Aslı Dağlı ile Kitapfelek

Duello diyorum arkadaslar. Cunku onerilen isimlerin hepsi fazla yerel ya da gercek oyunlara karsilik geliyor. Mesela Italya’da bir sokak arasinda oglan cocuklarinin oynadigi bir oyundan bahsediyor olsak Fukara Kazigi cok hos olabilirdi. Lakin laboratuvar soguklugunda, insanin icini urperten bir distopyadan bahsediyoruz. O nedenle yazarin kelimesiyle ayni oranda muglak buldugum Duello kelimesini tercih edecegim.

Benimle birlikte akil yuruttugunuz icin hepinize cok tesekkur ederim:)

10 Beğeni

Ben ceviriye dalip dun oyun oynatmayi unutmusum! Hemen ipuclarimi yaziyorum. (En Sevdigim Alper Bey danismaya bekleniyorsunuz. @alper)

Tur: Paranormal + Korku + Kara Mizah
Yayinevi: SOYLEMIYORUM ISTE! Hodri meydan. :smirk:
Yazar: Ilgili ipucu kitabi zirt diye bilemezseniz aksam eklenecektir.
Konu: Ilgili ipucu buyuk ihtimalle yarin gelir. Bu sefer oyunu uzatmaya kararliyim. :smirk:

4 Beğeni

Sallanılıyor…

Robert Bryndza :joy:

Bu tutarsa gidip kendime mezar yeri bakacağım. :joy:

Degil. :smirk::smirk::smirk:

Su ipucunu simdiden vereyim de birkac ismi eleyin bari:))) Bu yazari daha once hic cevirmedim.

Çok şükür… :joy:
(İçimden vasiyetimi filan yazıyordum.)

1 Beğeni

Hicbir durum sizin The Bear and The Nightingale’i bilisinizin uzerine gecemez. Siz bile gecemezsiniz. Hala birkac sayi soyleseniz de gidip super loto filan oynasam diye bakiyorum.

1 Beğeni

Ahahaha. Yahu 30 senedir amorti bile tutturamamış bir insanım. :joy: Onu da geçtim zamanında sayısal oynardım. Benim seçtiğim sayılar: 3-14-26-32-39-40ise çıkan sayılar: 2-15-27-31-38-42 olurdu. Ha çok istiyorsanız sizin için gelsin. :joy: 6-18-27-33-40-42

2 Beğeni

Sayilari gorup ben de oynayayim diyecek baba yigit varsa karsima ciksin! Ikramiyeyi boldurtmem! :neutral_face:

1 Beğeni

A. Lee Martinez olabilir mi acaba ?

Birini eledim siz devam edin. :sweat_smile:

1 Beğeni

Degil:)

Galiba ilk kez bu baslik altinda iki kere ust uste “hayir” deme serefine eristim!

2 Beğeni

Çok korku değil galiba ama :joy: aradığımız yazar Christopher Moore olabilir mi ?

1 Beğeni

A Dirty Job- Christopher Moore

1 Beğeni

Bu kitap çevrildi hatta basımı da bitmiş.

2 Beğeni

Hadi ya. Goodreads’te görünce direkt yazmıştım. Tüekiye’de basılıp basılmadığını kontrol etmemiştim.

1 Beğeni

Umarım Shirley Jackson değildir. Yani sizden gelse ve ben kazanamasam üzülürdüm. O sebeple.

Acaba bu kitabın bir seri olma olasılığı nedir?

Charlaine Harris kitapları olamaz herhalde…

1 Beğeni

Tamam değil ama olsun ben yine de tahmin hakkımı;

A Map of Days

olarak kullanıyorum.

1 Beğeni

Arkadaslar hicbiri degil! Cok acayip keyiflendim su an! :smirk::smirk::smirk:

1 Beğeni

Bu gizlice, “Keske Gunler Haritasi’m olsa,” demek mi? :smirk::smirk::smirk:

2 Beğeni

Suraya ipucu gorunumlu ama pek de ipucu olmayan, sirf size kiyamiyormusum da ondan ek bilgi verip duruyormusum gibi gorunmeme neden olacak bir “ipucu” daha vereyim.

Su anda filmi cekiliyor.

:slight_smile: Belki ipucu bulurum diye sizin Sosyal Medya hesaplarınıza baktım, bulamadım…

Günler Haritası paylaşımınızı görünce önceliklerim değişti. :slight_smile:

1 Beğeni