Bugün Ne Ürettiniz?

@Silver.N den ve Anne Silver’dan minyatür kitaplık. Hesabın şifresini unutmuş gamsız.

10 Beğeni

Tadımlık ‘‘kitap önerisi’’ yazım :slight_smile:

4 Beğeni

Bugün, ikinci kitabımın ilk bölümünü bir kez daha kontrol ettim ve bu defa beni rahatsız eden bir şeye rastlamadım. İkinci bölümün yazımında da yarıya geldim gibi. Her yazar için böyle midir bilmiyorum ama ilk yüz sayfayı geride bırakmak hoş bir his uyandırıyor bende. İşte böyle. Şimdi yatıyorum. Herkese iyi geceler :slight_smile:

7 Beğeni

İlhamınız bol olsun. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de şöyle bir spoiler vereyim. Haftaya bitmesini umuyorum.

9 Beğeni

Oyun assetleri üzerinde çalışıyorum. Kılıç modelledim. Texture falan yok düz material shader var. Yarın texture işini halletmem lazım :slight_smile:

2

23 Beğeni

Blender ile mi çalıştın çok güzel görünüyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Gezi yazılarına şiirlerin eşlik ettiği hoş bir klasikti, kısa bir inceleme yazdım. Okumak isteyenler için yardımcı olabileceğini düşünüyorum. İyi forumlar :slight_smile:

6 Beğeni

Yeni yazım yayında. Film ve dizi incelemesini pek beceremem ama yine de elimden geleni yaptım. Spoiler’sız bir inceleme okumak için buyurun efem.

14 Beğeni

Meraklısına; Dünya’nın en uzun yaşayan 12 hayvanı hakkında kısa bir liste.

8 Beğeni

Kasvetli bir yaşamı olan bir bireyin ve savaş sonrası Japonya’nın durumu hakkında okuduğum ‘‘yalnızlık’’ üzerine kurgulanmış hoş bir eser. Okumak isteyenlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm sade bir inceleme yazdım. İyi forumlar :blush:

4 Beğeni

Bu aralar çok yoğun olduğum halde yazmadan duramadım. Kısa ve öz bir inceleme oldu, maalesef pek içime sinmedi bu kitap. Japon kültürüne ilgi duyanlara önerebilirim ama :slight_smile:

5 Beğeni

Kitap benlik değildi ama merak edenler için kısa bir inceleme yazdım.

7 Beğeni

Koya Dağı’ndaki Kutsal Adam öyküsünü hâlâ unutamıyorum, çok iyiydi. Deniz Şeytanları da harikaydı.

7 Beğeni

Bir kısa öykü yayınladım. :blush:

8 Beğeni

Uzun bir aradan sonra baskılara dönebildim. Yılbaşı hazırlığı yapıyorum, ağaç için çeşitli süsler. Bir kısmını bu hafta sonu bitirdim. :blush:

17 Beğeni

Aslında olay spesifik olarak “bugün” ne ürettiğimiz değil de, ürettiğimiz bir şeyi düzenli olarak devam ettirip bugün de o şeyi yapmış olup olmadığımız bence. Ne demek istiyorum açıklayayım.

15 yaşında fantastik bir evren kurgulamaya başladım. Şu anda 22 yaşındayım ve hala yazıyorum; bugün de hikayeye birkaç malzeme daha kattım, beğenmedim baştan yazdım. Yeni bir şey ürettim diyemem ancak üretmiş olduğum bir şeyi geliştirdim diyebilirim.

Ne yapmak istediğinizi bildikten sonra her gün bir şeyler yapıyorsunuz ister istemez. Yapmadığınızda da o gün çok boş geçmiş gibi oluyor, doğrudur. Ben de yaşıyorum aynısını. Ancak biraz kafayı rahatlatmak gerek…

4 Beğeni

Kısa ve öz bir yazı oldu, kitabı sevemediğim için üzgünüm nedense :frowning:

4 Beğeni

Taze yeni çıktı. İyi okumalar.

7 Beğeni

Çevirimle uğraşmak yerine üzerinde üç-dört yıldır çalıştığım “Bu Gece Bütün Izdıraplar Benden” için birkaç midjourney işi ürettim, kısa günün kârı mı desek, bu çeviri nasıl bitecek mi desek bilemedim.

13 Beğeni