Bugün Ne Ürettiniz?

Biraz üst üste oldu ama ne yapayım böyle oldu.

Üzerinde çalıştığımız bilimkurgu animasyon dizi projesinden ilk öykü aşağıda. İyi okumalar.

8 Beğeni

Şiirsel dili ve ruhanilikle uzay teknolojilerini birleştiren kurgusunu çok beğendim. :slight_smile: Animasyon dizi projesi ne aşamada?

Teşekkürler. Projenin çok sağlam bir ekibi var, iyi yönetmenler ve animatörler. Bir yılı aşkın bir süredir dosya hazırlıyoruz. İlk sezonda on bölüm var, sekiz bölümün sinopsisleri, ikisinin de uzun öyküleri hazır. Dosyayı altı-yedi ay içinde bitirip sunarız diye tahmin ediyorum.

7 Beğeni

Başarılar diliyorum.

1 Beğeni

Soseki’yle aramızı düzelttik :slight_smile: Bu kitabı çok sevdim.

7 Beğeni

2022’de okuduğum bütün kitapları anlattım. Ben üç günde hazırladım, siz 1,5 saatte seyredeceksiniz. :smiling_face_with_tear:

12 Beğeni

Tadımlık fantastik kurgu dozu için bakabilirsiniz :slight_smile:

7 Beğeni

Meraklısına duyrulur. :slight_smile:

11 Beğeni

Bilgi serimin yeni videosu geldi. :smiling_face:

7 Beğeni

Troyalı Kadınlar’ı okumadım henüz, Kızların Suskunluğu hakkında kısa bir yorum bırakıyorum. Kitabı da oldukça merak ediyorum. Okur okumaz yorumumu yapacağım :slight_smile:

5 Beğeni

Matris nedir? Nerelerde kullanılır? Bilgi serimin yeni videosu yayında. :star2:

7 Beğeni

“Ayna” yaptım :woman_fairy:t3::sun_with_face::herb: içimizdeki güzellikleri ortaya çıkaran sihirli bir ayna görevi görür belki! :sun_with_face::first_quarter_moon_with_face:

15 Beğeni

Dün bir oyun videosu yaptım. Birkaç gündür hiçbir şey yapasım gelmiyordu gerçekten de. Ama yine de bir şeyler yaptım. Kitabı çevirmeyi bitirdim işte. Bugün de bir oyun videosu yapmak istiyorum ama hava çok kapalı. Biraz uzanıp hayal kuracağım önce. :slight_smile:

3 Beğeni

Hangi kitabı çeviriyorsunuz? :blush:

1 Beğeni

Mastery of Love - Don Jose Ruiz. Gerçekten güzel bir kişisel gelişim kitabıydı. Çevirirken ilişkiler hakkında, insanlar hakkında bir sürü farklı ayrıntı öğrendim. Beni geliştirdi diyebilirim. :slight_smile: İnsanları nasıl daha iyi sevebileceğimizi, gerçek sevginin ne olduğunu anlatıyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Çevirmenlik gizli bir hazineyi ortaya çıkarmak gibi muhteşem bir şey. Ruhunuza sağlık. Okumak isterdim. :blush:

2 Beğeni

Güzel yorumlarınız için sağolun. :slight_smile: Sesli kitap olacak. size linkini yollarım bitince. :slight_smile:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim :revolving_hearts:

1 Beğeni

Rica ederim. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

Yazarın yarım kalan hayatı da kendisi gibi eksik kalmış bu hikâyelerle tamamlanmış gözüküyor.
Kalemimden taze çıktı :slight_smile:

7 Beğeni