Bugün Ne Ürettiniz?

Teşekkür ederim sizin de elinize sağlık :blush:

2 Beğeni

Harry potter diagon alley book nook’u da bitirdikk. Kitaplığıma güzel bi hava kattı.

47 Beğeni

Alice harikalar diyarında temalı bir tasarım yaptım. :rabbit2::green_heart:

23 Beğeni

Video linki var mı hocam?

1 Beğeni
8 Beğeni

Bilmem kaç ay sonra Bilimkurgu Kulübündeki yeni yazım.

11 Beğeni

Yoğun bir ayın ardından tekrar yazmanın sevinci ya da yazmaya çalışmanın çabası mı demeliyim? :slight_smile: Kısa bir yorum yazdım diyelim.

5 Beğeni

Söyle Howl ve öyle gir xd

9 Beğeni

Kaça patladı? 20 20 20

İmparatorluk geniş nasıl istersen. Trantor’u da ister misin?

1 Beğeni

Japon klasikleri olmasa bir şey yazamayacağım galiba şu aralar :slight_smile: Kısa bir yorum.

3 Beğeni

Sekiz Dedektif ne oldu?

1 Beğeni

Çok çok çoook güzel bir kitap o… Bayıldım resmen ve o kadar sevdim ki yorum yapabilir miyim bilmiyorum. Abartırsam eğer, okumak isteyenlere ve okuyup da benim kadar beğenmeyenlere ayıp olur diye düşündüm.

2 Beğeni

Baktım yorum yok acaba hiç mi beğenmedi diye düşünmedim değil. Çünkü gayet iyi bir romandı.

1 Beğeni

Gerçekten iyi bir romandı. Bu ay çok yoğun olduğum için her kitaba yorum yapamadım maalesef. Kitap çok güzel ama okuyan az şu an, belki yorum yaparım. Dikkat çekebilir.
On Küçük Zenci’yi andıran öykü çok güzeldi. O kitabı okurken elimden bırakamamıştım yine öyle hislerle bitirdim :slight_smile: Agatha Christie sevenler bu kitaba bayılır eminim. Bir de ek olarak gerilim de vardı. Gerilim türüyle çok ilgilenmem biraz korktuğum için… Ama yazar dozu iyi ayarlamış. Ödüm patlamadan sona geldim. Sonlarda ard arda yaşadığım şoklar yüzünden kaç sn tavanı seyrettim bilmiyorum. Harikaydı.

1 Beğeni

Ülke ürettim. Evet, bayağı bildiğiniz ülke. :grinning: Bayrağı var, haritası var, partileri var, sanatı, müziği, kültürü var…

Aslında bugün üretmedim. 2019’da kafamda oluşmaya başladı. Fakat yeni yeni verimli olarak kitabını yazabiliyorum.

Paint terk… Dünya haritasını gererek araya sıkıştırdım küçük ülkeciği. Umarım Romanya, Tuna’yı ellerinden aldım diye bana nota vermez. Ya da verebilir. La bemol versin. Severim.

“Bu bayrak tanıdık geldi bana,” diyorsanız haklısınız. Avar Kağanlığı’nın bayrağının renginin değişmiş hali. Geçmişi olmayan ülke olur mu? Avarya da Avar Kağanlığı’nın ardılı.

Ülkenin başı 2005’teki "iskambil olayı"ndan beri biraz dertte. Seçim gecesi seçim kuruluna giren kimliği belirsiz saldırganlar, haritada iskambil sembolleri oluşacak şekilde sahte oy oranları yayınlatıyorlar. Daha sonra da olayların ardı arkası kesilmiyor.

Avarya Oyunları, dört kitaplık bir seri olacak. Şu an ilk kitap Papaz Kaçtı’yı Wattpad’de yazıyorum. Megaloman gibi “Vooov, negzel yazdım ya, bayağı heyecanlı” diyorum ama yeni bölümleri güncel olarak takip eden tek bir okurum yok. Bir kişi bile.

Muhtemelen sandığım kadar iyi yazmıyorum ama şöyle eleştirecek, geliştirecek, teoriler üretecek, motivasyon verecek okurum olsa sevinirdim.

Bir de bu ülkede diğer ülkelerde pek görülmeyen gencecik bir parti lideri var. Sadece 22 yaşında, kadın. Bence tüm dünyayı dedeler yönetiyorken sırf bunun için bile okunur.

Avarya Oyunları

13 Beğeni

Yaşamın anlamının kökenine inerken hiç bitmeyen bir yolculuk: Marcel Proust

3 Beğeni

Kedi sevgisinin işlendiği bu kitap hakkında kısa bir yazı yazdım :slight_smile:

4 Beğeni

Bugün üretmiş sayılmam ama yine de paylaşmak istedim. Bir kaç ay önce burada da bahsettiğim bir harita çizicisi/optimizatörü yapmıştım. Onu cloud’a falan koyup şirket içine açmıştım; tool olarak kullanılıyor o zamandan beri.

Yakın zamanda birleştiğimiz bir şirketten elemanlar yeni yeni keşfediyor toolu, sabahtır harita çizdirip övüyorlar ben de kanalı ehe ehe diye stalkluyorum haha. Baya memnun olduğum bir iş oldu o.

16 Beğeni

Abartmadan anlatmaya çalıştım :slight_smile: Kitabı çok sevdim, umarım bir gün birçok okura ulaşan ve aranan bir kitap olur.

2 Beğeni