Aslı Dağlı ile Kitapfelek

Eskiden bir kitap alinca hemen bagira bagira duyururdum. Simdi burada oyun oynayacagiz diye herkesten sir gibi sakliyorum sksjaks. Mesela bu kitaptan yalnizca @Firtinakiran’in haberi var:)

Gunler Haritasi icin bir seyler dusuneyim… (Di dim dim di didim)

4 Beğeni

Scary Stories to Tell in the Dark mı? Guillermo Del Toro filmi olacak sanırım.

1 Beğeni

Paranormal, korku filan o kadar uzak olduğum bir alan ki anlatamam. :joy:

1 Beğeni

Degil:)

Bir ipucu daha vereyim. Resmen kiyamiyorum.

Yazarin pek cok sevdiginiz iki diziyle de munasebeti var. Ama yazin olarak.

2 Beğeni

Biraz araştırsam bulabilirim herhalde ama bir sürü ödevim de olduğu için çok üşeniyorum :smile: Akşama kadar çıkmazsa girişirim artık :smiley:

1 Beğeni

The devil all the time olma olasılığı var mıdır :roll_eyes:

1 Beğeni

Degil. Az onceki ipucumu biraz daha detaylandiriyorum. Iki dizinin kitaplarini yaziyor. Diziler kitaptan uyarlama degil.

2 Beğeni

Gwenda Bond olabilir mi?

1 Beğeni

Şu anki ruh halim:

image

3 Beğeni

O sadece Stranger Things Romanı var Başka dizi yok ki.the burning dark, adam christopher (Stranger things + elemantery) diyeceğim ama kara komedi kısmını karşılamıyor.

Empire State’de kara kurguyu karşılıyor korku yok. Yoksa ikisini aynı anda mı çeviriyorsunuz :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

The Curse of La Llorona diyor bir kez daha sallıyorum :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Ben de The Merciless demek istiyorum.

Ortalık çok karıştı. Tam hayalimdeki gibi.:smiling_face_with_three_hearts:

Yok, bu da değilmiş. Şu dizi ipucunu yeni gördüm. Bulamıyoruuum! :sweat:

1 Beğeni

Sallayacak bir şey bulamadım. Sallama yapamayan arkadaşlara da hediyeniz var mı ?

1 Beğeni

Daredevil ile ilgili de hikaye yazmış. Sallıyorum tutarsa diye, çok da incelemiyorum.

Doctor Who yazan bir yazar olma ihtimali yüksek ama çok fazla kitap olduğu için incelemeyi gözüm yemedi.

1 Beğeni

Doctor who yazmayan yazar yok ki. Milyon tane kitabı var🤣

1 Beğeni

Daktır nereden çıktı ki korku filmi yazıyoruz Belki budur diye ama daktır ipucu nereden çıktı ki korku paranormal deyince daktır gelmiyor aklıma :roll_eyes: tardis öcü mü oldu :scream:

2 Beğeni

Son ipucuna bakarsanız anlarsınız.

1 Beğeni

:neutral_face: Biraz yanlış anlamış olabilirim :scream: Dizi kitapları olarak bugün jeton biraz geç düşüyor :rofl: üzgünüm :anguished: Bugünlük biraz böyle Ptt ye gidip değişim için kitabı göndereyim Ben gelene kadar kimse bulmaz inşallah :eyes::eyes: Korku filmi olarak gelecek filmler iki türü karşılıyor ama 1 tanesini karşılamıyor

2 Beğeni

Aradığımız yazar iki dizinin kitaplarını yazmış. Bu kitaplar dizi evrenine etki etmeyen kitaplar yani resmi olmayan kitaplar. Ejderha Mızrağı Serisi’nin yan kitapları gibi.

Bizim araştırmamız gereken yazarlar Stranger Things, Doctor Who, Supernatural gibi dizilerin kitaplarını yazan yazarlar.

Doctor Who’nun paranormal ve korku türlerini içeren birçok bölümü var örneğin: Ağlayan Melekler’in olduğu bölümler.

Tür olarak Paranormal ve Korku olan çok kitap var ama Kara Mizah’ı karşılamıyor çoğu.

1 Beğeni

Dogru yoldasiniz. Cevirecegim paranormal + korku + kara mizah romaninin yazari Doctor Who romani/romanlari da yazmis. Bir dizi daha var. Kitabi henuz cikmadi.

Ekleme: O dizinin kitabi cikmadi ama haberi yapildi.

1 Beğeni