Disney+ Türkiye

Böyle zor olur bence PuhuTV için ortaklık grubu kur. 700 TL’den indirimli 300 dersin. :slight_smile:

1 Beğeni

Niye zor olsun ya, adam dolandırıyor kaçıyor, sonra malınızı iade edecem ama nakliye parası yok deyip bir daha dolandırıyor :joy:

1 Beğeni

Hangi filmler diziler var diye üye olmadan içeriğine bakabiliyor muyuz?

1 Beğeni

Bu yazı ve video size ön bilgi verecektir. Videoyu 15. dksından başlatın içerikleri görebilirsiniz.

5 Beğeni

Hayır diye biliyorum ben. Üyeliği tamamlamak şart.

1 Beğeni

Teşekkür ederim, buradan bakıyım.

1 Beğeni

Kısa bi’ göz gezdirdim ama bayağı hoşuma gitti. Filmleri koleksiyon kategorisine almaları güzel olmuş. Özellikle Fox yapımları hevesimi arttırdı.

Alien ve Star Wars’a başlarım artık :slightly_smiling_face: Family Guy, Simpsons, yarım bıraktığım American Horror Story ve daha niceleri… İlk bakış olarak Netflix’ten sonra ilaç gibi geldi. Görüntü kalitesi, çoklu kullanım, ücret ve içerik kalitesi ile çok iyi izlenim bıraktı ben de

3 Beğeni

14 Haziran’dan önce kaydımı yaptırmıştım, aylardır hevesle bekliyordum. Dün hesabımı açar açmaz Netflix üyeliğimi iptal ettim ve çok memnunum. Ms. Marvel izlemeye başladım, bunun dışında bazı orijinaller, birkaç izlemediğim animasyon, Star Wars ve artık önüme ne çıkarsa izleyesim var. National Giographic de dahil. Anlayacağınız Disney Plus’a düştüm, bu durumdan çok da memnunum. :joy:
Düzenleme: Aylardır Encanto izlemeyi istiyordum, izleyeceğim ilk film o olacak. :slight_smile:

4 Beğeni

TRT İzle’de 1 kişilik yerim var. 500 TL ye verebilirim sana.

2 Beğeni

Merhaba, ben telefondan ödeme işlemlerini hallettim lakin tv ve bilgisayarda oturum açtığımda tekrardan ödeme ekranı çıkıyor bana yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mıdır?

Sizde de kopma ve donma oluyor mu?

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

Bir arkadaşın şifresine çöktüm. Gerek Moon Knight’in daha ilk bölümündeki malum olay, gerekse woke ve sjw sefiri olmak adına milyar dolarlık merchandise’leri mundar etmekten imtina etmeyecek bir kafa yapısınca idare ediliyor olmaları, gerekse Star Wars’ı Rogue One ve Solo hariç filmlerle getirdikleri nokta ortadayken tek kuruş para veremezdim. Kusura bakmasınlar.

MCU ve Star Wars içeriğini çok tartışmaya gerek yok, 13 yaş üstü eski Marvel filmlerini ve dizilerini koymamalarını saymazsak eldeki tüm içeriği koyduklarını zaten hissediyorsunuz. Spider-Man The Animated Series’in tüm sezonları yok ama çevrildikçe gelecektir. Zaten X-Men Animated Series’e bile yeni sezon yapacaklar. Benim gibi weaboo’lar için Clone Wars, Rebels ve orijinal üçleme gibi içerikleri Japonca dublaj ile izleyebilme opsiyonu koymuşlar ki bunun için bile tekrar izleyebilirim.

Bunlar haricinde dizi sayısı inanılmaz az fakat nostalji değeri olan örneklerden seçilmiş. Lost, 24, Buffy the Vampire Slayer, Grey’s Anatomy, X-Files gibi diziler mevcut. Bunları görmek, yeniden izleyebilmek sizi heyecanlandıracaksa, evet, alın diyebilirim. Fakat nostalji hissiyatını ikinci plana atarsak dizilerin ne sayısı ne güncelliği Prime Video ve Netflix ile rekabet edemez. Hele hele Star Wars Visions dışında orijinal dili Japonca olan tek bir içerik bile yokken (hatta Türkiye dışında her ülkede olan Summer Time Render adlı müthiş Anime ülkemize niyeyse konmamış iken) yığınla Japon ve Güney Kore dizisi izleyebildiğim Netflix’i kapatıp tamamen Disney+'a geçmeye beni ikna edecek bir içerik bulamadım açıkçası.

Film yelpazesi geniş. Bu anlamda kesinlikle Netflix’den ağır basıyor. Her ne kadar “gerçek suç” belgeselleri değil de salt doğa belgeselleri yeralsa da belgesel sayısı da tatmin edici diyebilirim, bu anlamda da kesinlikle Prime Video’dan ağır basıyor. Ama günün sonunda bence bu iki rakibin önüne -bence- geçmiyor.

280 liralık kampanyaya katılmıştım. Ortak olmak isteyen 3 kişi varsa 70 liradan bölüşüp üyeliği hemen başlatabilirim.

@alper @Ufuk @SJack sizden kalabalık gruplar var. :smile:

4 Beğeni

Valla biz 4 kişi girdik Disney+'a bayram öncesi. En fazla kaç kişi caiz bilmiyorum. :joy:

1 Beğeni

Baya büyük bu. Aynı anda 4, toplamda 10 kişiye kadar kaldırıyormuş. :smile:

1 Beğeni

İkincisi daha ucuzken (ortak girilip toplu ödenecek yıllık bir Netflix paketi yok sanırım) bir tercih yapmanıza gerek yok ki. Biz iki arkadaş girdik 140 liradan ayda 12 liranın altına geliyor. Herkes ikişer profil açtı ev ahalisi için, etti 4. İnternete 90, telefona 50 civarı verdiğimiz düşünülürse bence gayet makul. İçerikten bağımsız sadece fiyat açısından konuşuyorum.

1 Beğeni

5 kişi olmuşlar, aynı anda izleme olursa sıkıntı çıkar, ortaklık bozulur. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben bi ara bein connect şifremi biradere vermiştim hem de en beleşinden. Geceleri izleyebiliyordum sadece. :smile:

1 Beğeni