Belgariad Okuyacaklar Cemiyeti

Ben okumadım ama kurbağa olmak istemiyorum. :joy: Ben Harry Potter hariç bütün cemiyetlerde varım. :joy: :joy:
1.Melisa
2.@iCE
3.@Rena
4.@Akahige
5.@jale

2 Beğeni
  1. icE

(Yeni cemiyet hemen üye olayım.)

2 Beğeni

Ben söylemiyorum okuyup okumadığımı. Tamam tamam, okumadım. Ama okuma listemde, diyerek işimi garanti altına alayım:)

2 Beğeni

Ben de okumayı düşünüyorum. :slightly_smiling_face: :wink: :smiley:

1 Beğeni

Rica etsem başlığı “Belgariad Okuyacaklar Cemiyeti” olarak değiştirebilir misiniz? :slight_smile:

3 Beğeni

Değiştirdim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İlk defa okumakla ilgili bir cemiyete üye oluyorum. Beni de yazın.

2 Beğeni

Böyle kulağa daha iyi geliyor, ayrıca daha güvenli ama bu konudan bahsetmeyelim :shushing_face:

2 Beğeni

Evet, bahsetmesek daha güzel olur. :joy: :joy: :joy: :joy: Hiç kurbağa olmak istemiyorum. :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Ben de okumayı düşünüyorum. :smiley: Beni de yazın. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

hepinize keyifli okumalar ben keyifle okumuştum seriyi.

2 Beğeni

Başlıklar bu haliyle daha güzel olmuş. Buradan Okumamışlar Cemiyeti fikrini yaratan kişi @Arqonquin’e sesleniyorum. Lütfen diğer Okumamışlar Cemiyetlerini de Okumuşlar Cemiyeti yapın.

3 Beğeni

Evet güzel fikir ama cemiyete üye olup da asla okumayacağını söyleyenler de var. @galeme

1 Beğeni

Onları da üyeler listesinden silelim. Okumamışlar Cemiyeti ismi direkt olumsuz bir çağrışımda bulunuyor.

1 Beğeni

Herhangi bir fantastik okumanın/izlemenin yapılacağı bir konuya sakın dahil etmeyin beni. Bir yaşıma daha girdim yok artık daha neler.

Başlıklar eğer fantastik şeylere karşı olumlu bir çağrışım yapacaksa ismimi derhal silin.

1 Beğeni

Niye sinirlendiniz durduk yere yahu?

1 Beğeni

Sinirlenmedim ya sadece fantastik bir şeyle iyi bir şekilde anılmayı kendime yediremedim. Prensip meselesi.

Lütfen, cemiyetlere zorla üye kazandırmaya çalışmayalım.

1 Beğeni

Eğer yukarıda sizi etiketlediğim için söylüyorsanız, özür dilerim, sakın yanlış anlamayın, demem oydu ki, cemiyetin ismine Okuyacaklar Cemiyeti dersek bir uygunsuzluk yaratma ihtimali var, mesela siz de üyesiniz ve okumayacağınızı söylemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam.:slight_smile: (Ki yanlış hatırlamış olmam da olası bir ihtimal, hafızam fazla iyi değil).

3 Beğeni

Estafurullah özür dilemelik bir durum yok ya. Sadece söylüyorum yani başlık değişecekse beni silebilirsiniz. Asla okumam. Ne Belgariad’ı ne de Lotr’u.

3 Beğeni