Dünyaya Yön Verenler (Biyografi) Serisi (Türkiye İş Bankası Yayınları)

Jane austen = 270 TL
Hammurabi = 50 TL
Nietzsche =120 TL
Perikles =75 TL

Kitapların kondisyonları iyi , sadece Nietzsche’nin dışardan sayfalarında lekelenmeler var.

1 Beğeni

size nasıl ulaşabilirim acaba

1 Beğeni

telefon yada mail filan verilebiliyor mu sitede

5-6 sene önce Tolkien’in biyografisini almıştım ama okuma fırsatım olmadı, sıfır şekilde duruyor. Bu biyografi dahil bazı kitaplar yer yokluğundan elimden çıkarmaya karar verdim. Şimdi ne kadara satılıyor diye bir baktım; nadir 1.000 TL diyor. Bu fiyat halis mi ya? İnsan utanır o fiyata satmaya.

1 Beğeni

siz ne kadara satmayı düşünüyorsunuz

1 Beğeni

En fazla yarısına satarım. Başka benzer kitaplara bakara hakkaniyete göre fiyat belirlemeye çalışıyorum.

2 Beğeni

Olay da biraz vicdanlı olmakta işte. Her şeyi paraya döken materyalist saçma sapan bir zihniyet sahiplerine dönüştü insanlar. Piyasada yok ya, zamanında almış 30-40 liraya şimdi satıyor 1000 liraya. Yazık.

2 Beğeni

25 Beğeni

Büyük petro ya d&r stoklarından ulaşabilirsiniz

1 Beğeni

Robespierre, Kubilay Han, Bismarck kitapları amazon prime indirimi ile faydalanabilirsiniz. Amazon indirimi yarın bitiyor.

2 Beğeni

Her şeyden önce iş bankasının bu yaptığı ayıp okuyucularına karşı. Hem hangi kitabın baskısının yenileceğini söylemiyorsun hem de baskı yenilemiyorsun. Ben de ancak 15 kitabını biriktirebildim serinin 2 ay içerisinde ama forumu uzun zamandır takip ediyorum benim şahsi düşüncem artık beklemenin faydası yok iş bankası tavrını çok net belli ediyor hem fiyat politikasıyla hem de artık maillere bile cevap vermemesiyle…

3 Beğeni

Evet artık maillere yanıt vermiyorlar. En son Cengiz Han biyografisi çıkacaktı, o da yalan oldu.

2 Beğeni

Ayrıca yayınevi gidip de modern klasikler serisinin kitaplarını şömizli, ciltli ve çok kaliteli bir kağıttan basıyor son zamanlarda; bu kitapların 100 sayfa olanları 100 lira aşağı yukarı. Bunlar satıyor mu da bunların baskıları hala çıkmaya devam ediyor? Cidden ayıp.

1 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam kısa bir süre önce genel müdür değişmişti. Değişimden sonra gördüğüm değişim şu; önceden toki gibi konutlar yapıyorlardı, şimdi villa tarzı konutlar yapıyorlar . ( teşbihte hata olmaz derler) ben eski iş bankası yayınlarını seviyorum…

1 Beğeni

Ben Descartes ve B. Franklin bulamadım bir türlü :smiley: Denk gelirse direkt alacağım.

1 Beğeni

Cengiz Han’ ı ve tekrar baskıları sordum.

Merhaba,

Biyografi serisi kitapları tekrar baskı listesinde bulunmamaktadır. Belirttiğiniz yayın ile ilgili sistemimizde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Tüm yayınlarımızı internet sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Beğeni

Elinde macellan yok ise sana yollayabilirim

1 Beğeni

İyi geceler “Büyük konstantin” kitap için fiyatınız nedir.

1 Beğeni

Budha nin fiyatı ne kadar?

1 Beğeni