Dök İçini Rahatla

Bence açılmaz.

1 Beğeni

Umarım :pensive: <20 karakter>

Sağlık işini bir tarafa bırakırsak uzaktan eğitim sıkmadı mı?

2 Beğeni

Oyun bağımlısı olarak sıkmıyor emin ol 1 hafta önce 4 gün üst üste en az 12 saat oynadım pişman değilim aklım hala oynayamadıklarımda :joy:

4 Beğeni

Ben de öğrenciyken böyle bir şey yaşansa ben de halimden memnun olurdum sanırım :slight_smile:

1 Beğeni

Kendimi son zamanlarda çok fazla dinliyorum. Buna bir son vermem lazım. O yüzden.

2 Beğeni

Dış güçler… Dış Güçler…
Lobiler, bobiler, dobiler…
Başaramayacaklar, haytlar huytlar,
Vatan haini aha komple şuralar…
Hani nerede tutturanlar, 5’te kalıp fıttıranlar,
Şinanay yavrum şinanaaaay

3 Beğeni

Kendi meselelerime dert yanmayı, üzülmeyi çoktan bıraktım. Umrumda bile değil, elbet bir yolunu bulurum. Ama sevdiğim insanları çaresiz görünce, bir şey yapamayınca dertlerine çare olamayınca o kadar çok üzülüyorum ki. O zaman çok aciz hissediyorum kendimi, boşa geçirdiğim yıllara maddi anlamda güçlenmediğim için kendime çok kızıyorum.

5 Beğeni

Bazen düşünüyorum benim bir karakterim yok. Hiçbir şey edemiyorum. Çok kötü olduğumu düşünüyorum. :pensive: Şimdi öyle düşünüyorum. Bağırmak istiyorum. Ama edemiyorum. Ağlamak istiyorum. Ama edemiyorum. Hiç kimse beni anlamıyor gibi hiss ediyorum.

3 Beğeni

23 yaşındayım, daha Türkçe’yi doğru dürüst bilmiyorum. Benden küçük bebelere bakıyorum hepsi 4’er 5’er dil biliyor, en kötüsü üç tane biliyor nasıl oluyorsa. Almanca, Fransızca, Rusça, İngilizce, Japonca hepsi havada uçuşuyor bebelerde sözde. Artık yediklerinden mi içtiklerinden mi çözemedim.

2 Beğeni

Salgın vakalarının görülmeye başladığı günlerden beri doğru dürüst kitap okuyamıyorum. Bu kadar uzun süreli bir okuyamama buhranına yıllar önce bir kez daha tutulmuştum ve yaklaşık on ay boyunca kitap okuyamamıştım.

En sevdiğim kitabı denedim, çıtır çerez eğlenceli kitaplar denedim, karikatür dolu çocuk kitabı bile denedim olmadı. Kitaplarla aramdaki bağ kopmuş gibi hissediyorum. Delireceğim.

3 Beğeni

Bugün ders çalışma fırsatım olmadı diye üzülüyordum. Akşama doğru bir baş ağrısıdır patlak verdi, miğde bulantısıyla birlikde. Feci bir şeydi, hala devam ediyor, biraz daha iyi oldu, ama sonuçta devam ediyor. Iyi ki ders çalışmamışım, sonucunu düşünmek dahi istemiyorum.

1 Beğeni

Migren gibi tarif ettin ama…
Acaba gerçek bir Yüzükler hayranı olduğunu, hayri pitirin tirt olduğunu keşfetmiş ve itiraf edememenin verdiği bir tepki olabilir mi😊

1 Beğeni

Migren de ne? :upside_down_face: Gerçekten bilmiyorum.
Mesela şu an gözlerim yanıyor sanki, belki de uykum var diyedir :smile: Ama ara-sıra oluyor böyle.

Pek Yüzükler hayranı sayılmam, okuyup bitiremedim ve kesinlikle Harry Potter hayranlığımdan vazgeçmedim, geçemem, mümkün değil :grin:

Ben havadan olduğunu sanmıştım :roll_eyes: :sweat_smile:

Gerçekten okulu özledim. İlk yılımda her şey o kadar güzel başlamıştı ki. Bahar gelince arkadaşlarla planlar yaparız eğleniriz diyorduk. Bahar dönemi bilgisayar başında geçti. Uzun zamandır görüşemediğim bir arkadaşımla görüştüm bugün. Okul zamanı çalıştığı için derslere giremiyordu ama bizim için çok üzülüyor. Cidden sıkıldım artık. O değil bir de mal gibi ilk yıldan bir çocuğa aşık olma hatasına düştüm. Bir de onun acısını çekiyorum.

6 Beğeni

Ben de okulu özledim. Daha doğrusu öğretmenlik yapmayı özledim. Haşarı öğrenciler olmasına rağmen özledimse artık bilemiyorum. Umarım okullar açılır da bu hasret biter diyorum.

5 Beğeni

Yeni şeyler yayınlayabilmek için yeni bir Wattpad hesabı açıp eskisini kapatacaktım. Sonra içime sinmedi, eskisini temizleyip adını değiştirip oradan devam edeyim dedim. Eski konuşmalarımı okurken neredeyse ağlayacaktım. Mide bulandıracak kadar ergenim ama mükemmel arkadaşlıklar kurmuşum ben orada. Birisi şimdi bile en yakın arkadaşım.

2016-2017 döneminde gerçekten mutluymuşum sanırım. Pek fark edemediğim halde. Dört yıl önce bile aynı şeylerden yakınmışım ama en azından işleri yoluna koymak için çaba harcıyormuşum.

Şimdiyse her şeyi çayıra salmışım. Daha beş ay önce hayatımın en büyük hatasını yaptım, sosyal ilişkilerim için kötü bile diyemiyorum çünkü yok. Ama bütün bunları yapan ben değilmişim gibi, dışardan izlediğimi hissediyorum. Daha yirmi yaşındayım ama her şey için çok geç kalmışım sanki.

2 Beğeni

Günlük tutmak istiyorum; ama tüm düşüncelerimi ve hislerimi yazdıktan sonra ölürüm de tanıdığım herkes toplanıp yazdıklarımı sırayla sesli okur diye korkuyorum.

Bence bunu düşünmeyip yazın. Ölünce ölüyorsunuz zaten. Ben ilkokuldan beri belli dönemlerde yazdım ve şu anda da yazıyorum. Açıp geçmişte yazdıklarımı okumak hoşuma gidiyor.

2 Beğeni

Şu saatlerde @Ozgur tarafından foruma darbe girişiminde bulunulmaktadır. Bibliyografi başlıklarına kanmayalım. Tüm forumdaşları göreve çağırıyorum. Yetkililere duyrulur.

4 Beğeni