Dünyaya Yön Verenler (Biyografi) Serisi (Türkiye İş Bankası Yayınları)

Senin adına sevindim. Doya doya okursun artık.

Teşekkürler hocam inşallah

Bu serideki Tolkien bir daha basılır mı acaba yoksa tek seferlik fırsatı kaçırdık mı?

2 Beğeni

Maalesef bir daha basılmayacakmış.

2 Beğeni

Anthony Burgess’in Shakespeare biyografisi sonbaharda çıkacakmış, umarım biyografi dizisinde çıkar.

Baskısı olanlardan filozoflar ve bilim insanları biyografilerinden ben de yavaştan toplamaya başlayacağım.

1 Beğeni

Güzel bir tercih. Çoğu filozof ve bilim insanının baskısını kütüphanede bulduğum için bende oradan okuyacağım. Beğendiklerimi de yavaş yavaş alıp kitaplığıma koymayı planlıyorum.

1 Beğeni

Bulduklarımdan 3-5 tanesini bu sabaha karşı almıştım.

com

Deccartes’ı Amazon’da buldum. Amazon stoklu kitaplar tozlu kirli geliyor ama stoklu diye alıyorum.

Arayan varsa 1 adet daha varmış.
https://www.amazon.com.tr/dp/6053327751/ref=pe_4036541_248800641_TE_item

1 Beğeni

Bie sen eksiktin :smile:

Hoşgeldin aramıza. En kısa sürede toplarsın ztn :slight_smile:

1 Beğeni

:slight_smile: Hepsini istesem de toplayamam, çoğunun baskısı bitmiş. Ben Filizoflar ve Bilim insanlarını toplama düşüncesindeyim.

Nietzsche, Kant, Schopenhauer arıyorum ama baskıları biteli çok olmuş.

1 Beğeni

Ben sana yardımcı olurum merak etme :slight_smile:

1 Beğeni

Schopenhauer ve Nietzsche Kızılay şubesinde son gittiğimde vardı ama 1 ay olmuştur bem gideli.

1 Beğeni

Selanik girişinde olan yer mi? Son anda bir işim çıkmazsa akşam gideceğim, gidemezsem bile akşama bir arkadaşım uğrayacak, bunlara da bakarım.

1 Beğeni

Schopenhauer karton kapak haberiniz olsun. Serideki kalan kitaplar ise ciltli.

2 Beğeni

Evet. Önceki mesajlarda okudum. Bulursam alayım , ciltli baskısı gelmeyebilir.

1 Beğeni

Selanik olarak bilmiyorumda Çankaya Belediyesinin arkasındaki şubede. Yenişehir Şubesi oluyor sanırım.

1 Beğeni

İş Kültür Yenişehir kitapevinden bunlar vardı.

@Erdal_01 arkadaş size cevap vermiş gibi oldum :slight_smile: cevapla düğmeleri karıştı :slight_smile:

4 Beğeni

Genelde her yerde olanlar ama Darwin nispeten az gözüme çarpıyor.

Darwin kitapyurdunda 24 saatte kargo diyordu sabah. Bugün internette kitapları ararken Descartes’ı bir kaç yer dışında bulamadım. Ya tükendi, ya tükeniyor.

Araya girip bir şey sorabilir miyim? Buralardan çok sık alış veriş yaptığınız için soruyorum.
İş kültür kendi mağazalarında indirim sabit mi? Sabitse ne kadar? Büyük miktarlarda pazarlık şansı oluyor mu?