Dünyaya Yön Verenler (Biyografi) Serisi (Türkiye İş Bankası Yayınları)

“Askere gidiyorum” ve “acil” yazmasaniz, kitap basi 200’den toplu fiyata 7000 talep etmenize ve ortalama bictiginiz fiyattan 2 kitaba 400’e tenezzul etmemenize anlam verebilirdim ancak su halde hepimizin zaman zaman icine dustugumuz ihtiyac halinde imis gibi gorunmuyor cizdiginiz profil. İnandirici bulmadigimi eklemek istedim zira zamani bol bir sahafin yapacagi hareketten farksiz satis politikaniz.

Ek olarak, satis ilani acmaya hak kazanmadan bu imtiyazdan yararlanildigini da yeni fark ettim. 150 gun, 6000 baslik okuma vb kistasi gormezden gelinmis.

3 Beğeni

@GOKSELT @HAKOYETO Tolkien için İş Kültür’e ben de yazdım, cevap aynı.

2 Beğeni

Geçiştiriyorlar. Ben umudu kesmedim ama Biyografi serisini 3 Kitap hariç(Tolkien - KİERKEGAARD, Kral Faysal) sağdan soldan toparladım.
Denk gelirsem diğerlerini de çok abuk subuk rakamlar olmazsa alıp rahatlıyacam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Arkadaşlar, bir fikrim var. Tolkien için kimin baskı istediğini öğrenmek için anket yapıp oy veren kişilerce örgütlenip İş Bankasına e-posta gönderelim. İsteyen tanıdıklarımızla da paylaşalım onları da dahil edelim. Kalabalık her zaman ses çıkarır ve istediğini almakta cılız kalan seslere göre daha başarılıdır. Ciddi olarak düşünüyorum bunu. Eğer istiyorsanız ciddi olmamız lazım.

2 Beğeni

Arkadaşım ben varım. Yukarılara doğru okursan msj daha önce benzer bir girişimde de bulunmuştum.Hareketin Daha da güçlü bir tekrarı neden olmasın

2 Beğeni

Serinin tümünü topladım ve çok rahatladım. Bundan sonra ne çıkacak merak ediyorum. Ama iş bankası kültür yayınları biyografi ve tarih bölümüne öyle eskisi gibi önem vermiyor. Varsa yoksa modern klasikler ve Hay yayınları. İş bankasının tarih ve biyografi kitaplarını tekrar canlılık katsa da benim gözümde tekrar canlansa.

2 Beğeni

Bana alıp yollayabilir misiniz?

1 Beğeni

Tarihi yanlış görmüşüm kusura bakmayın

1 Beğeni

Çevirmenin notu: Yayınevinin kitabın yeni baskılarında çevirmene ödemesi gereken telifi azaltmak
istemesinden, Çevbir’in öngördüğü asgari çeviri telifini vermemesinden dolayı çeviri sözleşmesi
çevirmen tarafından yenilenmedi.

8 Beğeni

Arkadaşlar elinde Mithradates olup satmak isteyen var mı?

1 Beğeni

Hocam ben B. Franklin ve Schopenhauer arıyorum hiç bir yerde bulamadım. Bir bilginiz var mı acaba?

1 Beğeni

Bir iki yıldır bakmadım. Franklin yeni baskı yapmadan imkansız ama.

2 Beğeni

Ben deliler gibi Simon Bolivar arıyorum yok, satmayı düşünür müsün? :rofl:

1 Beğeni

Ben dün İzmir İstinye AVM’de Nietszche buldum 200TL’ye arayanlara söylemek istedim son bir tane kalmıştı :slight_smile:

Bir yıl dolmak üzere ve seride hiç hareket yok. Muhtemelen İş Kültür maliyetler bir nebze düşene kadar bir süre daha bu serinin üzerine düşmeyecek gibi.

3 Beğeni

Düşmesinler zaten. Kaldıramayız bu seriden yeni çıkacakların fiyatlarını :slight_smile:

1 Beğeni

Geçenlerde forumda bandrolü alınan kitaplarda biri paylaşmıştı “Budha” kitabı karton kapak olarak çıkacak.Galiba seriye karton kapak olarak devam edecekler.

Arkadaşlar Mithradates, Benjamin Franklin, Büyük Konstantin, Beethoven olan ve satmayı düşünen arkadaşlar yazabilir mi

1 Beğeni