Dök İçini Rahatla

Kesinlikle doğru tespit, Lipton için aynısını düşünüyorum.
Doğuş Earl Grey (Bergamot Aromalı Demlik Poşet Çay) yıllardır tek geçerim ve tavsiye ederim. Yine geçen evde bitince Lipton deneyeyim dedim, Doğuş markette yok diye ve hayır Doğuş ile alakası yok sahiden. Bergamotlu Doğuş’un yoğunluğu ve tadı gibisini başka çayda bulamadım. Reklamlar sona erdi :sweat_smile:

1 Beğeni

Dün akşamdan bu yana ara ara 2 ay da biriken tüm yorumlara bakıyor okumaya çalışıyorum ama hala çok sayıda mesaj var, henüz o konuşmayı okumadım.

Galiba ana sayfada başlıklarda olan profil fotoğraflarının sonuncusu son yorum yazan diğerleri sık yazanlar oluyor

2 Beğeni

2 ay anca sıra gelir :smile: Fotoğrafınız en sondaydı ama sık gönderenler olarak geçiyordu.

2 Beğeni

Okurken zihnimde canlanan şey bu oldu :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Eskiden Lipton çay içerdim. Son 5 yıldır kaçak çay içiyorum, Lipton içemiyorum. Bergamotlu çayı da sevemedim.

2 Beğeni

Çok iyi yaptınız :slight_smile:

1 Beğeni

Üstat sizin 1000kitapta olmanız LeBron James’in ben artık ING Basketbol Süper Ligi’nde oynayacağım demesine denkti benim gözümde.:smile: Nba’e tekrar hoş geldiniz.

2 Beğeni

Çaykur varken yakıştıramadım hocam size.

Arkadaşlar benim acayip Tour De France’ye katılma isteğim geldi ya.

Not: Hedefim haftada 250 km bisiklet sürmek şimdilik.

1 Beğeni

Öncelikle daha küçük çaplı yarışları deneyebilirsin. Katılırsan haber ver ama biz de netten falan izleyebiliriz herhalde.

1 Beğeni

Bizim Torku şeker katılıyor muydu o tura?

1 Beğeni

Deneyeceğim Kemal bey Ordu Triatlonu’nu kaçırdım sıradaki yarışları bekliyorum şimdilik.

@Ozcan_Bal Maalesef. Çok değerli Torku bisiklete para harcamayı uygun görmedi. Futbol daha önemli.

3 Beğeni

Aslında Cumhurbaşkanlığı turu ülkemiz için çok önemli bir pazarlama olabilir, bir Norveç turunu felan izliyorum mis gibi yeşillik bizimkiler biraz daha turun etaplarini değişik yerler yapsa iyi olur.

2 Beğeni

Bu arada küçük çaplıdır diye Cumhurbaşkanlığı Türkiye Turu’na baktım. Pek de küçük çaplı değilmiş :smiley:

1 Beğeni

Beni almazlar oraya henüz ya ben şimdilik Granfondolarda çarpışabilirim.

1 Beğeni

Bundan sonra her fiyat güncellemesine bu açıdan bakacağım.

( Siyasi değil komik bir paylaşım olarak gördüğüm için paylaştım ama modlar karar versin)

3 Beğeni

Öyle deme :slight_smile: eskiden ben de Lipton, Çaykur falan içerdim. Şimdi kaçak çay dışında hiçbiri tat vermiyor, hafif geliyor.

Ülke ekonomisine büyük darbe yapıyorsun hocam. Dikkat edelim lütfen :d

Aylardır doğru düzgün kitap okuyamıyorum. Eskiden ayda en az 5 kitap okurdum. Şimdi 5 ayda okuduğum kitap sayısı 5’i bulmaz. Ne zaman okumaya çalışsam uykum geliyor, gözlerim kapanıyor. O da kitabı elime alabilirsem tabii. Kitabı elime alma isteği bile gelmiyor. Bunu nasıl çözeceğim bilemiyorum sevgili rıhtım.

1 Beğeni

O okuma isteğinin tekrar gelmesini beklemek en iyisi bana göre. Bazı dönemler bu durumla ben de karşılaşıyorum. Çok üstüne düşmeden bekliyorum. Stres, kafamızdaki diğer düşünceler gibi etkenler okuma isteğimizi etkileyen şeylerden ikisi.

2 Beğeni