Aslı Dağlı ile Kitapfelek

Bende 25-30 sayfa filan dolaştım, haberlerde yok.

2 Beğeni

Degil. Diziden kitaba. Kitaptan diziye degil. O adamin paranormalli kitabi mi var yahu :smiley:

1 Beğeni

Rick and Morty :face_with_monocle:

The Last Days of Jack Sparks, Jason Arnopp

Sarah Jane Adventures kitabı da yazmış. Doctor who spin offu ama olsun.

11 Beğeni

OH BE! OLDU SONUNDA! Tebrikler :heart::heart::heart::heart:

8 Beğeni

Sorup durdugum dizi de Black Mirror idi. :slight_smile:

2 Beğeni

Çok teşekkürler. Hepimizin hayatını kurtardın.

2 Beğeni

Tebrikler. İşimize gücümüze dönebiliriz sayenizde. :grinning:

4 Beğeni

Black Mirroru kontrol ettim ben ama kitabın yan yazarıymış.

2 Beğeni

Amazona baksaymışım iyiymiş Charlie Brooker dan sonrasına bakmadım :sweat_smile: 3. isim oymuş sağlık olsun :smiley:

1 Beğeni

Tebrikler.
Her ne kadar heyecanınıza ortak olamasam da eminim çok eğlenceli olmuştur :relaxed:

3 Beğeni

Aradım, yemin ederim aradım. Ama sadece Brooker yazdı sanmıştım. Arnopp’u hiç görmedim :disappointed_relieved:

Ama şükürler olsun bulundu. Bir daha ki kitapfelek gelene kadar iyice dinlenmeliyim. Ömrüm kısaldı bugün.

3 Beğeni

Yazarın adını bile en alta yazmışlar.
39808512

2 Beğeni

İşte bunlar hep büyü… :smirk:

4 Beğeni

Bu haberde yanılttı beni.

Bu haberdeki kişiler kitabı yazmamış.

2 Beğeni

Bir gün çalışmadığımda ben de eğleneceğim :zipper_mouth_face:

5 Beğeni

Black Mirror kitabı ile ilgili habere baktım sonra kitaba baktım Charlie Brooker yazınca dedim olmaz oysa amazona baksam kabak gibi görünüyormuş 2016 ya kadar gittim en son
“Pennywise Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 13 Gerçek” haberrine bakıyordum :rofl::rofl: yorucuydu ama güzeldi :smiley:

4 Beğeni

Teşekkürler :kalp:

Her şey uyuyordu ama ikinci dizi yok diye az ihtimal vermiştim. Şimdi Black Mirror çok mantıklı geliyor İngiliz dizisi olması açısından ama benin hiç sevemediğim bir dizi. Sanki Twillight Zone’un ucuz bir çakması gibi geliyor. Kaldı ki Twillight Zone’un sadece 3-5 bölümünü izledim ve ona rağmen hayran kaldım.

Cevabı hiç beklemediğim bir şekilde buldum açıkçası.
List of Doctor Who novelisations - Wikipedia BBC New Series Adventures | Tardis | Fandom
gibi sayfalardan ümidi kesince google’a

journalist paranormal horror book written by doctor who

yazdım ve

@Agape bence fiyat listesini sil. Bu tam çekiliş sayılmaz ama ben inanıyorum ki biraz da doğru sayfalar karşıma çıksın diye adını bilmediğim otlardan falan eklediniz. :smile:

4 Beğeni

Tekrar tebrik ederim <3 Unutmadan bana adres ve diğer iletişim bilgilerinizi atar mısınız? Mayıs ayında çevireceğim; basılır basılmaz size göndereyim kopyanızı :slight_smile:

2 Beğeni

Çeviride lanet olsun, kahretsin olmasın diyenler bir adım öne çıkabilir mi?

“For fuck’s sake!” için aynı seviyede küfürlü karşılık arıyorum. “Bir çeviride ‘lanet olsun’ gördüm mü o çeviri kötü çeviridir diyorum,” gibi yorumlarda bulunmak kolay. :expressionless:

Bu arada… Başlık altında küfür etmekten çekinmemelisiniz zira bunun bir oyuna karşılık bulmaktan farkı yok:)

2 Beğeni