Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

Hâlâ oyunları sırf grafikleri üzerinden değerlendiren insanlar var… Üzülüyorum onlar için…

Senin emeğin ayrı İhsan ama şu müziklerin ve seslerin güzelliğine bakar mısınız?

Bu güzel mixi hazırlayıp bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.

İlk indirimde alacağım oyunu. Şu an alsam da oynayamayacağım için 150 tl vermek istemiyorum.

2 Beğeni

Red Dead Redemption da Gta V gibi sonradan bilgisayara çıkar mı acaba? Bir iki haber de gördüm sanki ama tam emin olamadım, ne diyorsunuz forum ahalisi bu konuda çıkar mı sizce pcye?

Yüksek ihtimal ile çıkar. Gta V Online dan PC tarafından deli gibi para kaldırdılar. Bu fırsatı gözden kaçırmaları pek olası değil.

2 Beğeni

Teşekkür ederim ^^

Bazıları oyunları sadece grafikleri için oynuyor. Bu da onların tercihi, yapacak bir şey yok :slight_smile: Bazıları da konuya ve eğlence faktörüne bakıyor. Benim için beni alıp başka diyarlara götürmesi, anlattığı şeyin gerçek olabileceğine inandırması daha önemli. Kitaplar gibi biraz yani…

King’s Bounty ve Heroes sevenlere tavsiye ediyorum bu arada Thronebreaker’ı. Tabii ihanet, entrika ve zor kararlarla dolu bir hikâye eşliğinde. Ne de olsa Witcher evreni :slight_smile: Fiyatı 50 liradan 150’ye çıkmayaydı eyiydi.

Ben de GTA V gibi iki sene sonra PC’ye geleceğini düşünüyorum. Lecter’ın da dediği gibi GTA V Online’dan iyi para kazandılar. Öyle ki Bethesda ve Blizzard bile pastadan pay kapmak için aptalca işlere giriştiler. O parsayı kolay kaptırmazlar.

2 Beğeni

The Messenger oynuyorum. Çiçek gibi bi’ oyun.

main

Bir yerden sonra böyle tatlı bir olay geliyor. Oyuna başladığımızda görüntü 8-bit iken, geleceğe gidince 16-bit oluyor. Görüntü, sesler, müzik… her şey değişiyor. Platform mekanikleri de çok hoş. Henüz bitirmedim ama şimdilik çok iyi gidiyor.

13 Beğeni

Çok iyi görünüyor. Bir şans verebilirim.

1 Beğeni

Genellikle Pubg Mobile oynuyorum bu aralar.

Cossacks 3.
Daha önce eski oyunlarını oynarken de aynı keyifi alıyordum. Şimdi de alıyorum. Age of Empires’dan çok daha iyi bir strateji oyunudur. Ürettiğiniz birimlerin hammaddeleri nasıl ve hangi seviyede kullandığı, nüfus limitinin olmaması, araştırma ve geliştirmelerin ciddi anlamda fark yaratması bu oyunu cidden daha güzel kılıyor. Bir benzeri American Conquest. Yalnız bu oyun eskidir.

6 Beğeni

Konsol kısmında PSN indirimden 22 TL’ye Titanfall 2’yi aldım. Dahada düşmez heralde :face_with_hand_over_mouth:

Mobil kısımda Icewind Dale Enhanced Edition ve Sanitarium Black Friday zamanı Appstore’da 10TL civarına inmişti. Nostalji olsun diye onlarıda aldım. Sanitarium’u oynayalı o kadar uzun zaman oldu ki aklımda birkaç sahne ve bulmaca hariç doğru dürüst hiçbirşey kalmamış :slight_smile: İlk kez oynuyormuşum gibi oynuyorum. 5. bölümdeyim :blush: Ayrıca Icewind Dale ve Baldurs Gate’in Türkçe dil desteği var :partying_face:

Grim Fandango, Thimbleweed Park, Beneath The Steel Sky ve tabiki Planescape Torment’i radara aldım. Yılbaşında indirime girerse atlayacağım direk :slight_smile:

1 Beğeni

Efsane oyundur. Back to War yıllardır kardeşim ve babamla çarpıştığımız oyundur. Babamı birleşsek bile yenemiyoruz. :joy: Asker sınırı olmaması, her orduya davulcu ve komutan atayabilmek, onların savaşa giderken ki ambiansı… Açık ara bu tarz strateji oyunlarından önde olmasına sebep olmuştur benim için. Cossacks 3 görüntü açısından çok daha iyi. Çıktığı ilk gün alıp geleneksel aile savaşlarına başlamıştık. Yine babam kazandı… 7 very hardı 2 saatte alt ediyor. Tabi babamın Cossacks Back to War çıktığından beri kesintisiz bunca sene oynadığını var sayarsak normal.

5 Beğeni

Babanıza şapka çıkarıyorum, bravo valla :slight_smile:

1 Beğeni

Valla helal olsun babana. Ben standart bir oyun kurduğumda bile 1 saate ancak bitirebiliyorum. Back to War’u oynayalı baya olmuştu. Aradan baya bir zaman geçti. :smiley:

1 Beğeni

Metin2 PVP serverlarını :smiley:

Renkler ve zevkler tartışılmaz sözünden çıkarak çok fazla yerin dibine sokmak istemiyorum Metin2’yi. :smiley:

Hayatımda gördüğüm en saçma oyunlardan biri Metin2 diğeri ise Wolfteam. Her gördüğümde nasıl oynayabiliyorlar bu oyunu demeden edemiyorum. Hadi bu oyunları geçtim yeni nesil oyunlarından da bir illet çıkmış Fortnite diye. Bazen bakıyorum ne yapıyorlar diye. Baltayı almışlar koca evi vurarak yok edip birşeyler bulmaya çalışıyorlar. Yaklaşık yarım saat böyle oynayanlar var. 1 dakika sonra biri geliyor öldürüyor çocuğu. Sonuç; ben sinirleniyorum. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Yeni expansion için bir haftadır oynayıp para biriktiriyorum. 13 pack oldu son bir görev yapıp 14 taneyi tek seferde açacağım. Sırf pack açma zevkine oynuyorum da denebilir.

Uzun zamandır girmediğimden alışmam zaman aldı. Hala bazı decklerin ve kartların nasıl kullanıldığını anlamıyorum. Oynamaya başlamadan önce Standart için Even Warlock yaptım. Başka bir Warlock decki girerse metaya -daha iyi- onu da yaparım. Oyunda pack açmaktan sonra keyif aldığım ikinci şey Warlock oynamak. 2014’ten beri gram değişmedi bunlar. :smiley:

The Messenger’ın üstüne Celeste’yi bitirdim. İkisi de mis gibi olmuş. Celeste’nin basit ama etkili bir hikayesi var. Anlatımı çok güzel özellikle. Oynanışı da kusursuz neredeyse.

Şimdi de Deus Ex: Human Revolution oynuyorum. :ok_hand:

3 Beğeni

Ya o işe bende çok deli oluyorum. Tek amacım vakit geçirmek olduğu için arada girip 15 dakika oynayıp salıyorum zaten :smiley:

The Long Dark oynuyordum birkaç haftadır. Telefondan bir video açıp her gün birkaç saatliğine giriyordum. Videosuz oynarsanız çok sıkıcı yani çok uzun süreli yürüme yerleri var genelde. Neyse bitti şimdi hiç mutlu değilim. Çok saçma sapan oldu, üzüldüm oynadığıma. Neyse belki hayatta kalma girerim artık.

1 Beğeni

Yanıma 2 litre Cola alıp şuursuzca saatlerce Age Of Empires 2 oynamak istiyorum.

3 Beğeni

Şu aralar tekrardan Skyrim’e başlamayı düşünüyorum ^^