Disney+ Türkiye

3 -5 senedir Netflix dışında filmbox+, mubi gibi aboneliklerim var, galiba bir kez bile açıp bir şey izlemedim. :slight_smile:

Bein eğlence paketini pek izlemeyince 1-2 senedir almıyorum artık. En son Watchmen için almıştım. Bazen ben de Beşiktaş dışında maçlar için yakın çevre istiyor ara ara onlarla paylaşıyorum.

Benim favorim YouTube. Benim için verdiğim parayı en dibine kadar hakeden dijital platform YouTube.

2 Beğeni

Göztepe uzak deplasman maçlarında ararım önümüzdeki sezon. :joy: :joy:

1 Beğeni

Tamam. Ben arada bir ümraniye izliyordum, onlarda yukarı çıktı zaten.

TFF 1 lig maçlarının çoğu TRT spor da oluyurdu galiba.

2 Beğeni

Youtube premium aile üyeliğini ben de tek geçerim. Papara ücretin yarısını iade ediyor ve 5 hesapta dibine kadar kullanıyoruz 14 liraya. :slight_smile:

1 Beğeni

Aşkolsun ben daha alışamamışken sen şimdi niye yüzüme vurdun :frowning:

2 Beğeni

Genel içerik bakımından sınırlı olsa da yakın zamanda artacağı görüşündeyim ki Disney’in kendi kütüphanesi bile izlemeye değer bence. Sürekli içeriklerini iptal eden, ilgi çekici her şeyi kaldıran Netflix ağlasın. :joy:

2 Beğeni

Screenshot_2022-06-16-00-10-45
Ekran Resmi 2022-06-16 19.13.18
Fazla ücret alındı müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum ne sohbet ve arama yoluyla öyle oturdum kaderimi bekliyorum :smiley:
Teknik ÇOK fazla sorun var şimdilik kimse almasın.
Ben telefonuma, tabletime indirme özelliğini çok kullanıyorum ama o bile çalışmıyor…
Ekleme-
Ekran Resmi 2022-06-16 19.18.02
Saatler sonunda sıramı görebildim sonunda :))))))))

Merhaba, içeriklere bir türlü ulaşamadım, benim için “Life Is Beautiful” filmi var mı bakabilir misiniz? Yönetmen Roberto Benigni.

Yok maalesef. :(((((((

1 Beğeni

Yıkıldım be :frowning: izleyecek platform bulamıyorum.

1 Beğeni

Buradan dizi, film, belgesel vs. içeriklerin hangi platformda olduklarını görebilirsiniz.

2 Beğeni

Evet buradan bakmıştım ve Disney+'da var gösteriyor galiba ama Türkiye’de yokmuş :confused:

Hayir, mevcut degil.

1 Beğeni

Biri içerikleri şöyle paylaşmıştı.

2 Beğeni

Ben de baktım ama herhangi bir yerde görünmüyor, kiralama servislerinde bile yok.

Streaming servislerin istek kısımları oluyor, ya da twitter’dan bu tarz taleplere geri dönüş yapıyorlar. Bu yolları deneyebilirsiniz. Torrent seçeneği de her zaman cepte ta tabi.

Ben dublajlı Recess dizisi için talepte bulundum.

2 Beğeni

Kaç yıl muhasebe ile uğraştım ilk kez bir firmanın hatalarını böyle gizlemeye çalıştığını gördüm.
Ekran Resmi 2022-06-16 19.49.36
Ekran Resmi 2022-06-16 19.53.27
289.69TL’nin nereye gittiği belli değil ve doğru düzgün bilgi verebilecek biri bile yok Amazona o kadar laf ediyordum allah beni çarptı sonunda galiba :slight_smile:
Normalde uğraşmazdım ama vergi mergi diyerek olayı kapatmaya çalışmaları çok ayıp oldu sonuna kadar uğraşacağım.

2 Beğeni

Ödemeyi yurtdışı olarak alıyorlar. Bankanızın Disney+ ile anlaşması yoksa muhtemelen komisyon kesilmiş olabilir. Akbank’ta benim 279.90 olarak çekildi.

Komisyon değil, ona eminim. Cidden benden fazla ücret çekti sistem ve bu fazla ücretin vergi olduğu belirtildi. Tüketici hakları doğrultusunda gerekeni yaptım zaten. Bakalım ne olacak.

Sayın forum tek teknik problemlerden dolayı sorun yaşayan kişi ben değilmişim açıkcası ben böyle kötü bir hizmet için şimdilik para vermenizi önermiyorum ben daha uğraşıcam yarın doğrudan Disneyin muhasebesine ulaşmaya çalışacağım ama şu an çok korkunç bir halde.

Faturası mevcut mu? Bazı bankalar yurtdışı harcamalarında kuru yüksekten belirliyor.