Bugün Ne Ürettiniz?

Teşekkür ederim :pray:t2: Bilimkurgu ağırlıklı paylaşımlar yapıyorum. Zaman Çarkı nispeten acemisi olduğum bir evren umarım ilerleyen zamanlarda daha iyi içerikler hazırlayabilirim.

1 Beğeni
5 Beğeni

Dünyanın Gözü kitabının ilk bölümüyle ilgili bir video hazırladım.

https://youtu.be/LTYfc02udcE

8 Beğeni

Öykü seslendirdim. :blush:

4 Beğeni

Sonunda Diablo 4’ün grafiklerini Xbox Series X ve S üzerinde karşılaştırmayı bitirebildim. :slight_smile: Şimdi sırada diğer konsollar ve ekran kartları var. Bu gece uzun…

9 Beğeni
6 Beğeni

Diablo serisine yeni başlayan biri olarak şu an Diablo Immortal oynuyorum. Oyun keyfi gayet güzel ve senaryo da oldukça iyi ama genelde İleri, ileri yapan birisiyim. Diablo 4’ü merakla bekliyorum.

2 Beğeni

Ben aşırı beğendim oyunu. Bütün seriyi hikâye anlamında oynayıp bitirdim ama öyle çok aşırı oynayan, deyim yerindeyse sürekli karakter kasan, silah düşürmeye uğraşan birisi de değilim. Ancak oyunu bayağı iyi yapmışlar. Oynarken beni kendine bağladı, gerek hikâyesi, gerek vuruş mekanikleri, hepsi yerli yerindeydi ve uzun süre sonra yaratık öldürüp silah düşürmek hoşuma gitti diyebilirim. :smiley:

2 Beğeni

“Kelebek Ayakları” adlı öykümü seslendirdim. Öyküyü, yeni başlangıçlara doğru yol alanlara adıyorum.

11 Beğeni

Yeni kitabım Beşinci Mum’un ilk sayfalarını seslendirdim.

9 Beğeni

Ramazan’dan dolayı kapalı DEĞİLİZ. Okumaya ve yazmaya devam :slight_smile: Kitap çok hoşuma gitti ve bir şeyler karaladım merak edenler için. İyi forumlar herkese!

10 Beğeni

Yeni öykü seslendirmesi geldi! Hayatta daima doğru seçimler yapmak dileğiyle.

7 Beğeni

Frodo çizdim! :blush:

23 Beğeni

Taze çıktı. Kitabı merak edenler 5 dakika içinde spoilersız bir yazıyla okuyup okumayacağına karar verebilir. :smile:

10 Beğeni

Yaptığım en hoş defter oldu. Kâğıtlarını özel hazırladım. (Zerdeçal ile) içiyle dışıyla fantastik bir hâl aldı. :woman_fairy:t3::unicorn: Yazması da resim yapması da dokusundan dolayı çok iyi hissettiriyor. :woman_fairy:t3::leaves::sun_with_face:

17 Beğeni

Büyüleyici görünüyor :heart_eyes:

3 Beğeni

Teşekkür ederim :woman_fairy:t3::unicorn::purple_heart::leaves:

1 Beğeni

Bir Perşembe klasiği olarak öykü seslendirmesi geldi!

7 Beğeni

Video hazırladım, bu oyunu hatırlayan mutlaka vardır

8 Beğeni

Dünya’yı listeye eklemedim. Hepimiz biliyoruz ki Dünya’yı da rte keşfetmiştir.

14 Beğeni