Dök İçini Rahatla

Kastettiğim sadece forum değil, çevresel bakımdan-böyle bir kelime olmamış olabilir, ama uydurdum da diyemem :grin: - söylemiştim, yani sırf forum üyeleri için değil, genel olarak soğukluk hissettim.

Bilemem, ben hiç mi hiç rahatsız olmuyorum, aksine düzenli olması hoşuma gidiyor. :slight_smile:

3 Beğeni

Resmi bir dilekçe yazmamış olabilirsiniz ama burası nihayetinde en çok edebiyat forumu olarak biliniyor. Eh, yazılanlar da Türkçe kurallarına uygun olmalı. Biz denetmenler de bu konuda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Aksi halde bu nezih ortam bir whatsapp sohbet ortamına ya da ekşisözlük gibi bir yere dönüşebilir.

6 Beğeni

Sizden kaynaklı olmadığını düşünüyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

Kurallı olan hayatımıza eklenen sağlık yönündeki bu ekstra kurallar istemeden de olsa insanların arasına mesafe koydu. O, kendi insanımıza has samimilik ve yakınlaşma bir nebze olsa da kendi kabuğuna çekilmiş durumda. Nereden baksanız bir iki sene daha sürer bu durum.

4 Beğeni

Karantina dönemi başlarken, aynı katta oturduğumuz amacamlara bile uğrayamamıştık. Kapılar karşı karşıya; artık denk gelirsek, klasik merhaba nasılsınlarla birbirimizden haberdar oluyorduk.

Tabii süreç uzadıkça, herkes farklı bunalmalar tecrübe ediyor.

Öyle işte.

4 Beğeni

Ben kendi adıma yazım düzeltildiğinde can sıkıntısı değil utanma yaşıyorum… pc den uzakken telden rahat yazamıyorum. Göz sorunu sebebiyle, sonra pc başında tüm yazıları düzeltiyorum…

5 Beğeni

Siz ve sizin gibilerin durumunu emin olun biliyoruz. Şu gün düzgün yazan kişi diğer gün başka türlü yazıyorsa direkt bu anlaşılıyor. Hem utanılacak bir durum da yok. İçiniz rahat olsun. :slight_smile:

2 Beğeni

Aynı şeyi ben de hissediyorum. Yalnız olmadığım bilmek sevindirdi.

Önceden okuduklarını tekrar okumak iyi bir fikir gibi duruyor. O kadar okuyamıyorum ki artık altyazı bile okumak istemediğim için iki dilde ciddi seviyede ilerleme kaydettim. :smiley:

1 Beğeni

Eskiden Beşiktaş maçlarında bedenim titrer, üşürdüm. Bunların hepsi heyecandandı. Son iki senedir o fanatikliğim gitti gitmesine de şu kadroda Necip’i görünce beni alıyor bir sinir. Bu çocuğun Beşiktaş’ta bilmediğimiz bir yüzde payı mı var acaba? 300 küsur maçta 5 gol 3 asist yapmış bir futbolcu nasıl bu kadar uzun sene bu takımda kalabiliyor şaşıyorum.

Beni heyecanlandıran tek lig Premier League, ha bunun dışında heyecanlanıyorsam sebebi iddia bağımlılığımdır. Küçüklüğümden bu yana Bayern taraftarıyım ama geçen Barca’ya sekiz attıklarında sevinmedim bile. Taraftar her şeymiş, Corona bunu çok iyi gösterdi.

5 Beğeni

Önceden ben de iddaa oynardım. Hatta iddaa oynamadığım maçı zevksiz olur diye izlemezdim. Şimdi bakınca gerçekten de taraftarsız maçın zevki yokmuş.

Bir ay foruma giremedim ve şu an korkuyorum. :raising_hand_man:

Screenshot_2020-08-28 Kayıp Rıhtım Forum Screenshot_2020-08-28 Kayıp Rıhtım Forum(1) Screenshot_2020-08-28 Kayıp Rıhtım Forum(2)

5 Beğeni

Kayıp Rıhtım’ın 3 Atlısı. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Böyle bir durumda konuların hepsini görüldü olarak yapacağımız bir seçenek var mı? @SJack

Konuya girerek sağ tarafta çıkan mesaj barını en aşağıya çekerek bunu yapabilirsiniz. Başka türlü tek tıkla böyle bir şey var mı emin değilim.

Ekleme: Okunmamışlar bölümünde Yoksay kısmı var. Okumadığınız tüm mesajların bildirimini siliyor.

Mobilden giriyorum ben. Sağ üstte profilimin bulunduğu yere tıklayınca mesajlar gözüküyor ve o yerin aşağısında yoksay seçeneği var. Tüm mesajları görüldü yapıyor.

1 Beğeni

Evet öyle yapıldığını biliyorum. Etiketlendiğimiz vs.gelen bildirimi tekte yoksayabiliyoruz. Konularda da olsa güzel olurdu.

Konu bildirimlerini de yoksayıyor mu?

Sizin dediğiniz bildirimler sanrım. @JrThoth forum geneli için soruyor. Bu arada Okunmamışlar kısmını denediniz mi?

Yanlış anlamışım o zaman. Hayır okunmamışlar bölümünde öyle bir seçenek bulamadım.