Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? ­čÄ«

(Serkan) #570

Darkest Dungeon ne g├╝zel oyun, oynarken gerilmekten zevkini ├ž─▒karam─▒yorum ama oynamay─▒ da b─▒rakam─▒yorum.

ÔÇťMany fall in the face of chaos, but not this one! Not todayÔÇŽÔÇŁ

Narrator gibi bir karakter daha g├Ârmedim. Oyunun atmosferini tek ba┼č─▒na olu┼čturabiliyor bazen.

(Ali Cem Çimen) #572

Bu arada NarratorÔÇÖu seslendiren Wayne JuneÔÇÖun e┼čsiz sesinden H.P. Lovecraft dinlemek isterseniz diye ┼ču playlisti b─▒rak─▒yorum buraya.

(Damla) #573

15 saat kadar oynay─▒p act 2ÔÇÖye ba┼člad─▒─č─▒ma g├Âre art─▒k Divinity Original Sin 2 i├žin g├Âr├╝┼člerim de ┼čekillenmeye ba┼člad─▒. DriftwoodÔÇÖa geldim partimde Sebille, Ifan ve Red Prince var. Lohse ile Sebille aras─▒nda karars─▒z kalsam da sonunda SebilleÔÇÖin daha ilgin├ž oldu─čuna karar verip Fort JoyÔÇÖdaki karakter b├Âl├╝mlerini yapt─▒m. Fort JoyÔÇÖda oyalanmad─▒m ├ž├╝nk├╝ o adada dola┼čmak bile i├žimi karart─▒yordu sadece level atlamak i├žin bir ka├ž ufak g├Ârev ald─▒m. Ba┼čta ka├ž─▒┼č i├žin rehbere baksam da sonunda araya araya la─č─▒mlar arac─▒l─▒─č─▒yla seekerlara giden yolu buldum ve Lady VengeanceÔÇÖa binmeyi ba┼čard─▒m tabi companion g├Ârevlerini de tamamlad─▒m. DriftwoodÔÇÖda ald─▒─č─▒m g├Ârevler -├Âzellikle Love has a Price- ilgin├ž. Oyunun i├žindeki sava┼člar ├žok de─či┼čik. Belki ilk defa izometrik rpg oynad─▒─č─▒mdan at─▒┼č mesafesi olaylar─▒ falan zorluyor. Ana karakterimden necromancer+summoning Red Princeden warrior+pyromancer a─č─▒rl─▒kl─▒ gidiyorum ├Âteki karakterlerde ek s─▒n─▒f a├žma ya da de─či┼čtirme olaylar─▒na girmedim pek assasin ve archer olarak epey i┼čime yar─▒yorlar. Oyun g├╝zel ama daha ├Ânce bu t├╝rde oynamad─▒─č─▒mdan ve ├Ânceki olaylar─▒ bilmedi─čimden hikaye ve oynan─▒┼č a├ž─▒s─▒ndan zorluyor. Skillleri kitaplar ve v├╝cut par├žalar─▒yla kazanma olay─▒ g├╝zel. Elimde FaneÔÇÖin elfe d├Ân├╝┼čturen maskesi oldu─čundan bacak, kafa ya da kol bulunca hemen deneyece─čim. Bu oyunu bitirirsem Pillars of Eternity ya da Spellforce 3ÔÇÖe ba┼člayabilirim ama bu gidi┼čle epey oyalanaca─č─▒m san─▒r─▒m.

(Mertcan Kurnaz) #574

PcÔÇÖden hay─▒r olmmad─▒─č─▒ i├žin psp k─▒rd─▒m phantasy star 2 yo─čunla┼čm─▒┼č durumday─▒m ┼ču an. Npcler ile parti kurup zindan temizledi─čin, onun d─▒┼č─▒nda ise resimli dialoglar ile ingilizceni bi nebze geli┼čtiren tam benim sevdi─čim t├╝rlerden biri olan ├žooooook g├╝zel bi oyun. ├ľylesine indirmi┼čtim bu kadar benlik olcan─▒ tahmin edemezdim. Eski oyunlar gere─či eminim uzun da olcak. ├çok zaman ay─▒ramasam da olsundu doya doya oynar─▒m artik.

(Erdem Atik) #575

Steam yaz indirimleri bitmediyse hepinize Hitman AbsolotionÔÇÖ u ├Âneririm (umar─▒m do─čru yazm─▒┼č─▒md─▒r). 7 TLÔÇÖye g├╝zel vakit ge├žirirsiniz :slight_smile:

(Murat Y─▒lmaz) #576

─░ndirimlerden en ├žok merak etti─čim 2 oyun olan Kenshi ve Elite DangerousÔÇÖu ald─▒m. Biraz Elite Dangerous oynar Kenshiye sarar─▒m diye d├╝┼č├╝n├╝yodum fakat kafam─▒ Elite DangerousÔÇÖdan kald─▒ramad─▒m. Ger├žekten ├žok g├╝zel ve ├Â─črenmesi zor. Bilimkurgu sevenlerin sevebilece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(─░brahim ┼×ahin) #577

PS4ÔÇÖ├╝ ald─▒─č─▒m g├╝n ilk i┼č olarak Witcher 3ÔÇÖ├╝ sat─▒n alm─▒┼čt─▒m. ─░lk ├ž─▒kt─▒─č─▒nda bilgisayar de alm─▒┼čt─▒m ama sistemim yeterli gelmiyordu. Bir t├╝rl├╝ oyuna ─▒s─▒namam─▒┼čt─▒m, 1. ve 2. oyunlar─▒ oynayan ben 3. oyuna bir t├╝rl├╝ adapte olam─▒yordum. Hikaye i├žine ├žekmiyordu beni. Yakla┼č─▒k 2 sene PS4ÔÇÖte ├Âyle yatt─▒ oyun, ara s─▒ra girdim biraz oynad─▒m ├ž─▒kt─▒m. En son RDR2ÔÇÖyi bitirdikten sonra do─čan bo┼člukta yeniden bir dalay─▒m, bu sefer sabredip hikayenin sonunu g├Âreyim dedim. Oyunda sabretmem gereken 2-3 saat daha kalm─▒┼č me─čerse, oyun ondan sonra a├ž─▒ld─▒ koptu gitti. Gamepadi elimden b─▒rakam─▒yorum.

Y─▒llarca ├žekti─čim ac─▒ ve mahalle bask─▒s─▒ art─▒k son buldu. :smile:

(Ufuk ) #578

├çok ┼č├╝k├╝r Witcher 1 bitti. Son k─▒s─▒mda baz─▒ g├Ârevleri atlad─▒─č─▒m─▒ fark ettim ama yapacak bir ┼čey yoktu. ├çok keyifli bir deneyimdi. Hikayesi ile beni i├žine ├žekmeyi ba┼čard─▒ ger├žekten. Eksikliklerine ve s─▒k─▒nt─▒lar─▒na iyi dayand─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

image
AssassinÔÇÖs Creed 4 ile devam etmeyi planlam─▒┼čt─▒m ama vakit kaybetmeden Witcher 2ÔÇÖye ba┼člamaya karar verdim.

Oyunun ilk oyunun hikayesini devam ettirmesini sevdim. Her ┼čey tan─▒d─▒k o y├╝zden. ─░lk dikkatimi ├žeken ┼čey oyunun konsol oyununa evrilmi┼č olmas─▒. San─▒r─▒m gamepad ile oynamak daha mant─▒kl─▒ olacak. Onu bir deneyece─čim. Duruma g├Âre karar veririm art─▒k. Bir de grafikler baya─č─▒ geli┼čmi┼č ilk oyuna g├Âre. Hatta o kadar geli┼čmi┼č ki benim Nvidia 1060 Ultra ayarlarda anlams─▒z bir ┼čekilde zorlan─▒yor. San─▒r─▒m ufak bir ayar yapmam gerekecek.

(g├Ârkem) #579

witcher 2 nin 2. b├Âl├╝m├╝nde iorveth ile roche aras─▒nda bir se├žim yapman─▒z isteniyor. Bu se├žim sonucunda b├╝t├╝n g├Ârevler hatta haritalar alanlar de─či┼čiyor.
O se├žim k─▒sm─▒nda elflerin yolundan m─▒ gideceksiniz yoksa insanlar─▒n m─▒ karar vermeden ├Ânce enine boyuna d├╝┼č├╝nmenizi tavsiye ederim ├ž├╝nk├╝ b├╝t├╝n oyun de─či┼čecek:)

ayar olarak ubersamplingÔÇÖi disable edip di─čer ayarlar─▒ full oynaman─▒z yeterli olacakt─▒r. Kas─▒┼č─▒ sebep olan ayar o.

(Ufuk ) #580

Evet o se├žimden haberim var. ─░lk oyunda mazlumun yan─▒nda durup elfleri se├žti─čim i├žin bu sefer de sa├žma sapan bir i┼če kalk─▒┼čmad─▒larsa yine elfleri se├žerim b├╝y├╝k ihtimalle. :smiley:

Bunu bu sabah ba┼čka bir kaynaktan da okudum. Te┼čekk├╝r ederim. Uygulay─▒p g├Ârece─čim sonucu.

(M. Ihsan Tatari) #581

Witcher 2ÔÇÖye ilk ba┼člad─▒─č─▒mda sava┼člar─▒n zorlu─ču y├╝z├╝nden sa├ž─▒m─▒ ba┼č─▒m─▒ yolmu┼čtum :slight_smile: ─░lk oyundan ├žok ├žok farkl─▒. O zaman Dark Souls falan da yoktu tabii. Ama sonra al─▒┼č─▒nca acayip keyifli gelmi┼čti. Klavyeyle de gayet g├╝zel oynan─▒yor. Tek gereken biraz sab─▒r.

( tansel) #582

Bence bir save al─▒n o se├žimden ├Ânce tarihini saatini yaz─▒n bir k├Â┼čeye tekrar load edebilmek i├žin, iki taraf─▒n da kendince hakl─▒ yanlar─▒ var, iki taraf da g├Âr├╝lmeye de─čer bence.

(Ufuk ) #583

Training k─▒sm─▒nda ÔÇťSen fazla ┼čeyetme en iyisi, tak─▒l rahat rahat,ÔÇŁ dedi ve bana normal seviyeyi uygun g├Ârd├╝ oyun. Hi├ž sorgulamadan kabul ettim. :smiley:

G├╝zel fikir. Bunu yapaca─č─▒m. :slight_smile:

Bence bunu spoiler olarak kapat─▒n. Oynamayan birisi taraflara iyi-k├Ât├╝ g├Âz├╝yle bakabilir. Bu yazd─▒─č─▒n─▒zdan sonra iki tarafta e┼čit hakl─▒ gibi d├╝┼č├╝necek. Herkes kendisi tecr├╝be etsin.

(─░brahim ┼×ahin) #585

The Witcher 1 ve 2ÔÇÖnin kasmad─▒─č─▒ sistem yok galiba :smile:

Sizin yine iyi benim bilgisayar─▒ ├ž├Âkertmi┼čti witcher 2 :frowning:

Son 1 ayda Spider-man, AssassinÔÇÖs Creed Origins, Far Cry 5ÔÇÖi bitirdim. Uncharted 4ÔÇÖ├╝ ise 2.kez oynuyorum. Sony ile Ubisoft aras─▒ndaki o muazzam fark─▒ bir kez daha g├Ârd├╝m. (Sonysiz E3ÔÇÖ├╝ de bu d├Ânemde tecr├╝be etmi┼č olduk hep birlikte. :heart: Sony :heart:

Spider-Man
A├ž─▒k├žas─▒ filmlerini izlemedi─čim bir s├╝per kahraman oyununun hikayesini pek ├Ânemseyece─čimi, anlayabilece─čimi zannetmiyordum ama kendi i├žinde g├╝zel bir hikayesi oldu─čunu ve bunu g├╝zelce sunabildi─čini s├Âyleyebilirim. Hikaye k─▒sm─▒ ÔÇśÔÇśart─▒larÔÇÖÔÇÖ aras─▒nda yani. Ama oyunun en en en g├╝├žl├╝ yan─▒ d├Âv├╝┼č sistemi. Oyunun ba┼č─▒nda ├Âylesine k─▒s─▒r ba┼člayan sistemin oyunun sonuna do─čru bir├žok ├že┼čitlilik i├žermesiÔÇŽ ┼×├Âyle mi d├Âvsem, b├Âyle mi? Sana tekme, sana a─č, sana da bomba. Roketatar─▒n m─▒ var, heh, v─▒z gelir. Seni tavana as─▒cam, seni de duvara yap─▒┼čt─▒rcam. Sen git, abilerin gelsin.
A─č atma ve sal─▒nma hissiyat─▒ m├╝kemmel. Dola┼č dur ┼čehirde. Grafiklere gelirsek, ortalama diyebilirim. PS exclusiveÔÇÖlerdeki ├╝st d├╝zey kalite pek yok. Ama ┼čehiri├žinde h─▒zla sal─▒nd─▒─č─▒m─▒zda pek de dikkat edilmiyor o kaliteye, genellikle kaplama kalitesizli─či mevcut ├ž├╝nk├╝. Ara sahnelerdeki kalite tart─▒┼č─▒lmaz d├╝zeyde.
Kost├╝mler de ├žok g├╝zel. S─▒rttan ├ž─▒kan b├Âcek bacaklar─▒n─▒n oldu─ču kost├╝m├╝ neredeyse t├╝m oyun boyunca giydim, di─čerleri de g├╝zel g├Âr├╝n├╝yor ama bence o b├Âcekli ├žok ├žok daha g├╝zeldi.
K─▒saca oyunun ba┼č─▒ndan sonuna do─čru s├╝rekli bir ÔÇśgeli┼čimÔÇÖ hissiyat─▒n─▒n oldu─ču, ├žok sa─člam mekaniklerle bezenmi┼č ve kendi i├žinde g├╝zel bir hikaye bar─▒nd─▒ran ├žok ├žok iyi bir oyun olmu┼č.

A-c Origins
A-c oyunlar─▒yla uzzuun s├╝redir ha┼č─▒r ne┼čir olsam da, bir├žo─čunu oynay─▒p yar─▒m b─▒rakm─▒┼čt─▒m. Pek ingilizce bilmezdim, hikayesini anlamazd─▒m ve oyunda ilk 5 saatte yapt─▒klar─▒m beni s─▒kmaya yeterdi. Ge├žen sene SyndicateÔÇÖ─▒ bitirmi┼čtim, ittire ittire. Bu kadar garabet oyun olur yani. Evlerden ─▒rak.
OriginsÔÇÖi ise genel anlam─▒nda be─čendim. A├ž─▒k d├╝nyas─▒, grafikleri, d├Âv├╝┼č mekanikleri ├žok de─či┼čmi┼č, geli┼čmi┼č, g├╝zelle┼čmi┼č. Hikayesi i├žinse bir ┼čey diyemem di─čer oyunlar─▒n─▒ oynamad─▒─č─▒m i├žin. Ama oyunun ana men├╝s├╝ne bir liste ekleyip oradaki ki┼čileri ├Âld├╝rd├╝k├že ├╝st├╝n├╝ ├žizmek hangi ├žal─▒┼čan─▒n fikriydi merak ediyorum. Al sana liste, oyunun ba┼č─▒ndan sonuna bunlar─▒ ├Âld├╝receksin i┼čte, ├žok bir ┼čey bekleme. Hi├ž mi s├╝rpriz olmaz bir oyunda, hi├ž mi heyecan unsuru olmaz. Ba┼č─▒ndan sonuna 1 gram heyecan unsuru hissetmedim i├žimde. Oyunun sonunda kimleri ├Âld├╝rece─čimiz belli i┼čte. O zaman oynaman─▒n da anlam─▒ kalm─▒yor ki. (D├╝zeltme: Bu liste yava┼č yava┼č a├ž─▒l─▒yordu, yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒┼č─▒m.)

Ayr─▒ca oyunda sahip oldu─čumuz silahlar─▒n g├Âr├╝n├╝┼č├╝ ile ger├žek para ile sat─▒n al─▒nabilen silahlar aras─▒nda ├Âyle fark var ki tiksindim resmen. UbisoftÔÇÖun her oyunda yapt─▒─č─▒ halt i┼čte. Daha haval─▒ silahlara sahip olmak istersen ├ž─▒kar 20 tlcik daha. Yok ├Âyle bedavaya silah.

Oyunu 33. seviyeye geldi─čimde bitirmi┼č oldum. Ke┼čke 20-25 aras─▒nda bitebilecek bir oyun yapsalard─▒. ├ç├╝nk├╝ ilk 20 seviyede zaten doydum. ├ťst├╝ne gelenler i┼čkenceden ba┼čka bir ┼čey de─čil. Verece─čini vermi┼čsin, alaca─č─▒m─▒ alm─▒┼č─▒m. Oyunda ilerleme hissi bitmi┼č, mekanikler a├ž─▒lm─▒yor daha fazla, ee oynaman─▒n da anlam─▒ kalm─▒yor o zaman.

K─▒saca oyunun ilk yar─▒s─▒nda ÔÇśÔÇśHmm, ne kadar da de─či┼čmi┼č g├╝zelle┼čmi┼čsin senÔÇÖÔÇÖ derken, ikinci yar─▒s─▒nda ÔÇśÔÇśNe zaman bitecek ┼ču oyunÔÇÖÔÇÖ dedim. O kadar bayd─▒ kiÔÇŽ

Far Cry 5
A-c Originsteki durumun ayn─▒s─▒. ─░lk yar─▒ g├╝zel ge├žiyor, ikinci yar─▒ i┼čkence oluyor.
Grafikleri g├╝zel, a├ž─▒k d├╝nya b├Âlgesel de─čerlendirirsek b├Âlgeler birbirinin kopyas─▒. Oyunda 3 b├Âlge var. 3 b├Âlgenin lideri var. Biz o b├Âlgelerde ayaklanma ├ž─▒kart─▒yoruz i┼čte. O 3 b├Âlgenin atmosferi farkl─▒ olsa, ne bileyim biri karl─▒, di─čeri sisli, di─čeri de g├╝ne┼čli falan olsa oyun daha katlanabilir olabilirdi. Ama ilk b├Âlgeyi ele ge├žirdikten sonra oyun ├Âyle bir bayd─▒ ├Âyle bir bayd─▒ kiÔÇŽ Tamamiyle ayn─▒ etkinlikleri yapt─▒rd─▒ ya abartm─▒yorum bu kadar da olmaz yani. ┼×urda rehine var git kurtar, gel senle ┼čunlar─▒n can─▒na okuyal─▒m dostum kat─▒l bana, ┼čurda bir hayvan esir al─▒nm─▒┼č git onu kurtar, outpost ele ge├žir, outpost ele ge├žir, bir daha ele ge├žir, bir daha ele ge├žirÔÇŽ Oyunun ilk 5 saatinde ne yapt─▒ysam geri kalan 14 saatte de onu yapt─▒m. Pi┼čman m─▒y─▒m? Ke┼čke hi├ž ba┼člamasayd─▒m :smile:
Ana d├╝┼čmanlar bay─▒k, s─▒radan, hissetti─či nevrozu yans─▒tamayan ki┼čiler. Bizim taraf─▒m─▒zda ise sayabilece─čim 1 Allah─▒n kulu yok ki ÔÇśÔÇśvay be, seninle de g├╝zel vakit ge├žirmi┼č oldukÔÇÖÔÇÖ diyebileyim.
├çat─▒┼čma mekanikleri ise klasik i┼čte. Ama bir FPS oyununda olmas─▒ gereken vuru┼č hissiyat─▒ bu oyunda yok. Ben hala ara ara Battlefield 1 oynar─▒m, vuru┼č hissiyat─▒ neymi┼č az ├žok biliyorum yani. Martini-Henry gibi, Hellriegel gibi, Fedorov Avtomat gibi silahlarla ├žok vakit ge├žiren biri olarak Far Cry 5ÔÇÖte 1 tanecik bile silah yok ki sesiyle, vuru┼č hissiyat─▒yla sizi etkilesin. Plastik mermi s─▒k─▒yorsunuz sanki. :heart: BF1 :heart:

K─▒saca, 5 saatlik bir oyun olsa ├žok ├žok sevebilece─čim bir oyunken yine garabete d├Ân├╝┼čen bir oyun olmu┼č. Tabii 5 saat derken olaylar h─▒zl─▒ ge├žsin, hemen bitsin demek istemiyorum. Perk sistemi hari├ž, ilk 5 saatte neyse sonraki 15 saatte de o var, ayn─▒ ┼čeyleri yap─▒yorsun. 1 gram heyecan unsuru bar─▒nd─▒rm─▒yor bu oyun.

Uncharted 4
┼×imdi di─čer 2ÔÇÖsinde o kadar g├Âmd├╝─č├╝m k─▒s─▒m, ilk ba┼čta ne yap─▒yorsak sonunda da onu yap─▒yoruz, ilerleme hissiyat─▒ yok idi. Bu oyunda da teorik olarak ├Âyle ama Uncharted bir a├ž─▒k d├╝nya oyunu de─čil. Yani temel oynan─▒┼č olarak hi├žbir ┼čeyin de─či┼čmeyece─či zaten biliniyor, di─čer 2 oyunda ise de─či┼čim, geli┼čim olmal─▒ ki oyun ├žekilebilir olsun, a├ž─▒k d├╝nya oyunlar─▒n─▒n g├╝zel yan─▒ o zaten.
Neyse, o iki oyunla UnchartedÔÇÖ─▒ k─▒yaslamak gibi bir sa├žmal─▒─ča d├╝┼čmeyeyim. Her y├Ân├╝yle ├╝st d├╝zey bir oyun bu ├ž├╝nk├╝.
Her 'ÔÇśchapterÔÇÖ'da kendi i├žinde merak unsuru bar─▒nd─▒ran, ┼čimdi nolacak, noluyor yav, yav noluyor, haah ald─▒n ba┼č─▒na belay─▒ yine Nathan Drake, ulan g*-├╝n b*-tan kurtulmuyor ne bahts─▒z adams─▒n sen dedirten, karakterleri kanl─▒ canl─▒, ya┼čayan ki┼čiler yapan, olay ├Ârg├╝s├╝yle, hikayenin gidi┼čat─▒yla her daim ┼ča┼č─▒rtan, oyuncuyu i├žine alan bir oyun, sanat eseri.
Oynan─▒┼č unsurunun de─či┼čmeyece─či bir oyunda sa─člam olmas─▒ gereken en ├Ânemli 2 unsur olan hikaye ve atmosfer bu oyunda ├žok ├žok g├╝zel. Atmosfer her 'ÔÇśchapterÔÇÖ'da de─či┼čiyor. Karanl─▒k hapishanelerden yemye┼čil ormanl─▒k alanlara, mezarl─▒klardan katedrallere, a├ž─▒k artt─▒rma m├╝zayedelerinden yetimhanelereÔÇŽ Hep farkl─▒ ortamlar─▒n havas─▒n─▒ soluyorsunuz. Benim i├žin oynan─▒┼č─▒n sabit kalaca─č─▒ oyunlarda beni oyuna ba─člayacak en ├Ânemli unsur atmosfer. O da bu oyunda ├žok iyi yans─▒t─▒lm─▒┼č.
Ele┼čtirim ise t─▒rmanma b├Âl├╝mlerinin ├žok fazla olmas─▒. T─▒rman babam t─▒rman. Her 'ÔÇśchapterÔÇÖ'da var, bir yerden sonra s─▒k─▒yor o k─▒s─▒mlar. B├Âl├╝m tasar─▒mlar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝nce ka├ž─▒n─▒lmaz geliyor ama ba┼čka ┼čekilde tasarlasayd─▒n─▒z o zaman :smile:

Neyse, kolay kolay 2. kez oynamam bir oyunu. Uncharted oynat─▒yor. ├ç─▒kt─▒─č─▒ sene y─▒l─▒n oyunu ├Âd├╝l├╝n├╝ alamamas─▒ ise oyun d├╝nyas─▒n─▒n en b├╝y├╝k ay─▒b─▒d─▒r.

(─░brahim ┼×ahin) #588

Bence SonyÔÇÖnin en b├╝y├╝k avantaj─▒ cesur olmas─▒ ve s├╝rekli yeni bir ┼čeyler denemesi. Tek bir oyun serisi ├╝zerinden ilerleyip onu sa─čm─▒yor, s├╝rekli piyasaya yeni bir ┼čeyler sunuyor. Bunun sebebi de konsol firmas─▒ olmas─▒ ve konsolunu exc ile doldurmak zorunda olmas─▒. O y├╝zden SonyÔÇÖnin tek rakibi Microsoft olmal─▒, di─čer firmalarla ayn─▒ siklette tutulmamal─▒.

Ke┼čke Ubisoft da yarat─▒c─▒ ve cesur firma olsa, ke┼čke Rockstar da s├╝rekli yeni projeler denese ama ├žok riske etmiyorlar.

Senelerdir bir Tom Clancy tutturmu┼č gidiyorlar, rahmetli bile ismini bu kadar kullanmam─▒┼čt─▒r.

(Ufuk ) #589

Kesin bilgi yayabiliriz. Denedim ve gayet iyi bir performans deneyimi ald─▒m. UbersamplingÔÇÖi kapat─▒p, di─čer her┼čeyi k├Âkledim. Performans gayet iyi.

┼×imdiki hedefim d├Âv├╝┼č mekani─čine ve envanter y├Ânetimine al─▒┼čmak. ─░kisi de ilk oyuna k─▒yasla yaz/k─▒┼č kadar farkl─▒.