Aslı Dağlı ile Kitapfelek

Rıhtım haber geçmişini tarasaydınız hepiniz bulmuştunuz :expressionless:

3 Beğeni

Jody Houser olabilir mi? Çizgiroman yazarlığı yapmış hep ama Doctor Who ve Stranger Things yazmış.
Faith serisi.

1 Beğeni

Yazar ismini bulmak yetiyor mu? Sadece yazar ismi yazanlar var çünkü onun için sordum.

1 Beğeni

Valla o kadar bilemiyorsunuz ki yazari bulsaniz bile yetecek cunku adamin oyle 283792 tane kitabi yok. Zirt diye one cikacak o durumda.

1 Beğeni

Tam olarak bu ya. Hos, Rihtim haberinde dizinin bir kitabindan bahsediliyor. Bu adam dizinin diger kitabini yazmis. Yine yazacakmis. Ben sahsen dizinin adinin dahi gecmemis olmasina cok sasirdim.

3 Beğeni

Dizlerimi dövüyorum, bildiğin gibi değil alkasjdfdsşf

3 Beğeni

Bana son yillarin en populer uc dizisinin adlarini soyler misiniz? Oyle bulamayinca hemen pes etmek yok.

SEN AGAPE ZIYAGILSIN! BUYUK DUSUN!

6 Beğeni

Bir ipucu daha lazım, yoksa kitap yayınlanana kadar bulamayacağız.

2 Beğeni

Yani yazar erkek :thinking:

2 Beğeni

Aha agzimdan ipucu kacirmisim! Evet. Yazar erkek.

Asil buyuk ipucunu @Agape verecek simdi.

1 Beğeni

Hım… demek ki dizinin konusu dizleri dövmekle ilgili ve bildiğimiz hiç bir hikayeye benzemiyor.

4 Beğeni

Çok uçuk görünüyor ama bu mu acaba :smile:

Muhtemelen değil ama Steven Moffat Sherlock da yazmış diye bilgi bulunca atladım :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Yok degil. Fakat uzun soyadli Ben’cigim neler yazmis ya. Rivers of London’i aldigimda o kadar heyecanlanmistim ki diger kitaplarina bakmayi hic akil edememisim.

Yalniz su var ki Doctor Who kitabi yazmayan bi’ ben kalmisim. Bugunku oyun sayesinde onu fark ettim.

3 Beğeni

Allah’ım! Biri bulsun yoksa asla ders çalışamayacağım.

2 Beğeni

Kaçıncı sayfaya geldim her yeni haberde ne kaçırdım acaba diyorum :joy: O adamı bir bulursam umarım bulmam :imp:

2 Beğeni

Yeminle dayanamiyorum ajshaksjsj

BANA COK POPULER KOCAMAN BUYUK MUHIM ACAYIP BIR DIZI ADI SOYLEYIN!

@Firtinakiran bak, haberlerin arasinda dolananlar varmis! Gor de gozlerin yasarsin!

4 Beğeni

Haberi yapıldı deyince haberimiz olan bir şey sanmıştım ama ne hikmetse kitap ve dizi konusunu birleştirdiğim bir haber bulamadım :sob: ya da bugün kafam karışık gözden kaçıyor

3 Beğeni

Ama ama durun, ben devletin bir memuruyum, daha yeni çıkıp gideceğim eve. Ben de heyecanı yaşamak istiyorum :sob: ama önce mesajları okumam lazım :sob:

4 Beğeni

Sabah 11’den beri bulamadilar. Cabuk okuyun:))))

2 Beğeni

Game of thrones muuu?
Tabii ki değil :rofl: Aklıma bir tek bu geliyor. Haberler deseniz “raflarda” diye aradım, “çıktı” diye aradım, sayfa sayfa gezdim.

1 Beğeni