Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? ­čÄ«

(M. Ihsan Tatari) #182

Thronebreaker i├žin kendi elca─č─▒zlar─▒mla oyunun i├žindeki farkl─▒ ses dosyalar─▒n─▒ birle┼čtirerek haz─▒rlad─▒─č─▒m "Monster Theme"i be─čenilerinize sunar─▒m efenim. Oyunun m├╝zik alb├╝m├╝nde bu par├žaya yer vermemi┼člerdi, ben de kendim birle┼čtirdim :slight_smile:

(Ufuk ) #183

H├ól├ó oyunlar─▒ s─▒rf grafikleri ├╝zerinden de─čerlendiren insanlar varÔÇŽ ├ťz├╝l├╝yorum onlar i├žinÔÇŽ

Senin eme─čin ayr─▒ ─░hsan ama ┼ču m├╝ziklerin ve seslerin g├╝zelli─čine bakar m─▒s─▒n─▒z?

Bu g├╝zel mixi haz─▒rlay─▒p bizimle payla┼čt─▒─č─▒n i├žin te┼čekk├╝r ederim.

─░lk indirimde alaca─č─▒m oyunu. ┼×u an alsam da oynayamayaca─č─▒m i├žin 150 tl vermek istemiyorum.

(Kenan Ulusoy) #184

Red Dead Redemption da Gta V gibi sonradan bilgisayara ├ž─▒kar m─▒ acaba? Bir iki haber de g├Ârd├╝m sanki ama tam emin olamad─▒m, ne diyorsunuz forum ahalisi bu konuda ├ž─▒kar m─▒ sizce pcye?

Y├╝ksek ihtimal ile ├ž─▒kar. Gta V Online dan PC taraf─▒ndan deli gibi para kald─▒rd─▒lar. Bu f─▒rsat─▒ g├Âzden ka├ž─▒rmalar─▒ pek olas─▒ de─čil.

(M. Ihsan Tatari) #186

Te┼čekk├╝r ederim ^^

Baz─▒lar─▒ oyunlar─▒ sadece grafikleri i├žin oynuyor. Bu da onlar─▒n tercihi, yapacak bir ┼čey yok :slight_smile: Baz─▒lar─▒ da konuya ve e─člence fakt├Âr├╝ne bak─▒yor. Benim i├žin beni al─▒p ba┼čka diyarlara g├Ât├╝rmesi, anlatt─▒─č─▒ ┼čeyin ger├žek olabilece─čine inand─▒rmas─▒ daha ├Ânemli. Kitaplar gibi biraz yaniÔÇŽ

KingÔÇÖs Bounty ve Heroes sevenlere tavsiye ediyorum bu arada ThronebreakerÔÇÖ─▒. Tabii ihanet, entrika ve zor kararlarla dolu bir hik├óye e┼čli─činde. Ne de olsa Witcher evreni :slight_smile: Fiyat─▒ 50 liradan 150ÔÇÖye ├ž─▒kmayayd─▒ eyiydi.

Ben de GTA V gibi iki sene sonra PCÔÇÖye gelece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum. LecterÔÇÖ─▒n da dedi─či gibi GTA V OnlineÔÇÖdan iyi para kazand─▒lar. ├ľyle ki Bethesda ve Blizzard bile pastadan pay kapmak i├žin aptalca i┼člere giri┼čtiler. O parsay─▒ kolay kapt─▒rmazlar.

(Umur) #187

The Messenger oynuyorum. ├çi├žek gibi biÔÇÖ oyun.

main

Bir yerden sonra b├Âyle tatl─▒ bir olay geliyor. Oyuna ba┼člad─▒─č─▒m─▒zda g├Âr├╝nt├╝ 8-bit iken, gelece─če gidince 16-bit oluyor. G├Âr├╝nt├╝, sesler, m├╝zikÔÇŽ her ┼čey de─či┼čiyor. Platform mekanikleri de ├žok ho┼č. Hen├╝z bitirmedim ama ┼čimdilik ├žok iyi gidiyor.

(Ufuk ) #188

├çok iyi g├Âr├╝n├╝yor. Bir ┼čans verebilirim.

(Derin) #189

Genellikle Pubg Mobile oynuyorum bu aralar.

(Erdem Demir) #190

Cossacks 3.
Daha ├Ânce eski oyunlar─▒n─▒ oynarken de ayn─▒ keyifi al─▒yordum. ┼×imdi de al─▒yorum. Age of EmpiresÔÇÖdan ├žok daha iyi bir strateji oyunudur. ├ťretti─činiz birimlerin hammaddeleri nas─▒l ve hangi seviyede kulland─▒─č─▒, n├╝fus limitinin olmamas─▒, ara┼čt─▒rma ve geli┼čtirmelerin ciddi anlamda fark yaratmas─▒ bu oyunu cidden daha g├╝zel k─▒l─▒yor. Bir benzeri American Conquest. Yaln─▒z bu oyun eskidir.

Konsol k─▒sm─▒nda PSN indirimden 22 TLÔÇÖye Titanfall 2ÔÇÖyi ald─▒m. Dahada d├╝┼čmez heralde :face_with_hand_over_mouth:

Mobil k─▒s─▒mda Icewind Dale Enhanced Edition ve Sanitarium Black Friday zaman─▒ AppstoreÔÇÖda 10TL civar─▒na inmi┼čti. Nostalji olsun diye onlar─▒da ald─▒m. SanitariumÔÇÖu oynayal─▒ o kadar uzun zaman oldu ki akl─▒mda birka├ž sahne ve bulmaca hari├ž do─čru d├╝r├╝st hi├žbir┼čey kalmam─▒┼č :slight_smile: ─░lk kez oynuyormu┼čum gibi oynuyorum. 5. b├Âl├╝mdeyim :blush: Ayr─▒ca Icewind Dale ve Baldurs GateÔÇÖin T├╝rk├že dil deste─či var :partying_face:

Grim Fandango, Thimbleweed Park, Beneath The Steel Sky ve tabiki Planescape TormentÔÇÖi radara ald─▒m. Y─▒lba┼č─▒nda indirime girerse atlayaca─č─▒m direk :slight_smile:

(Hi├žli─čin bek├žisiÔÇŽ) #192

Efsane oyundur. Back to War y─▒llard─▒r karde┼čim ve babamla ├žarp─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z oyundur. Babam─▒ birle┼čsek bile yenemiyoruz. :joy: Asker s─▒n─▒r─▒ olmamas─▒, her orduya davulcu ve komutan atayabilmek, onlar─▒n sava┼ča giderken ki ambians─▒ÔÇŽ A├ž─▒k ara bu tarz strateji oyunlar─▒ndan ├Ânde olmas─▒na sebep olmu┼čtur benim i├žin. Cossacks 3 g├Âr├╝nt├╝ a├ž─▒s─▒ndan ├žok daha iyi. ├ç─▒kt─▒─č─▒ ilk g├╝n al─▒p geleneksel aile sava┼člar─▒na ba┼člam─▒┼čt─▒k. Yine babam kazand─▒ÔÇŽ 7 very hard─▒ 2 saatte alt ediyor. Tabi babam─▒n Cossacks Back to War ├ž─▒kt─▒─č─▒ndan beri kesintisiz bunca sene oynad─▒─č─▒n─▒ var sayarsak normal.

(M. Ihsan Tatari) #193

Baban─▒za ┼čapka ├ž─▒kar─▒yorum, bravo valla :slight_smile:

(Erdem Demir) #194

Valla helal olsun babana. Ben standart bir oyun kurdu─čumda bile 1 saate ancak bitirebiliyorum. Back to WarÔÇÖu oynayal─▒ baya olmu┼čtu. Aradan baya bir zaman ge├žti. :smiley:

(Derin) #195

Metin2 PVP serverlar─▒n─▒ :smiley:

(Ahmet Boyraz) #196

Renkler ve zevkler tart─▒┼č─▒lmaz s├Âz├╝nden ├ž─▒karak ├žok fazla yerin dibine sokmak istemiyorum Metin2ÔÇÖyi. :smiley:

Hayat─▒mda g├Ârd├╝─č├╝m en sa├žma oyunlardan biri Metin2 di─čeri ise Wolfteam. Her g├Ârd├╝─č├╝mde nas─▒l oynayabiliyorlar bu oyunu demeden edemiyorum. Hadi bu oyunlar─▒ ge├žtim yeni nesil oyunlar─▒ndan da bir illet ├ž─▒km─▒┼č Fortnite diye. Bazen bak─▒yorum ne yap─▒yorlar diye. Baltay─▒ alm─▒┼člar koca evi vurarak yok edip bir┼čeyler bulmaya ├žal─▒┼č─▒yorlar. Yakla┼č─▒k yar─▒m saat b├Âyle oynayanlar var. 1 dakika sonra biri geliyor ├Âld├╝r├╝yor ├žocu─ču. Sonu├ž; ben sinirleniyorum. :smiley: :smiley:

Yeni expansion i├žin bir haftad─▒r oynay─▒p para biriktiriyorum. 13 pack oldu son bir g├Ârev yap─▒p 14 taneyi tek seferde a├žaca─č─▒m. S─▒rf pack a├žma zevkine oynuyorum da denebilir.

Uzun zamand─▒r girmedi─čimden al─▒┼čmam zaman ald─▒. Hala baz─▒ decklerin ve kartlar─▒n nas─▒l kullan─▒ld─▒─č─▒n─▒ anlam─▒yorum. Oynamaya ba┼člamadan ├Ânce Standart i├žin Even Warlock yapt─▒m. Ba┼čka bir Warlock decki girerse metaya -daha iyi- onu da yapar─▒m. Oyunda pack a├žmaktan sonra keyif ald─▒─č─▒m ikinci ┼čey Warlock oynamak. 2014ÔÇÖten beri gram de─či┼čmedi bunlar. :smiley:

(Umur) #198

The MessengerÔÇÖ─▒n ├╝st├╝ne CelesteÔÇÖyi bitirdim. ─░kisi de mis gibi olmu┼č. CelesteÔÇÖnin basit ama etkili bir hikayesi var. Anlat─▒m─▒ ├žok g├╝zel ├Âzellikle. Oynan─▒┼č─▒ da kusursuz neredeyse.

┼×imdi de Deus Ex: Human Revolution oynuyorum. :ok_hand:

(Derin) #199

Ya o i┼če bende ├žok deli oluyorum. Tek amac─▒m vakit ge├žirmek oldu─ču i├žin arada girip 15 dakika oynay─▒p sal─▒yorum zaten :smiley:

The Long Dark oynuyordum birka├ž haftad─▒r. Telefondan bir video a├ž─▒p her g├╝n birka├ž saatli─čine giriyordum. Videosuz oynarsan─▒z ├žok s─▒k─▒c─▒ yani ├žok uzun s├╝reli y├╝r├╝me yerleri var genelde. Neyse bitti ┼čimdi hi├ž mutlu de─čilim. ├çok sa├žma sapan oldu, ├╝z├╝ld├╝m oynad─▒─č─▒ma. Neyse belki hayatta kalma girerim art─▒k.

Yan─▒ma 2 litre Cola al─▒p ┼čuursuzca saatlerce Age Of Empires 2 oynamak istiyorum.