Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

Hearts Of Stone’nun karanlık yapısından sonra son DLC’nin haritası insanın gözünü gönlünü açıyor.

2 Beğeni

Call of Duty Mobile
Mobil FPS oyunları kriz geçirmek için birebir.Bunu biraz oynadıktan sonra PUBG’yi denemeyi düşünüyorum.

Oraya da bir başlangıç yaptım ama 2-3 gün yan görevlerde takılma düşüncem var.

1 Beğeni

Yan görevler çoğu oyunun ana görevinden daha kaliteli. Hiç sıkıldığımı, bitse de gitsek diye düşündüğümü hatırlamıyorum.

Tekrar başlayım bu oyuna diyorum ama gözüm yemiyor açıkçası. Cyberpunk’dan umduğumu bulamazsam (umarım olmaz) tekrar başlarım muhtelemen.

2 Beğeni

Ben de aynı noktadayım. Serdar Aziz’i oyuna çok iyi aktarmışlar.

Senaryo gerçekten şahane.

1 Beğeni

Ben Roblox oynuyorum.

1 Beğeni

Bloodborne ve Demon’s Souls’a da bakın mutlaka…

Bloodborne, piyasada çıkış yapmış oyunlar arasında en çok oynamak istediğin oyun olsa da Playstation 4 sahibi değilim maalesef. Fiyatlar bu kadar artmışken, ülkemizde maalesef lüks sayılan bir şeyi sadece 1 (bir) oyun için satın alamam. Bloodborne kadar merak ettiğim ikinci bir oyun daha olsa düşünürüm kesinlikle ama ne God of War, ne Spider-Man ne de Last of Us (vb. PS özel oyunları) zerre ilgi alanımda değiller. Yine de tavsiyeniz için teşekkürler. Umarım Elden Ring, Bloodborne’u bile gölgede bırakacak kadar güzel bir oyun olur.

1 Beğeni

Steam indirimlerinde aldığım DOOM’a (2016) başladım.Oyunla ilgili söyleyeceğim tek şey metal müzik seviyorsanız alın oynayın.Efsane bir soundtrack’e sahip oyun.Bunun dışında iblislere kafa göz dalarken aklıma sinir olduğum kişileri getiriyorum.Böylece oyun daha zevkli oluyor :slight_smile:

2 Beğeni

Kesinlikle haklısınız.Bu fiyatlara-özellikle tek bir oyun için- konsol almak hiç mantıklı değil.Maalesef ülkemizde bu tür hobi ürünleri lüks hale geldi.Ben ps4’ü ilk çıktığı zaman almıştım ve abartmıyorum şu anki fiyatının yarısı kadardı, belki de daha azdı.Oyun fiyatlarına hiç girmiyorum…

1 Beğeni

BİM kampanya yapıp PS4’leri 999 TL’den satışa çıkartıyordu bir zamanlar.

2 Beğeni

Arkadaş anlatmıştı bana da. Kardeşiyle sabah 6 gibi BİM’in önüne gitmişler hemen kaparlar diye ama açılış saati gelince gayet normal bir şekilde girip almışlar 1000 liraya. Kimsenin umurunda bile olmamış. Bugün olsa BİM çalışanına rüşvet bile verirler.

2 Beğeni

Şimdiki fiyatları düşününce çok acı verici bir fiyat.

2 Beğeni

Witcher 3 isimli cibiliyetsiz (!) oyunla olan münasebetim 170 saate dayandı. Ana hikaye bitti. Hearts of Stone yalanıp yutuldu. Blood and Wine ile yolculuğumuz devam ediyor.

Ek paketler hikaye anlatımı, olay örgüsü, mekan tasarımı ve karakterler açısından ana oyunu bile geride bırakıyor. Akıl alır gibi değil. Çıldırmış bu adamlar. Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Bir yandan bitse de kurtulsam diyorum, beri yandan biterse kendimi boşlukta hissedeceğimi düşünerek oyuna daha sıkı sarılıyorum. Karaktersiz CD Projekt Red. Kötüsünüz, pissiniz. Bir de Cyberpunk 2077 falan bilmem ne… Ay gözlerim karardı, hafakanlar bastı. Bana bir şeyler oluyor… Biriniz su kolonya falan bir şey getirsin. (Sağ elinin dışını alnına götürür, göz kapaklarını indirir ve kendi ekseni etrafında estetik bir yarım tur atıp dizlerini kırar ve halının üzerine yığılır…)

9 Beğeni

AC Odyssey’den sonra Witcher’a dönüş zorlu oluyor. AC’de Alexios ile dağın tepesinden atlayınca burnum bile kanamazken bu Geralt gecekondunun çatısından atlasa ölüyor. AC’den önce Witcher’da bir veya iki kere ölmüşümdür ama AC’den sonra Geralt’ı yerden kaldıramıyorum. :smile:

1 Beğeni

Tales of Maj’Eyal 4’e yeniden başladım. Her sene 1 kere dönüp birkaç haftamı harcıyorum şu oyunda. 120 saati doldurmuşum hala denemediğim sınıflar var.

1 Beğeni

Mayıs ayında üçüncü kez Bloodborne + The Old Hunters yaptıktan sonra ara vermiştim oyun oynamaya ancak bu ay Diablo 3’e başladım, ACT III’teyim şu an. Daha sonra da Adventure Mode ve Seasonal’a bakacağım sanırım. Çıktıktan sekiz yıl sonra başladığımdan olsa gerek bayağı içerik birikmiş oyunda.

Hah bir yandan da Diablo - Bartuc’un Mirası okuyorum ve güzel bir ikili oldular. Onu bitirince hala doymadıysam diğer romanlara da göz atacağım :skull:

3 Beğeni

Hey maşallah. Bu cesareti, öz güveni, azmi ve hırsı takdir etmemek mümkün değil. Yeni başlayacaklara ufak tavsiyeler fena olmazdı hani.

1 Beğeni

oxygen-title-600x373

Oxygen not Included’a sardım iyice.O da bana sardı.Birlikte yuvarlanıp gidiyoruz.Hem bu kadar tatlı olmayı başarıp hem de bu kadar zorlayıcı olması çok hoş.Ya da ben beceriksizim bilmiyorum.Oksijensizlik yüzünden değil,detaylar yüzünden boğuluyorum.İmdaaat!

3 Beğeni

Assassin’s creed odyssey oyununu çok rahat oynayıp bitirdim. Şimdi Valhalla’yı bekliyorum.

Detroit Become Human’ı bilgisayarım kaldırmadı diyeceğim ama kalitesi çok iyi. Büyük ihtimal oyun hatalı. Çünkü pek çok kişi aynı şeyleri yazmış oynayamadım diye.

Aklımda şimdi Resident Evil 3’ü oynamak var ama sağlık sorunlarımdan dolayı biraz daha bekleyecek sanırım.

4 Beğeni