Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

Oyunun yönetmeni Devil May Cry serisinin yönetmeni olan Hideaki Itsuno. DMC 5’den sonra belki Dragons Dogma 2’ye başlamıştır.

3 Beğeni

Total War: Three Kingdoms bataklığına düştüm. Kendimi durduk yerde Total War oynarken buluyorum. O Song Krallığı var ya… bittiniz olm siz!

4 Beğeni

Epic Games’in “beleş” dağıttığı Rime oyununu oynuyorum. Hiç söylemiyorsunuz oyun güzel diye. Oyunu sırf “beleş” diye aldım ama oyun çok güzelmiş.

3 Beğeni

Total Overdose (2005)
Bir sanat eseri değil ama nostalji kokuyor, Max Payne + GTA vari bir tadı var. Müzikleri harika.

1 Beğeni

Oblivion’u 3 gündür oynuyorum ve Skyrim’den daha manyak bir oyun çıktı kesinlikle. Görevler çok daha ilginç karakterlerin her biri tuhaf. Skingard’a girer girmez bir wood elf tarafından kovalandım birilerini takip etmem için para verdi şehir halkına sora sora öğrendim ki paranoyak bir karaktermiş boşu boşuna bir gün boyunca istediği adamı takip etmişim. Para için istediği adamı öldürüp handa uyuyunca Dark Brotherhood’a davet edildim. Arena’daki şampiyonun geçmişini araştırırken babasının vampir olduğunu öğrendim adam depresyona girdi. Ana senaryodan ilerlemeye karar verince Kvatch’a gittim orada da kaos ortamıyla karşılaştım. Level 5 halimle o gate’i kapatana kadar canım çıktı Martin’i alıp gittim ki Amulet of Kings çalınmış. Orada bıraktım oyunu şimdilik.

5 Beğeni

(Görsel temsili)

İlk Witcher’da 45 saati devirdim. 4. bölümdeyim. Hikayenin açılımı ve yan hikayeleri ile beni fena bağladı. Kontroller, envanter yönetimi, takılmalar, buglar ve arayüzdeki saçmalıklar gibi sıkıntıları şimdilik elimden geldiğince sırıtarak karşılamaya çalışıyorum. Çünkü onlara takılırsam oynanamaz bir oyun olur Witcher 1.

Bitirip 2. ve 3. oyuna başlamak gibi bir hayalim var Mehmet Ali Bey. Yardımcı olur musunuz?

6 Beğeni

Siz iyi ilerlemişsiniz. Ben daha ilk bölümdeki savaşta salmıştım oynamayı :smiley: Eski oyunlara karşı ön yargım yoktur, çoğunu keyifle oynarım hatta ama oynanış yönünden bu kadar çağının gerisinde kalmış bir oyuna pozitif yönden bakması benim için güç.

katana%20zero

Geçen gün satın aldım ve Katana Zero’yu oynamaya başladım. İnanılmaz güzel oynanış, müzikler, hikaye, anlatış her şey mükemmel. Tek kötü yanı 4 saatlik bir oynanış süresi olması. Tadı damağımda kaldı resmen.

5 Beğeni

2019 senesinin şu ana kadar ki en iyi oyunu bence. 1 günde tahmini olarak yarısına kadar geldim. Senaryo tahmin edilebilir olmasına rağmen oynanışı o kadar güzel ki bu eksiğini örtüyor. Dante ile kombo yapmanın tadını özlemişim :heart:

1 Beğeni

Full lvl olunca herşeyçokgüzel:)

5 Beğeni

Oblivion, Dark Brotherhood quesline ını bitirdim. Bir de oyunun sonunda malum karakterin ölümüyle ilgili spoiler yedim. Bu oyunla ilgili iç karartıcı bir şeyler olduğunu tahmin ediyordum gerçi ama böyle bir ters köşe beklemiyordum. Oyunu şimdilik kapattım çünkü epey canım sıkıldı. Skyrim’deki Dark Brotherhood’un imhasında zerre etkilenmediğim halde Oblivion’da bir kötü oldum ki ben oyunlarda ya da filmlerde üzülen birisi değilimdir

1 Beğeni

G.R.R. Martin ve Dark Souls’un yapımcısı Hidetaka Miyazaki’nin üstünde çalıştığı Elden Ring sızdırılmış. E3’te tanıtımı yapılacakmış. PC, PS4, Xbox One için geliştirilecekmiş.

5 Beğeni

Son zamanlarda Assassin’s Creed Serisinden gidiyorum. AC 3’ü bitirdim daha önceki oyunlara göre hikaye olarak en kötüsüydü diyebilirim. Karakter ve olayların içine çok giremedim, yardım ettiğim kıta ordusuna hiç de isteyerek yardım etmedim. Yardım ettiğim ordu dahil herkesin bana saldırıyor olması çok rahatsız edici olmuş. Ticaret sistemi eklenmiş ama bir hayli sıkıcı olmuş. En keyifli kısmı gemi eklenmiş olması, gemi olayı tuttu ki Blag Flag’de ağırlıklı olarak gemide geçiyor.

3’den sonra Liberation HD’yi oynadım, Karakterin sürekli sağa sola takılması dışında oyun güzeldi.

Şimdi sırada Black Flag var.

2 Beğeni

Black Flag’in hikayesi öyle ahım şahım değil ama korsanlık çok güzel.

1 Beğeni

Ben Connar’a çok ısınamadım oyunda, belki dede Edward’a ısınırım :grinning:

Ben de Assassin’s Creed 3’ü bitirdim ve Black Flag’a geçmeyi bekliyorum. Ayasofya’dan sonra Amerika’nın bir kasabasındaki iki katlı ahırların tepesinden kuş bakışı bakmak kimi nasıl tatmin edebilir ki…

Umarım Black Flag biraz olsun beni kendine bağlayabilir.

1 Beğeni

Red Dead Redemption 2’ye yeni başladım, oyun gerçekten çok güzel olmuş. Hem grafik açısından hem de detay açısından. Kar sahnelerindeki yürürken çıkarttığımız iz detayları çok iyiydi. Etrafında 360 derece döndükçe karda oyuk oluşuyor. At koşarken kasları kasılıyor, suya girdiğinde titremeye başlıyor. Ata binebilmek için önce sevip sakinleşirmeniz gerekiyor anca o zaman huysuzluk çıkartmıyor. Bu tarz detaylar çok hoşuma gitti ama hikaye ne zaman açılacak merak ediyorum. 10 saat oldu hala oraya buraya gidiyorum. Toplam 70-75 saat sürüyormuş, 20-25 saat sonra açılır umarım.

3 Beğeni

Yaklaşık 1 haftadır Sekiro’yu oynuyorum.
Bahsedildiği kadar zormuş , peygamber sabrı gerekiyor desem yeridir.Bloodborne’da bile bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum :upside_down_face:

2 Beğeni

Assassin’s Creed: Black Flag’e başladım. Edward Haytam karakterini pek sevmesem de AC 3’deki sıkıcı Boston ve New York binalarından sonra güzel geldi Bahamalar :smile:

2 Beğeni

Oyunda ressam varmış haberimiz yokmuş yaw:)

1 Beğeni