Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

DLC’ler bedava olacak diye biliyorum.

1 Beğeni

24 saat içinde yemeden, içmeden, uyumadan, hatta tuvalete gitmeden o oyunu bitirecek 1000’lerce kişi olduğuna eminim ama kanıtlayamam :roll_eyes:

6 Beğeni

Büyük resim içinde feda edilebilir küçük bir grup. :slight_smile:

During a Q&A with investors this week, CD Projekt confirmed its post-launch content plans for Cyberpunk 2077 , which will start with free DLCs and be followed by two larger expansions.

Demişler.

2 Beğeni

Büyük DLC’ler bedava olmaz o zaman :confused:

Ben bu oyunu uzun bir süre almayı düşünmüyorum, hem indirim yakalayım hem de çıkışta olan hataları ayıklayan güncellemeler gelsin diye ama nasıl sabrederim bilmiyorum. Çok fena goygoyu dönecek çünkü, dışında kalmak zor.

Büyük olanlar DLC değil zaten, genişleme paketi olacak. Witcher 3’ün Hearts Of Stone ve Blood & Wine ek paketleri gibi.

Diğer kozmetik şeyler, ana oyuna yan görev ekleyen DLC’ler ise ücretsiz olacak. Witcher 3 gibi işte :slight_smile:

2 Beğeni

Sanki en uygun başlık bu gibi geldi, Witcher 3 oyuncularına buradan sorayım dedim.

3-5 gün önce Witcher 3 oyununa ilk başladığımda Yenefer’in peşine takılıp imparator ile görüşmeye gidince, Akbostan’ da olan 4 kontrat başarısız kontratlar oldu, bu başarısız kontratları yeniden almanın yolu var mı?

Bu arada oyunda bazı diyaloglar ve isimlendirmeler komikmiş. Oyunda ki şerefsiz karakteri kimse artık, ortalıkta bir sürü yaveri dolaşıyor. :slight_smile:

6 Beğeni

Giden görev geri gelmiyor. :frowning:

2 Beğeni

Gönderme var, gönderme var! Selam çakmışlar!

Witcher 3’teki gizli reklama bayıldım. Çok hoşuma gidiyor böyle şeyleri keşfetmek.

DRM Free oyunlar GOG ile ayağınıza geldi. Halı, kilim paspas kenarına DRM free oyun verilir hemen teslim edilir.

4 Beğeni

Başarısız kontratlar yeniden almanın tek yolu önceki kaydı geri yüklemek :slight_smile: O yüzden bir görev aldıktan sonra oyunu kaydediyordum ben her zaman.

Witcher 3’ ayrı başlık açacağım bu gidişle :sweat_smile:

2 Beğeni

O aklıma geldi ama durumun farkına vardığımda çok ilerlemiştim.

O değil Akbostan da arkamdan konuşuyorlarmış aldığı işleri yapmadı diye, hepsi Yenefer yüzünden. :slight_smile:

Galiba Witcher kitap, dizi başlığından sonra oyun başlığı da gerekiyor gibi.

2 Beğeni

Sürekli oyunu kaydetmek lazım. Bende 0 başarısız görev var. Gvent görevlerini de bekletmeden yapın bence çünkü kartı alacağınız kişinin başına bir iş gelebilir. :grinning:

3 Beğeni

Real-time stealth tactics oyunu. Henüz tutorial+bir bölümünü oynadım oldukça hoşuma gitti.

5 Beğeni

Bunu oynuyorum yeni başladım 3 saat falan oldu. Hikayesi çok güzel, sanat tasarımları olsun, diyalogları olsun çok keyifli geldi. Combat sistemi, dövüş mekanikleri de sıra tabanlımsı gerçek zamanlımsı biraz :smiley: Bunu böyle beğenince 2. oyununu da almış bulundum :slight_smile:
ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-nintendo-switch__1593323043025872

5 Beğeni

Ben başlayıp bir süre sonra bırakmıştım bu oyunu. Oysa ki oldukça hoşuma gitmişti. Tekrar başlamak için çok hevesliyim. Başarılı olabilirsem 2. oyunu da almayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Gamepass’te Demon’s Tilt Occult Pinball Action diye bir oyuna rastgeldim. Ben böyle karışık pinball oyunu hiç görmemiştim. Her yerde bir şeyler olduğu için top hariç her şeye gözünüz kayıyor :joy: 5 dk oynayabildim sadece. Karmaşık, bol aksiyonlu pinball oyunları ilginizi çekiyorsa bir bakabilirsiniz.

2 Beğeni

Merhabalar, ilk mesajım sayılır.
Benim şu aralar yine sardığım oyun Dark Souls (Remastered).
Yani bilen bilir zaten ama bilmeyenlere kesinlikle öneririm. Dark Souls 3’ten çok daha orijinal bir oyun aynı zamanda (bunun sebebi sadece ilk oyun olması da değil). Yani grafiğe veya mekaniğe takılmadan oynayın, oynatın. Yetmezse Dark Souls 3 de oynayın. O da kesmezse Sekiro: Shadows Die Twice oynayın. Ama Dark Souls’u (1) mutlaka oynayın.
Not: Yapımcı firmaya saygınızı yitirmemeniz için Dark Souls 2 denen oyundan (!) uzak durmanız önemle rica olunur. :slight_smile:

7 Beğeni

Witcher 3 Hearts of Stone ek paketini oynamaktan çok film izler gibi izledim. :slight_smile:

5 Beğeni

Bu iyi mi yoksa kötü mü?

Müthiş ötesi bir DLC gerçekten.Beckham abimiz (von everec) iz bırakan oyun karakterleri arasında çoktan yer etmiştir benim açımdan.

3 Beğeni

İyi anlamda, kitabı yazılsa okurum, filmi yapılsa izlerim.

@noronikkirbac siz yazınca fark ettim Von Everec gerçekten Beckham’a benziyor.

3 Beğeni