Bugün Ne Ürettiniz?

Bizim kurbağa köyü değil mi bu ya? Köye gelenlere hediyelik eşya olarak yaptıralım bundan. :joy: :frog: :lady_beetle: :leaves:

1 Beğeni

Hahahah çok iyi fikir :grin::frog::leaves:

2 Beğeni

Koza :heart::woman_artist:t2::art: (akrilik)

8 Beğeni

14 Beğeni

:smiley: Aşırı tatlı olmuş. Bu amigurumilere bayılıyorum. Umarım doğru yazmışımdır.

1 Beğeni

:tongue::japanese_ogre::mushroom::heart::art:

4 Beğeni

11 Beğeni

Sci-fi temalı bir Shotgun tasarlıyorum. Tam nasıl bişey olacağına karar vermedim ama ateş ve recoil animasyonu aşağı yukarı böyle olacak.

ezgif-3-59024d2d28

13 Beğeni
10 Beğeni
11 Beğeni

Tek pişmanlığım, keşke daha önce okusaymışım :slight_smile:

7 Beğeni

Bugün 5.000 aboneye ulaştım YouTube maceramda… :slight_smile:

10 Beğeni

Yavaş yavaş kabası ortaya çıkıyor ama hala tam olarak nası bir şey olacağı belli değil :slight_smile:

Edit : İyi kötü içime sindi, değiştirmemeye karar verdim. Prototipini tamamladım. Detaylarını daha sonra halledip bitiricem.

17 Beğeni

Daha fazlasını yazmayı dilemek isterdim, müthiş bir yazar. Kelimeler yetersiz kalıyor hep. :slight_smile:

8 Beğeni

Burada bahsettiğim hikâyemi seslendirdim. :upside_down_face:

10 Beğeni

Merhaba kendi çapımda içerik ürettiğim bir kanalım var. Son paylaşımım Zaman Çarkı serisiyle ilgiliydi.

8 Beğeni

Seriyi hiç okumadım. :see_no_evil: Videoda spoiler var mı? Ona göre izleyeyim.

1 Beğeni

Seriye hazırlık bilgileri var spoiler vermedim. İlk kitabın öncesinde neler yaşandığına dair kısa bir anlatım var :smile:

3 Beğeni
11 Beğeni

Güzel bir başlangıç olmuş. Ben de serinin 5. kitabındayım.

Uzun zamandır bende tarih kitapları ile alakalı bir kanal açmak istiyorum. Ama bir türlü cesaret edemiyorum. Sizin başlangıcınız güzel olmuş.

2 Beğeni