Çizim Dosyası

Ben Canson Montval 300gr suluboya kağıdı tercih ediyorum.

https://ty.gl/dgwkwinb1d

1 Beğeni

Çok teşekkürler (202020)

1 Beğeni

Selamlar Rıhtım. Bugün @Seldon ile resim çizelim dedik. Keşke demeseydik. O beni çizdi ben onu.

@Seldon ısrarları sonucu düzgün çizdiğini de atıyorum. Uğraşmış o kadar.

17 Beğeni

17 Beğeni

Bir fanartın benim tarafımdan kötü fanartlanmış hali :rofl:

10 Beğeni

43 Beğeni

Suluboya için ben de Clairefontaine 300gr. turuncu kapaklı olan seriyi öneririm. Başlangıç için tatmin edici bir kağıttır.

2 Beğeni

Şey, yanlış anlamayın ama gözler aynı hizada değil sanırım :sweat_smile:.

@Kedibesigi İlk resim harika olmuş, elinize sağlık. Ne kadar zamandır bu işle uğraşıyorsunuz?

2 Beğeni

Ben çizimlerimi okulda ders aralarında yapıyorum ve eski bir BİM’den alınmış çizgili defterle idare etmeye çalışıyorum şuan. A4 ten küçük bir defter almak istiyorum çizgisiz ama ya ilkokul öğrencileri için olan tarzda bulabiliyorum ya da 15-20 sayfalık çok pahalı profesyonel eskiz defterleri.Var mıdır şöyle uygun fiyatlı ve sayfa sayısı fazla bir defter öneriniz?

1 Beğeni

Yanlış anlaşılacak bir şey yok, haklısınız. Gözleri orantısız olmuş. :grinning_face_with_smiling_eyes:

@Arcade kağıdın gramajıyla sayfa sayısı artınca fiyatları da uçuyor maalesef. :sweat_smile: Amazon’da görüp listemde kayıtlı olan defterlerden paylaşıyorum.

Talens Çizim Ve Resim Bloğu 120 Gr - A34 - 40 Yaprak Spiralli https://www.amazon.com.tr/dp/B07JF1MNVT/ref=cm_sw_r_awdo_navT_g_4R5798Q1P80EX4QDA7EC

Clairefontaine PD966217 Sanatsal Defter, A5 Amazon.com.tr

CD966517 CLAIREFONTAINE SANATSAL DEFTER https://www.amazon.com.tr/dp/B07D3ZZK2X/ref=cm_sw_r_awdo_navT_g_YCAXE4SFENKN8Q039EW1
.

1 Beğeni

İki yılı doldurmak üzereyim☺️.Sulu boya eğitimi almadım ama alt yapım var.

1 Beğeni

İki yıl için gayet iyi, çizmesem de öyle düşünüyorum :sweat_smile:. Özellikle, nasıl desem, derinlik (tam olarak öyle mi denir bilmiyorum ama anlamışsınızdır umarım), doku… Bayağı iyi açıkçası.

Elinize sağlık tekrar. İki yıldan fazladır diye bekliyordum.

1 Beğeni

Kendimi sağaltmak için başlamıştım. İlk çalışmalarımda ne derinlik ne ışık gölge hiç bir şey yoktu. Zamanla el alışıyor sanırım.
Çok mutlu oldum, beğenilmek güzel bir duygu :pray: teşekkür ederim :bouquet:

1 Beğeni

Eğer karakalem için arıyorsanız gramaj önemli değil 90 Gr bile idare eder. Canson marka eskiz defterleri var. 50 yapraklı ortalama 25 lira falan . Ama boyama yapmak istiyorum derseniz daha yüksek gramajli olanlar da var. Cansonun çeşitlerine bir bakın derim.

Daha önce de yazmışımdır mutlaka sabrınıza hayranım. :sweat_smile: Baktıkça nasıl bir emek var anlıyorum. Çok güzeller. Bunları bir de minik çerçevelere koyup asınca harika duruyorlar.

Çok teşekkür ederim :innocent: Özellikle detayları farkettiginiz ve değer verdiğiniz icin… Çok mutlu oldummm :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Gerçekten çok güzeller. Forumda hünerlerini hayranlıkla izlediğim iki üye daha var siz de birisiniz. Gerçekten çok güzel.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim :pray:

30/11/2021

17 Beğeni

13 Beğeni