Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? 🎮

Days Gone bitti.Şimdi platinlemek için uğraşıyorum. Sadece 2 kupa kaldı platine. Sonra Witcher a başlayıp eş zamanlı olarak Dying Light oynamayı düşünüyorum.

Genshin Impacta göz atayım dedim ps4 den neyin nesiymiş diye. Atmaz olaydım :sweat_smile: Şimdi başından kalkamıyorum. En yoğun zamanımda kendime yaptığım ihanet bu :joy: Aklım fikrim oyunda. Hiç bulaşmayacaktım :expressionless:

1 Beğeni

Bu oyun o kadar mı güzel? Herkes övüyor.

Dying Light, Steam üzerinden mi oynayacaksın. Oyuna başladığında haber verirsen birlikte Ecel ini baskınları organize ederiz. :slight_smile: @Ufuk’ “ben korkarım” diyor, kabul etmiyor. :slight_smile:

2 Beğeni

5 Star karakteriniz var mı hocam malum onlar olmadan biraz zor oluyor :smiley: :smiley:

2 gündür oynuyorum daha😅 4lük karakterlerle takılıyoruz şu an😂 Şimdiden zorlanıyoruz. İlerde ne olur bilmem.
@narpal en son detroitten bu kadar keyif almıştım. Oyunlarda açık dünyayı severim ama çevrimiçi oyunlar pek tarzım değildir. Bu tam ideal oldu benim için. Ayrıca anime vari olması ve hikaye üzerinden işlenmesi ayrı keyif. Yalnız telefon değilde konsol üzerinden oynamanız daha iyi olur varsa. Zira o dünyayı şöyle güzel büyük bir ekranda dolaşmak ve görmek ayrı keyif :slight_smile:

1 Beğeni

Cahilliğime ver, bu oyun online bir oyun ama single hikayesi de var değil mi?

Evet dediğiniz gibi :blush:

1 Beğeni

Birlikte oynarsak arkanıza saklanırım sorun olmaz, oynarım ben de :slight_smile:

2 Beğeni

Çok güzel olurdu aslında ama PS 4 den oynuyorum ben.

1 Beğeni

Arkadaşlar iyi geceler, “Stranded Deep” tarzı oyun önerisi olan birisi var mı? Issız ada, hayatta kalma…

images (57)

Allah aşkına şu oyuna Düello meselesini kim koydu. Daha kötü bir fikir olmazdı her halde. Düello yapmak tam bir işkence onun dışında güzel oyun. Tavsiye ederim. Ancak unutmayın oyun AA kalitesinde o yüzden bazı yerlerde animasyonlar ve seslendirmeler çok sırıtıyor. Daha uzun bir yazı yazmak isterdim ancak şu an üşeniyorum.

Cyberpunk 2077 optimizasyon sorunlarını ve bug olaylarını kenara koyarsak çok iyi olmuş.Zaten bu sorunların da birkaç yama ile halledilebileceğini düşünüyorum.Toplamda 18 saat civarı oynadım. GTX 1660 Super ile genellikle orta ayarlarda oynamama rağmen oyun harika görünüyor. O yüzden durup durup fotoğraf çektiğim de çok oldu. Benim gibi yan görev bağımlısıysanız ana göreve gitmek çok zor. Harita inanılmaz dolu. Bir yerden geçerken birisi arıyor ve size şurada şu iş var diyor. Ben de dediğim gibi yan görev hastası olduğumdan dolayı koşa koşa gidiyorum. Oynadığım 18 saatin en fazla 4-5 saatini ana göreve vermişimdir ki ben daha oyunun bayağı başlarındayım. Eğer sonunda senaryo kısmında büyük bir hata yapmazsa bu yıl oynadığım oyunlar arasında ilk üçe rahatlıkla girer ki bu oyunların arasında Red Dead Redemption 2 de var. Türü seviyorsanız kesinlikle öneririm. İndirime yakın zamanda girer mi bilmiyorum ama indirim de bekleyebilirsiniz. İlk defa bir oyuna ön sipariş vermiştim ve optimizasyon sorunlarına rağmen pişman değilim.

14 Beğeni

Bir tavsiye vereyim. Gelen primogemleri süreli bannerlara harcarsanız (mor wishle açılanlar) 90’a kadar 5 yıldızlı karakter gelmemişse 90’da garanti geliyor; karakter çıkması garanti yani. Permanent bannerdaki gibi silah filan da çıkma ihtimali yok. Böyle harcarsanız 5 yıldız karakterleriniz olacaktır (şansa da bağlı tabi daha erken de gelebilir illa 90 olacak diye bir şey yok :smiley: :smiley: ). Onun dışında karakter yükseltmelerinizi ve silah yükseltmelerinizi de yaparsanız rahatlarsınız keyifli oyun gerçekten.

Telefonda oynuyordum. Bataryayı su gibi içince bırakmak zorunda kaldım

2 Beğeni

Ben baya sıkılarak zor bitirmiştim bu oyunu. İlk iki Call of Juarez’den sonra tam bir faciaydı. Yapımcılar da farkındaydı oyunun kötü olduğunun ve seriyi öze yani vahşi batıya döndürüp Gunslinger’ı özür mahiyetinde baya da uygun bir fiyata satışa çıkardılar.

Düzeltme; Ben mesajı serinin üçüncü oyunu The Cartel oynadığını düşünerek yazmıştım oysa ikinci oyunmuş senin oynadığın. Onu zevkle oynamıştım. Mesajım kalsın, aman üçüncü oyun The Cartel’e bulaşma zaman kaybı.

O zaman ona göre biriktiririm ben de. Teşekkürler bilgi için. :grin:

Hocam zaten Cartel satışta yok. Kaldırmışlar. Ben de oyunu çok eğlenerek oynuyorum . Daha yeni şimdi başından kalktım. Sonlara doğru geldim. Benim gibi Rdr oynayamayan insanlara ilaç gibi oyun.

Halo The Master Chief Collection oynuyorum.

Legends of Runeterraya sardım bu aralar. Kart oyunu sevip hala bakmamış kişilere önerimim. Benim şimdiye kadar oynadığım en gelişmiş ve eğlenceli kart oyunlarında biri olabilir

1 Beğeni