Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? ­čÄ«

(Ufuk ) #549

Ben de AssassinÔÇÖs Creed 3ÔÇÖ├╝ bitirdim ve Black FlagÔÇÖa ge├žmeyi bekliyorum. AyasofyaÔÇÖdan sonra AmerikaÔÇÖn─▒n bir kasabas─▒ndaki iki katl─▒ ah─▒rlar─▒n tepesinden ku┼č bak─▒┼č─▒ bakmak kimi nas─▒l tatmin edebilir kiÔÇŽ

Umar─▒m Black Flag biraz olsun beni kendine ba─člayabilir.

(─░brahim ┼×ahin) #550

Red Dead Redemption 2ÔÇÖye yeni ba┼člad─▒m, oyun ger├žekten ├žok g├╝zel olmu┼č. Hem grafik a├ž─▒s─▒ndan hem de detay a├ž─▒s─▒ndan. Kar sahnelerindeki y├╝r├╝rken ├ž─▒kartt─▒─č─▒m─▒z iz detaylar─▒ ├žok iyiydi. Etraf─▒nda 360 derece d├Ând├╝k├že karda oyuk olu┼čuyor. At ko┼čarken kaslar─▒ kas─▒l─▒yor, suya girdi─činde titremeye ba┼čl─▒yor. Ata binebilmek i├žin ├Ânce sevip sakinle┼čirmeniz gerekiyor anca o zaman huysuzluk ├ž─▒kartm─▒yor. Bu tarz detaylar ├žok ho┼čuma gitti ama hikaye ne zaman a├ž─▒lacak merak ediyorum. 10 saat oldu hala oraya buraya gidiyorum. Toplam 70-75 saat s├╝r├╝yormu┼č, 20-25 saat sonra a├ž─▒l─▒r umar─▒m.

(Zeynep) #551

Yakla┼č─▒k 1 haftad─▒r SekiroÔÇÖyu oynuyorum.
Bahsedildi─či kadar zormu┼č , peygamber sabr─▒ gerekiyor desem yeridir.BloodborneÔÇÖda bile bu kadar zorland─▒─č─▒m─▒ hat─▒rlam─▒yorum :upside_down_face:

(Tansel Diplikaya) #552

AssassinÔÇÖs Creed: Black FlagÔÇÖe ba┼člad─▒m. Edward Haytam karakterini pek sevmesem de AC 3ÔÇÖdeki s─▒k─▒c─▒ Boston ve New York binalar─▒ndan sonra g├╝zel geldi Bahamalar :smile:

(H├╝seyin g├Âk) #553

Oyunda ressam varm─▒┼č haberimiz yokmu┼č yaw:)

PSN Plus ile verilen Borderlands 2ÔÇÖyi level 15ÔÇÖe gelene kadar oynad─▒m, s─▒k─▒ld─▒m sildim. ─░lk oyundaki ├Âzg├╝nl├╝─č├╝n 10ÔÇÖda 1ÔÇÖini dahi bar─▒nd─▒rmayan, ayn─▒ tip questleri 30 kere yapt─▒─č─▒n─▒z, s─▒k─▒c─▒, mizah─▒ bay─▒c─▒ bir oyun olmu┼č. ─░yiki zaman─▒nda para verip almam─▒┼č─▒m.

(Carai an Caldazar!) #556

Hikayesi ├žok ge─ç a├ž─▒l─▒yomu┼č. ├ľyle s├Âylemi┼čti Enis Kirazo─člu.

(An─▒l) #557

Dark Souls 3 ve DLCÔÇÖlerinden sonra MarvelÔÇÖs Spider-ManÔÇÖi bitirmi┼čtim, yeni Peter Parker ile ilgilibir tak─▒m ├žekincelerim vard─▒ fakat k─▒sa s├╝rede al─▒┼čt─▒m kendisine.

Ard─▒ndan ise dayanamay─▒p ikinci el olarak ald─▒─č─▒m Sekiro Shadows Die TwiceÔÇÖa ba┼člad─▒m. 60 saatlik bi maratonun (i┼čkence) ard─▒ndan o da bitti. Evlili─čimin ilk g├╝nlerinde ba┼člad─▒─č─▒m bu oyun e┼čim ve benim i├žin adeta bir stres testi oldu heheh.

┼×aka bir yana Sekiro -AnitaÔÇÖn─▒n da belirtti─či gibi- ┼ču ana kadar t├╝m Souls/Borne oyunlar─▒n─▒ oynam─▒┼č biri olarak inan─▒lmaz zorlay─▒c─▒ geldi bana. Bir yerden sonra BossÔÇÖlar─▒ yenmek d├╝┼č├╝ncesini tamamen akl─▒mdan ├ž─▒kar─▒p sadece hareketlerini ezberlemek olay─▒na yo─čunla┼čt─▒m ki ancak ├Âyle ilerleme kaydedebildim.

T├╝m zorlay─▒c─▒l─▒─č─▒na ra─čmen bitirdi─čimde son derece tatmin oldu─čumu s├Âyleyebilirim, oyunun birden fazla sonu bulunuyor From Software serisinden al─▒┼č─▒la geldi─či ├╝zere, favorim Purification oldu.

Son olarak da japonun hastas─▒y─▒m ama favori From Software oyunum hala Bloodborne.

ÔÇťBloodborne 2 geliyor.ÔÇŁ haberleri vard─▒ bir ara. Umar─▒m do─črudur. Zevkle oynad─▒─č─▒m ve iki kere bitirdi─čim bir oyundu.

(An─▒l) #559

E3ÔÇÖte George R. R. Martin ile birlikte Elden RingÔÇÖi duyurduktan sonra Bloodborne 2 ihtimali biraz d├╝┼čt├╝ gibi.

Yine de From Software ├žok de─či┼čik bir geli┼čtirici. Benzer diyebilece─čimiz oynan─▒┼č mekanikleri, AssetÔÇÖler ve temel olarak ayn─▒ oyun motoru ile Dark Souls II, Bloodborne ve Dark Souls III birer y─▒l ara ile ├ž─▒kt─▒.

Yan─▒lm─▒yorsam Elden RingÔÇÖten sonra ┼ču an ├╝zerinde ├žal─▒┼čt─▒klar─▒ ve duyurulmayan bir oyunlar─▒ kald─▒, o da Bloodborne 2 olabilir mi? L├╝tfen olsun :ÔÇÖ)

(Damla) #560

SteamÔÇÖdan Elder Scrolls Online ve Divinity Original Sin 2ÔÇÖyi ald─▒m internet sorunu y├╝z├╝nden bilgisayara inemeden ├Âylece bekliyorlar. EsoÔÇÖ─▒ sneak a─č─▒rl─▒kl─▒ Breton bir archer yarat─▒p oynamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum ama s─▒n─▒flar galiba ├Ânceki oyunlara g├Âre daha kar─▒┼č─▒k. Her iki oyunla ilgili s─▒n─▒flar hakk─▒nda tavsiyeler vermek isteyen olursa ├Ânerilere a├ž─▒─č─▒m.

(Carai an Caldazar!) #561

Call of Duty MW 3 oynuyorum. Oyunun y├╝zde 22 sini tamamald─▒m. Ancak yeni ge├žti─čim bolumde biraz ilerledikten sonra ┼čoyle bir yaz─▒ ├žik─▒p oyun kapan─▒yor.

Yard─▒mc─▒ olabilecek olan var m─▒?

( tansel) #562

The solution is not to go along the street but jump inside the bulding with broken windows on the right. There will be several enemies there, you will kill them, exit the building on the other side and the checkpoint will save. Going along the street in the open causes this glitch.

Yabanc─▒ bir forumda buldu─čum ├ž├Âz├╝m; en iyi cevap tagÔÇÖi alm─▒┼č. Diyor ki yoldan gitmeyin sa─čdaki k─▒r─▒k caml─▒ binan─▒n i├žine atlay─▒n. ─░├žerideki ÔÇśarkada┼člar─▒ÔÇÖ temizleyin, binan─▒n di─čer taraf─▒ndan ├ž─▒k─▒n ve checkpoint olacak sonra rahats─▒n─▒z. D─▒┼čar─▒dan sokak boyu gitmek bu hataya sebep oluyormu┼č.

(Carai an Caldazar!) #563

Yani bilgisayarda sorun yok. Oh be rahatladim. Sagolasin dostum.

( tansel) #564

Yok bilgisayarda bir sorun olsa oyundan masa├╝st├╝ne at─▒p bir hata mesaj─▒ verir, resimden anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla sizi oyundan oyun i├ži bir men├╝ye at─▒yor. Oyunun kendi i├žinde bir sorunu var, oyun dosyalar─▒nda bir eksiklik falan yoksa, yarat─▒c─▒ davran─▒p farkl─▒ yollardan gitmeyi deneyin, bir yerde checkpoint olur zaten. Ben de oynayal─▒ uzun zaman oldu b├Âl├╝m├╝ hat─▒rlam─▒yorum ┼čimdi belki ben de alm─▒┼č─▒md─▒r bu hatadan.

(Carai an Caldazar!) #565

Aynen oyunun i├žinde ki men├╝ye at─▒yor.

(Damla) #566

Son bir ka├ž g├╝nd├╝r indirimdeyken ald─▒─č─▒m Divinity Original Sin 2ÔÇÖyi oynuyorum. Baz─▒ y├Ânlerden bana Dragon Age serisini an─▒msat─▒yor. Karakterimi Necromancer olarak a├žt─▒m ama elflerin ├Âl├╝ insanlar─▒ yiyip skill kazanma muhabbetinden sonra ke┼čke elf olsaym─▒┼č─▒m dedim ne zaman elime kol bacak kafa ge├žse SebilleÔÇÖe pasl─▒yorum ben de. Dragon Age ile ├žok fazla ortak seslendirmeler var ┼čimdilik InquisitorÔÇÖlar ile SebastianÔÇÖ─▒ fark ettim. Bir de ├Ânceki oyunlar─▒ hi├ž oynamad─▒─č─▒mdan bo┼č bo┼č dola┼č─▒yorum. Fort JoyÔÇÖa geldim ama quest ve skill mant─▒─č─▒ biraz farkl─▒ ka├ž─▒┼č i├žin gerekli olan karakterlerden birisini Sebille ├Âld├╝rd├╝─č├╝nden farkl─▒ yollar ar─▒yorum ┼čimdilik.

(M. Ihsan Tatari) #567

Black Flag, AC3ÔÇÖten sonra ila├ž gibi gelmi┼čti bana :slight_smile: Ba┼č karakter tam bir acur (ne de olsa korsan) ama o okyanuslarda yelken a├žmak, ans─▒z─▒n bast─▒ran kas─▒rgalar, m├╝rettebat─▒n birdenbire korsan ┼čark─▒lar─▒na girmesi falan acayip keyifli. Tavsiye ederim.

(Ufuk ) #568

Senin bu yorumundan sonra mutlaka ba┼člayaca─č─▒m. Hele ┼ču art─▒k 60 saati ge├žen Witcher 1 esaretim bir bitsinÔÇŽ

(Angut Degilimdiyenangut T Rosokolops) #569

a─č─▒rl─▒kl─▒ olarak GTA V oynuyorum. ├žok ├Ânyarg─▒l─▒yd─▒m yay─▒nc─▒lar ve oyunun kitlesinden dolay─▒ ancak beni sard─▒. online ayr─▒ g├╝zel. 2 saat de W─░TCHER 3 ├ž─▒t─▒rdatt─▒m ke┼čke ilk ve ikinci oyunu da oynasayd─▒m.
( ilk oyuna al─▒┼čamad─▒m kontroller ├žok deli)