Bugün Ne Ürettiniz?

Pegasus :heart:

11 Beğeni

Kitap kılıfları pahalı geldi, onlardan alacağıma ben yaparım, onlara kitap alırım dedim. Ortaya bu çıktı.

Tarih videosu izlemekten sıkılınca da bunu yapmıştım. Ders çalışmak harici her şeyi yapıyorum. :grimacing: Bu amigurimi balonlu ev, bana Yukarı Bak filmini hatırlatıyor.

30 Beğeni

Ev çok güzelmiş elinize sağlık. Ayrıca Jack London tasarımı da ne kadar güzelmiş öyle.

1 Beğeni

Teşekkürler. :pray: Jack Londonın kitabını fotoğrafa görsel güzellik katsın diye koydum. :grimacing:

1 Beğeni

Sözkonusu Osamu Dazai olunca kısa bir şeyler yazmak olmaz. Uzun uzun yazdım bu sefer :slight_smile:

6 Beğeni

Periler diyarına yolculuk için unicorn yaptım :unicorn::woman_fairy:t3::two_hearts::purple_heart:

8 Beğeni

Geralt ve Yennefer bunu beğendi. :smirk:

3 Beğeni

:slight_smile:

Skellige de olan o han odasına bile taşımıştı. :slight_smile:

Yen 'in gümüş takıları, leylak ve bektaşi üzümü kokuları ve elbette siyah kıyafet takıntıları ve Unicorn… Yen ile ilgili ilk aklımıza gelen şeyler.

Rahmetli Vesemir amca da Unicorn meselesini merak etmişti.

2 Beğeni

Bir ekleme yapayım. Yen’in anahtarı yeni güncelleme ile birlikte en nadir olan seviyeye yükseltildi. :joy:

1 Beğeni

Yeni güncelleme sonrası oynamadım henüz oyunu ama şimdi konuşunca özellikle 3. oyunun atmosferini özlediğimi fark ettim.

Ben de Ankara’ya dönünce bakacağım. Daha önce k paketlerini oynamadım ben. :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Hehe çok iyi. Benim ve başkalarının aklına da aynı şeyin gelmesine sevindim. :joy:

Bugün bir video ürettim. Oyun videosu. Şimdi yeni çıkan Hi-Fi Rush oyunu hakkında bir video daha yapacağım. Xbox Series X için görüntüleri aldım, sıra Series S’e geldi. Ardından da videoyu yapacağım işte. Bakalım bu gece uzun. Yeni uyandım sayılır. :slight_smile:

Bir de Dead Space Remake alsam mı almasam mı diye gerçekten kararsızım. Oynamak için değil, grafiklerini karşılaştırmak için ama o kadar pahalı ki 40-50 bin izlenmesi lazım parasını çıkarması için. En son Fortnite videolarım 150 bin izlenmişti ama Dead Space’e o kadar güvenemiyorum. O derece popüler değilmiş gibi geliyor bana. O fiyata değmez diye düşünüyorum. Üstelik de sadece yeni besil konsollara geliyor. Yani Hogwarts Legacy alıp, onun videosunu yapmak daha mantıklı gibi.

Kitabım çıkalı bugün 1 yıl oldu.

4 Beğeni

Ağaç dalından minnoş bir peri bahçesi yaptım.:woman_fairy:t3: Evimiz, mantarlarımız, kurbağamız var :house_with_garden::mushroom::frog: :herb::herb:

10 Beğeni

Fairycore Ayna :last_quarter_moon_with_face::green_heart::woman_fairy:t3::herb:

8 Beğeni

İzleyenler ne düşünüyor acaba?

4 Beğeni

“Masal Şişesi” Bu minnoş cam kavanozun içinde Kaplangözü taşı var “cesaret ve yaratıcılık” enerjisiyle masallar diyarında gibi hissedelim diye. :mushroom:Mantar, :herb::herb:yosun, :snail:salyangoz kabuğu, :seedling:tohum, meşe palamudu ve yol arkadaşımız vrrakk :frog: kurbağa! :revolving_hearts::revolving_hearts::woman_fairy:

12 Beğeni

Dün yaptığım Dead Space videosu. İstediğim kadar olmasa da iyi izlendi. Bugün de War Thunder üzerine çalışıyorum.

9 Beğeni

Yakın zamanda yazdığım bir anımı seslendirdim. Yaklaşık 6 dakikalık bir kayıt oldu. Henüz video formatına dönüştürmediğim için paylaşmadım ama bugün ürettiğim için yazmak istedim… Video haline getirince, bu mesaja editleyeceğim

Edit;

2 Beğeni

Seramik Avatar kolye yaptım :blue_heart::blue_heart:

9 Beğeni