Arayıp da Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Mass mayhem 3 olabilir anlattığınız oyun.Birçok şey uyuşuyor anlattıklarınızla.Yalnız adam kel değildi sanırım tam hatırlamıyorum.

1 Beğeni

Kafamın içine işlenmiş bir oyun var öncelikle ortalama 2010 civarları oynuyordum olsa olsa max 2007 yapımı falandır. Oyunda bir karaktere hayat veriyoruz uzun siyah trenckot giyiyor saçları uzun ama arkaya atılmış şekilde değil kabaca taranmış gibi bir trende geçiyor vagonlarda belirli görevler var bu görevleri yaparak ilerliyoruz. Karakterimizin yanında bir tilkisi de var. Oyun 2D mi 3D mi tam hatırlayamıyorum. Bilen birisi var mı acaba?

1 Beğeni

Şu oyunu bulmama yardım edin be sevgili arkadaşlar

1 Beğeni

2016 zamanları olması lazım sürekli reklamı çıkıyordu hatta bi youtuberdan görüp başlamıştım mmorpg zombi oyunu tam p2wdi bosslar çıkıyordu son vuruş atanın nicki yazıyordu ortada sürekli ekipmanını geliştiriyodun hatırlayan varsa yazsın lütfen

1 Beğeni

+rigorz değil–[wrap=“justify”]

[/wrap]

1 Beğeni

merhabalar benimde 10 yıl önce bile oynadığım ama o zamanlarda bulması zor olan bir oyun vardı mobile oyun hatırladığım kadarıyla 2d yandan bakmalı sol tarafta bizim kapımız sağ tarafta düşman kapısı karakterimizin bir elinde testere diğer elinde pompalı vardı istediğimiz gibi hareket edebiliyorduk ve adam çağırıyorduk düşman tarafın kapısını yıkıyorduk bu oyunun adını bulmamda yardımcı olabilirmisiniz?

1 Beğeni