Dizi Dünyasından Dikkatinizi Çeken Haberler

Yorum yapamıyorum artık :upside_down_face:

2 Beğeni

Ben yapımı görmeden yorum yapmıyorum. Eğer oyuncu yeterince iyiyse herkes memnun kalacaktır. Nick Fury de çizgi romanlarda beyazdı.

4 Beğeni

“Hello, this is Seo Ye Ji, who plays the role of Lee Ra El. It’s nice to meet you. Ra El is someone who loses everything to people who only care about money and plots her revenge, which includes betrayal, conspiracy, love, and ambition.” [Kaynak: Koreaboo]

Seo ablacım. Bunu başkasından duysam “Ciddi ise hoş değil, şaka ise komik değil.” yada “Amber Heard’dan oyunculuk dersleri mi alıyorsun?” derdim ama boşver böyle devam et. “Resmen gerçek hayattaki karakterimi oynadım” de, geç derdim de hatırladıkça sinirden gülüyorum. ABD’de olsan kariyerin bitmişti de, neyse.

1 Beğeni
3 Beğeni

Ben pek beklenti içerisinde değilim açıkçası ama bir LoTR fragmanına bak, bir buna. Aradaki fark dağlar kadar. Umarım içerik olarak ikisi de güzel olurlar da kaygılarım gerçekleşmez ama şu haliyle bu dizi gayet iyi duruyor.

1 Beğeni

Şöyle bir fragmana denk geldim;

Pegasustan kitapları çıkan V. E. Schwab 'ın “Vampires Never Get Old: Tales with Fresh Bite” öykü derlemesinde yayınlanan aynı isimli kısa hikayesinin uyarlamasıymış. Schwab, 8 bölümlük dizinin yaratıcısı, yazarı ve baş yapımcısı konumundaymış. Millet iyi ekmek buluyor dedim kendi kendime, o yüzden paylaşayım dedim :smile: Yazara ait bir başlık göremedim ama sevenleri vardır, diziyi merak ederler belki.

Kitap da buymuş;

Ben fragmanı izlediğim 2 dakika ve şu bilgelere bakındığım 3-5 dakikaya biraz acıdım açıkçası. Tam netflix işi belli ki :joy:

1 Beğeni

Kaynak

5 Beğeni

Video atılalı bir hafta olmuş ben henüz gördüm. :sweat_smile:

3 Beğeni
2 Beğeni

Dragon Age animasyon dizisi.

3 Beğeni
4 Beğeni

İlk sezonun tadı bir başkaydı. O bengi döngülerinde kafesin ebatını büyütmek gibi oldu sonradan gelen her sezon. Yine izlerim tabii.

Tessa Thampson’nın oyunculuğunu da hiç sevmiyorum ya. Keşke başka biri olsa.

2 Beğeni

İlk sezon ile zirve yapmıştı zaten keşke öyle bıraksalarmış çünkü yeni sezonları geldikçe dizide görülen bir düşüş yaşandı kalite olarak değil de ritim olarak mı demeliyim bilemedim. Bir arkadaşım her yeni sezon geldiğinde şunu diyor nasılsa anlamıyoruz ama izliyoruz :star_struck: Oyuncu kastı iyi ama bazılarının kimyası tutmuyor birini saydınız zaten. Reytingleri de ilk sezondan sonra düşüş eğilimde bu sezon son bölümle final görebiliriz ya da bir final sezonu için daha bekleriz gibi.

2 Beğeni
3 Beğeni
1 Beğeni

1 ay sonra çıkıyor ne güzel. Bakalım bu sezon nasıl olacak. Bunu bitirip Lotr’ı bekleyeceğiz. İyi oldu bu arada çıkması.

2 Beğeni

House of Dragon da var arada.

2 Beğeni

Aaa ben onu unutmuşum. :joy: Çok iyi çok iyi.

2 Beğeni
4 Beğeni

İkinci sezon devamını beklemeden 3. sezon onayını vermişler :slight_smile:

İkinci sezon part 2 Ağustos’ta.

3 Beğeni