Dünyaya Yön Verenler (Biyografi) Serisi (Türkiye İş Bankası Yayınları)

arkadaşlar elinde paul dirac olan varmı?
almak istiyorum hiç bir yerde bulamadım
satmak isteyen iletişime geçebilir.

1 Beğeni

koleksiyoncu değilim :slight_smile: sadece şu adamın hayatını okumak isteyen meraklı bir insan…
ah iş bankası tekrar bassan ne olur ki.

1 Beğeni

Çok uğraştırdı, sonunda dizideki tüm kitapları kitaplığıma kazandırdım, mutluyum.

20 Beğeni

Hepsinin kitaplıkta gözüktüğü bir fotoğrafı görmek hoş olurdu :upside_down_face:

8 Beğeni

ah şurdaki paul dirac kitabını okuyabilsem , iş bankası bize çok çektiriyorsun :((

2 Beğeni

arakdaşlar iş bankasının bu serisindeki paul dirac kitabı nı satmak/takas yapmak (mesela başka bir iş bankası biografi kitabı ile"paul dirac kitabı için alabilirim set ile ilgilenmiyorum sadece okumak için")/kiralamak artık ne olursa yapmak isteyen olursa lütfen ulaşırmısınız , teşekkürler .

1 Beğeni

hocam paul dirac ta varmı hala :sweat_smile:

1 Beğeni

hala duruyormu o kitaplardaki paul dirac?

1 Beğeni

Flood yapmasak mı acaba? Tek mesajda yazılabilir sanırım. Bu şekilde hoş durmuyor. Hem forum kurallarına da aykırı. ^^

4 Beğeni

İçimden bir his sene bitmeden bu seriden baskısı olmayan bir iki kitabın tekrar baskıya gideceğini söylüyor.
İlk beklentim Tolkien
İkincisi Korkunç İvan veya Beethoven

2 Beğeni

Umarım öyle olur ama çok umutlu değilim.

2 Beğeni

1 hafta önce yazdığım maile bu sene içinde maliyetler nedeniyle tekrar baskı yapmayacaklarını, gelecek sene içinse durumun belirsiz olduğu şeklinde cevap verdiler.

3 Beğeni

Tekrar baskılar bir yana, seride yeni kitap baskısı da son derece yavaşlamış durumda. Tek kitapla geçer oldu seneler. :confused:

2 Beğeni

evet bencede fiyatları çok yüksek olacak.Yeni basılan Divan-ı Kebir’in fiyatı gibi olabilir.

1 Beğeni

En büyük pişmanlığım tolkien kitabını geçen sene 120 tl ye satmam oldu:D

2 Beğeni

Sizin yorumunuza yanıt olarak yazmak istedim yeni yorum ekleme kısmını bulamadım siteye yeni üye olduğum için kusura bakmayın :smiley:
umarım arayan arkadaşlara faydalı olur yorumum.
Büyük Petro,Macellan,Schopenhauer kitaplarını arayan arkadaşlar,D&R’nın mağaza stoklarını kontrol etsinler (9 adet büyük Petro vardı en son Macellan da çok var Schopenhauer da olabilir).D&R stoklarından eski etiket fiyatlarıyla alım yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Kitapları bu sene mi topladınız acaba?Aldığınız fiyatlar fahiş miydi?Bende seriden 30 kitap var.Aradığım 10 kitabın baskısı yok.Önerdiğiniz bir site veya sahaf var mıdır seriyi toplamam da yardımcı olacak.

1 Beğeni

Arkadaşım elindeki biyografi serilerini elden çıkaracaktı. İsteyen olursa sorabilirim

3 Beğeni

hangi kitaplar var benim için sorabilirsiniz

1 Beğeni

İstanbul da büyük petro d&r mağaza stoğunda çok var fiyatı 95 tl kaçırma bence :smiley:

1 Beğeni