Arayıp da Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Hacım valla askerler, panzerler filan. Bu temalarla yapılan çok oyun da yoktur. Bir an hatırlayamadım.

Arkadaşlar benim de aradığım bir oyun var deli olacağım az kaldı, biraz eski bir oyun hatırladığım kadarıyla 2 sınıf vardı savaşçı ve ninja savaşçının elinde minigun ateş ediyordu ninjada katana ve keskin nişancı tüfeği vardı arabalara binebiliyorduk uçak sürebiliyorduk takım oyunuydu battlefield tarzı bir ismi vardı ama hatırlayamıyorum hilesi falan da vardı hatta ninja keskin nişancıyla tek atıyordu sonradan kapatıldı sanırım oyun ama emin değilim bilen var mı? Oyun savaş oyunu takımca.

1. oyun Clive Barker’s Jericho

Forgotten Realms Demon Stone :slight_smile:

Ya bende çok eskiden oynadığım bir oyunu arıyorum uzun zamandır bulamıyorum sanırım 2004 ile 2008 arası oynuyordum beyaz tüplü bilgisayarımda. Böyle mağaralar vardı maskeli adamlar mağarada yuvarlanarak önümüze atlıyordu biz onları vuruyorduk sadece bu bilgi var aklımda bi fikri olan arkadaşlar var mı?

ya bir oyun vardi boyle hayvan barinagi gibiydi beyaz kedi mi kopek mi bi hayvanla basliyorduk gelistiriyorduk barinagi yeni hayvanlar geliyordu kiyafet aliyorduk, bazen gorevler yapiyorduk mesela sushi icecek kumdan kale vb cok ariyorum ama bulamiyorum bilen var midir ki

Çok az bilgi vermişsiniz.
Oyun 2 boyutlu mu, 3 boyutlu mu, maskeli adamların maskesi kar maskesi mi yoksa farklı maske mi? Mağarada başka detay var mıydı?

Dostlar selam. biraz saçma bir şekilde tarif edeceğim. bir oyun vardı küçükken oynamıştım 2010-13 arası galiba. oyun bir fps oyunu.3 boyutlu. grafikleri zamanına göre iyiydi diye hatırlıyorum. direk savaşın ortasında başlıyoruz. ardınan fabrika gibi büyük binanın içinde giriyoruz öyle devam ediyor. zombi mi desem uzaylı mı desem bilemedim garip bir tür yaratıklarla savaşıyoruz. büyük binanın içinde ilerliyoruz karşımıza bu yaratıklardan çıkıyor öldürüyoruz ilerliyoruz. arkadaşımızı kurtarıyoruz. ardından binanın başka bir kısmından dışarı çıkıyoruz daha ilerisine hiç geçememiştim hep burada ölüyordum.oyunu muhtemelen içinde birden fazla oyun olan bir cd den indirmişimdir net hatırlamıyorum. aklımda kalan bunlar. ve araştırdım bulamadım. bilen veya aklına gelen varsa yazarsa çok sevinirim

1 Beğeni

Forumun bu kısmına virüs mü girdi? :roll_eyes:
@SJack

Bilmem ne oldu ki? 20

Her zamanki hâli hocam bu. :smiley:

1 Beğeni

Ya ben günlerdir arıyorum artık kafayı yicem bi oyun vardı 2010-2013 arası diye hatırlıyorum world gone sour tarzı bir oyundu yandan kaydırmalı bir oyun ve robotlarla savaşıyorduk onlardan düşen somun cıvataları falan topluyorduk kovboya benzer bir mini karakterimiz vardı ve karavanda falan yaşıyordu hatırlayan bilen çıkar mı acaba oyunu çok beğeniyordum adı asla gelmiyor aklıma soran olursa detaylı açarım hatırladığım kadarıyla

Genellikle yeni üyelerin mesaj attığı bu konuda bende bir oyun sorayım. :slight_smile: Hatırladığım kadarıyla FPS korku gerilim oyunuydu. Yanlış hatırlamıyorsam yazar olan ana karakterimiz oyunun başında bir göl kenarındaki ahşap evininde eşinin yanına geliyorduk. Ancak evde bulamayıp evin içinde bulduğumuz notlardan bir sorun olduğunu anlıyordum. Burada bu tarz oyunlardan hoşlandığım için ilgimi çekmişti. Sonra oynarım deyip kapatmıştım. Sonra yok tabi. :slight_smile: Oyun olarak call of cthulhu oyunlarını anımsatıyor. Aşırı eski bir oyun değil.
Not: bu bilgiler oyunun başına ait olduğundan sonradan oyun başka bir şeye dönüşüyor olabilir bilmiyorum. FPS dedim ama belki TPS olarakta oynanıyor olabilir. Ben fpsye almış olabilirim.

1 Beğeni

“Alan Wake” olabilir mi? Ben TPS oynadığımı hatırlıyorum. FPS yapabiliyor muyduk bilmiyorum. :slightly_smiling_face:
header (1)

Önde gelen oyunları zaten biliyorum. Bu oyun steam kütüphanesinde oynanacak oyunlar listemde en üstte duruyor :slight_smile:

merhaba bende bir oyun arıyorum oyunu eskiden 2013-2016 arası oynamıstım wreckfest car crash derby demolution flatout benzeri hatta ve hatta araba sınırı olmayan araba olarak tank bile alabildigin sadece yarıştan ibaret olmayan amaç rakiplere çarpıp birinci olmak olan bir sürü oyun modu olan bir sürü harita olan bir haritanın kansasda geçtigi haritanın bir bolümünde tabela üzerinde kansas yazdiği denizin üstünde zincirlerle bagli bir kare yol harita ve hatırladıklarım arasında çöl haritası olan buzul haritası olan fabrika haritası hatta fabrika haritasininın ortasında yer çekimi dairesi ve daireye girdiğinde arabaları yukarı kaldıran mavi bir dairenin olduğu gorev modu olan görev haritalarının olduğu hatta bir görev haritası basit bir şekilde anlatayım araba ile rampadan uçup arabayı tam 12 te denk getirmeye çalışıyoruz gibi gibi sürücünün arabadan fırlayıp düşebldiği CD oyunu singleplayer olan bir oyun bilen varmı oyunun bende hatırası çok en son babam vefat etmeden onunla birlikte oynamıştım rica etsem yardımcı olurmusunuz

1 Beğeni

Merhaba bende yıllardır bir oyun arıyorum lütfen yardımcı olun olursanız sevinirim.Oyunu 2010-13 yılları arasında filan oynuyordum.Oyun strateji oyunu arkadaşlar.100 tane mesela yuvarlak düşünün her birine bazı karelere biz bazı karelere düşman adam yerleştiriyor.Sırayla karşılıklı hamle sayımız var.Bütün kareleri ele geçirmeye çalışıyoruz.Hatta düşman karakterlerden birisi ok atan bir Medusa onu hatırlıyorum sadece karakterlerden.Lütfen bulalım şunu

1 Beğeni

merhaba sırf bu yüzden hesap açtım. 10-15 sene önce annemle birlikte bir oyun oynuyorduk. Bilgisayar oyunuydu oyun bir aileyle ilgiliydi anne baba ve iki ya da üç tane çocuk vardı. Oyun anneyle başlıyordu bir tip arcade oyunuydu markette muz topluyorduk maymunlardan kaçıyorduk. Annenin bölümünü tamamlayınca babaya geçiyordu orada da uçaktaydık yine bir şeyler toplayıp bir şeylerden kaçıyorduk. Çok aradım ama bulamadım senelerdir kafama takılıyor :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Crysis 2 olabilir mi?

1 Beğeni

Karakterleri, mekanları ve aklınıza gelen tüm detayları paylaşırsanız yardımcı olma ihtimalimiz olabilir.

1 Beğeni