy games ama kapandığı için bütün oyunlar sitesinde gözükmüyor izometrik bakış açısına sahip rpg oyunu oyunun girişinde hikayeye başlarken gemi karaya vuruyor ve karakterimiz karada bir takım kişilerle savaşıyor geminin aşasığından devam ettiğimizde bir hana denk geliyoruz

oyunlar hakkında hatırladıklarım bu kadar bu oyunları amacamlar ben 7 yaşında iken oynuyorlardı bu kadar hatırlıyorum bu oyunları bulabilen olursa bana çok büyük yardımı dokunur 3 senedir arıyorum çünkü hala bulamadım

reis 3 oyun ateri oyunu olabilir bende öyle bir oyun hatırlıyomrum dayımın oğlu oynuyordu mafia 1 deki arabalar vardı 6 yaşındaydım o zaman pek doğru olmaya bilir ama öyle hatırlıyorum şimdi 21 yaşındayım bu arada

wanted dimi reis filmi de vardı

Arkadaşlar merhaba benim yıllardır bulmaya çalıştığım bir oyun var. oyunu hatırladığım kadarıyla açıklayacağım. Oyun şöyle bir oyun bir kaç kiş ile bir yere varmaya çalışıyorsunuz ve sizin karakteriniz dr.gibi bir şey sırt çantasıymış gibi size bir klavye bağlı onunla harflere tıklayıp düşmanlarınızı alt ediyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

5 kere aynı mesaj ile başlıkta bu oyunu sormuşsunuz ama sanırım kimse bu oyunu hatırlamıyor veya verdiğiniz detaylar yeterli değil. Hatırladığınız farklı detaylar da olursa onları da belirtin belki o zaman biri yardımcı olabilir.

5 Beğeni

İşte sorun da o bunun dışında bir detay yok aklımda

Şimdi bizim evimizi basıp bizi dövüyorkarfı sonra zorla ötobüse bindirip götürüyorlar otobüse tır çarpıyor ver bizi otobüsten çıkarıyorlar bizde savaşıyoruz sonrada biz bir böyle çiçeklein çocukşarın olduğu yerde uyanıyoruz ordan silah alıp gidiyoruz savaşıyoruz fln o oyun

Hacı benim küçükken oynadığım bir silah oyunu vardı hep aradım bulamadım. O yüzden özetleyeyim siz yardımcı olun. Oyun akşam başlıyor bir üstü açık askeri arabadayız 5-6 kişiyiz. Sonra karşı tarafda da bazı askerler var. Araba ile gidiyoruz sonra onlar ile çatışıyoruz felan. Onlarla çatıştıktan sonra kapalı bir yok var orayı bir bomba ile patlatıyoruz ve başka bir bölgeye geçiyoruz . Orada da bazı düşmanlar var onları da hakladıktan sonra bir panzer geliyor , ve tekrardan orayı da geçtikten sonra oyun gündüze dönüyor çöl gibi bir yere geliyoruz ama ordan sonrasını bilemiyorum çünkü küçükken orayı geçemiyordum :smiley: . Oyun hakkında hatırladığım bir kaç şey var oyunun menüsü CS Source’deki B ye bastığımızda silah alma menüsüne benziyordu. Menünün sağ ya da sol tarafında dönen bir dünya vardı. Hatırladıkalrım bu kadar umarım bana yardımcı olursunuz şakasız yıllarca aradım…

birçok oyun bulunmuş umarım benim oyunumda bulunur:

oyun 2000 2007 arasında çıkmış bi oyundu oyunda 3karakter vardı: buyucu kılıcı olan savaşcı ve bide kadın karakter vardı 2tane biçagı fln vardı o 3 karakterıde yonetebiliyoduk onların gozunden oynayabiliyoduk hikayeli lol e benzer bi oyundu.

oyun hakkında pek birşey hatırlamıyorum ama bır portal açılıyordu sanırım ordan canavarlar geliyodu bulursanız cok mutlu olurum ünlü bir oyundu sanırım

Trine olabilir mi? Lol’e pek benzemiyor ve 2009’da çıkmış ama siz yine de bir bakın.

bu değil 3boyutlu bir oyundu yukardan bakiş acılı bır oyundu yinede sagolun

1 Beğeni

Bana birisi yardımcı olabilirse cok sevinirim her gün bakıyorum bir cevap var mı diye ama yok :frowning:

1 Beğeni

Hacılar hocalar, Bazen şu başlığın kapanmasını diliyorum.

4 Beğeni