Dök İçini Rahatla

Valla haklısınız. Siz böyle yazınca aklıma bir tanıdığım geldi. Kendisi Sivas’lı neredeyse her kurumda illa bir tanıdığı, memleketlisi çıkıyor. Böyle şeylerle uğraşmıyor tabi. :joy:

4 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun. Belki sürpriz falan hazırlıyordur çevrenizdekiler. Unutmuş ayağına yatıp falan.:slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Teşekkür ederim:) maalesef sizin kadar iyimser olamıyorum zira saat oldu 16,30:) canları sağolsun, lohusa hormonlarımla ezeceğim hatırlamayanları yarın :slight_smile:

2 Beğeni

Doğum gününüzü kutlarım. Umarım 35 günlük bebisinizle çok mutlu, sağlıklı ve telaşsız upuzuuun bir ömür geçirirseniz :blush:

1 Beğeni

Rica ederim :smiling_face:

Unutanlar haketmiş demektir.:smile:

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim, ben de öyle umuyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Ne tesadüf, benim de 22 günlük bir yeğenim var (bayramda göreceğim :slight_smile:) ve ablamın doğumgünü de beş gün sonra. Lohusa depresyonuna beş kala bir durumda olduğu için gün sayıyorum, unutma lüksüm yok :sweat_smile:

Doğum gününüz kutlu olsun, canınızı hiç sıkmayın. İnsanlar maalesef unutkan olabiliyor.

2 Beğeni

Ne güzel tesadüf olmuş, ömrü uzun olsun bebeklerimizin:)
Cok teşekkür ederim:) acıkcası 8 sene sonra sahip oldugumuz bir bebek oldugu için cok kıymetli, ve hayatımdaki en güzel doğumgünü diyebilirim. Ama siz yine de ablanızınkini sakın unutmayın :slight_smile: lohusalık affetmez :face_with_hand_over_mouth:

5 Beğeni

Bu gennin pozisyonu durumnu yaşamamak için yüzsüzlük öneriyorum. Kimse yapanı kınamıyor merak etmeyin. Hatırlamalarını beklemektense hatırlatın gerisini bekleyin. Bu onlar için daha kolay olacaktır.

Aynı şeyi yaptığınız iyilikler için de önerirler. “Gidin yüzlerine vurun çünkü unuturlar.” derler.

1 Beğeni

Bir keresinde benim doğum günümü unutmuştu herkes. :smiley: Normalde bu imkansızdır ama o sene biraz depresyondaydım ve kendimi eve kapatmıştım. Doğum günümü de unutmaları cabası oldu ama bu onlara pahalı patlamıştı. :smiley: Bana tonlarca kitap aldırabilecek ihmalkarlıkları severim. O sene nasıl bir ders aldılarsa artık ay başında başlıyorlar kutlamaya. :smiley: Keşke unutsalar ya. :rofl: Her zaman dediğim gibi:

“Bunun bir bedeli olur! :smirk:

5 Beğeni

Acıkcası bu sene “annelik” sıfatı yetti :slight_smile: dogumgünü insanı olmak biraz gölgede kaldı. Akşam eşim de pasta ile gelince her şeyi unuttum. Ama tavsiye ettiğiniz yönteme de sıcak baktım. Temiz, üzüntüsüz ve garanti :slight_smile:

7 Beğeni

Bu sloganı cok sevdim :slight_smile:
Bunun bedeli olur! :face_with_hand_over_mouth:

4 Beğeni

Başlığa şimdi girdim, gün hala bitmediği için kutlayabiliyoruz değil mi :smiley:

2 Beğeni

19 dakika gecmesine rağmen benim için hala 24 mayıs :slight_smile: cok teşekkür ederim

2 Beğeni

Rüyamda Dede Korkut’u gördüm. Bulutların ardında kadar uzanan bir dağın eteğinde küçük bir ateşin başında beni bekliyordu. Ben de kıvrım kıvrım bir yoldan yanına gelmiştim. (İyidir kendisi, hepinize selamı var.:sweat_smile:)

Malum görev beklemez. Hemen bize bir yolluk hazırladı. Dağ o kadar yüksekti ki zirvesinde boydan boya gözden kaybolan bir patika vardı ve her rüyanın gereği olduğu gibi o yaşlı amca “Hadi, fazla vaktimiz yok.” dedikten sonra zirveden aşağıya -geldiğim yönün öte tarafından- kaymaya başladı. Ben de eblek eblek baktım tabii. Ne olsun istiyordu? :joy:

Bu da böyle bir rüyamdır.

8 Beğeni

Dede Korkut olduğunu nereden anladın bakalım?? :sweat_smile::grin:

3 Beğeni

Orası malum oldu. :joy: :joy::joy:

3 Beğeni

Sana bir yol görünmüş ablacığım. :joy:
İşin şakası, rüyalar gerçekten de çok garip olabiliyor yav. Garip rüyalar görüp sabah berbat bir ruh haliyle uyandığım günler bilirim, sonra düzeltemiyorum da, yaşıyoruz o şekil.
Düzenleme:
Sana bir yol görünmüş ablacığım. :joy: Ama sen onu takip etmeyeceksin. :buyucu:

4 Beğeni

Ben çok rüya görüyorum ya. :joy: Sadece dün gece 5 tane filan gördüm ama içlerinde en garibi buydu. :sweat_smile: Birisinde nedendir bilmem sürekli yemek yapıyordum. Birisinde canavarlar saldırıyordu. Birisinde tipik kanıksanmış bir rüyam olan deprem. Öbüründe de yıldırımlı bir şeydi. Sabah daha netti tabii. :joy:

Düzeleme: @cankutpotter Ben o yolu rüyalarda genelde kendimi kontrol edebildiğim için takip etmedim. Eskiden olsa hurra diye atlardım, eminim. :joy:

4 Beğeni

Öyle oluyor ya.
Geçen bir rüya gördüm, sonra dedim ki ‘Ben bundan hikaye yazarım,’ sonra sabah bi kalktım, yav ben ne görmüştüm ki diye sordum kendime. :joy: :slight_smile:
Güncelleme:
Denetmen ünvanının hakkını veriyorsun yani @Agape, tebrik ederim. :joy:

3 Beğeni