Delta Özel Serisi (Yapı Kredi Yayınları)

Bana nasip olmayacak galiba artık yavaş yavaş emin olmaya başladım :smiley:

1 Beğeni

Yeni baskı gelir ama 2 -3 seneyi bulur gibi.

1 Beğeni

Bu sene içerisinde gelecek dendi YKY’den.

kayıp zamanın izinde tekrar baskısı temmuz gibi demişlerdi bana, ama eğer almak istersen direkt adresi vereyim :slight_smile:

ankara palme kitapevi,
izmir karşıyaka pan kitapevi
kendi gözlerimle gördüm orada dostum birer adet :slight_smile:

Bende tek bir kitap kaldı, onu da bulamıyorum, daha önce de buraya yazmıştım.

Sait Faik Abasıyanık - Bütün Eserleri - Toplam 25000 adet olan kitap sadece ve sadece iki yer satıyor, il il sahaf aradım kitapçı aradım yok arkadaşlar. bir tane nadirde üç gün önce biri 2250 liraya koymuş şaka gibi :slight_smile: bir tane de letgo da var 2200 e koymuş o da :slight_smile: ikisi de bence aynı kitap., işin ilginç tarafı kitap tertemiz, nokta çizik yok.

Kütüphanelerde toplam 34 kopya var, ama onlar basım dışı veriliyor. Çok ilginç gerçekten kitap yok, 1880 Charles Dickens eserleri bile var bolca bu yok :slight_smile:
artık saldım zaten, tek tek yky basımı hikayeleri var, böyle de gidecek :slight_smile:

Teşekkürler hocam ama indirimsiz alınacak gibi değil.

yok hocam imkansız, hatta aklıma geldi hatay antakya lal kitapevinde de var. tekrar basarlar ama ne zaman basarlar belirsiz, genelde delta tekrar basımlar 2 yılı buluyor.

Bu Dickens nedir acaba?

yani 1880 tarihli charles dickens kitapları bile var sahaflarda demek istedim.

Hmm anladım :slight_smile:

1 Beğeni

bu arada kitaplar hatırladığım kadarıyla 160 liraydı. nadirsahaftaki kitapçılar gibi vampir değiller.

Tamamdır yarın bir bakayım. Teşekkürler

Yaşar kemal ince memed kitabını bir sahaf kutusuz halde satıyor ama sizce ince memed i delta serisinden mi alsam tek tek mi toplasam ??
Delta serisinden olanı kutusuz sattığı icin uygunda satıyor ama karar veremedim

Bende delta var ama kutusuz olsa almazdım :slight_smile:

2 Beğeni

Kafam ondanda karıştı
Tek tek mi toplu mu toplasam diye de karıştı :grin::grin: kutusuz 65 diyor ama kutuda da ayrı bir asil

1 Beğeni

Başka deltalarınız da var. Onların yanında kötü duracaktır. Yoksa sadece bu olsa sorun olmaz da…

Yine siz bilirsiniz tabi fiyatı da fena değil.

1 Beğeni

Sebahattin ali ve orhan pamuk deltaları var
Teşekkürler :))

Merhabalar, bu karantina sayesinde elimdeki kitapların çoğunu erittim. Delta serisinden kitapları alıp okumaya başlamak istiyorum ancak serinin çoğu kitabı internette bulunmuyor. Zaman içinde YKY yeni baskılar yapıyor mu yoksa seri kendi haline mi bırakıldı? Ona göre alıp okuyacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Yeni baskılar yapıyorlar ancak ne zaman basacaklarına dair bir süre bilgisi bulunmuyor.

Teşekkür ederim, takipçisiyim o zaman.