Dünyaya Yön Verenler (Biyografi) Serisi (Türkiye İş Bankası Yayınları)

Gerekli kredi işlemlerini tamamladıysanız ben satayım. :smile:

Farkettiyseniz oldukça mizahi yaklaşıyorum iş kültüre artık. :slight_smile:

3 Beğeni

Çok haklısınız, bir umuttur yaşamak diyoruz😄

1 Beğeni

Arkadaşlar nisanda seriden yeniden baskı olacakmış sanırım bilgisi olan var mı?

Karton kapak Budha ve Nietzsche için bandrol alındı. Bekliyoruz.

2 Beğeni

Teşekkürler, umarım serinin devamı gelir.

Nietzsche karton kapak.

4 Beğeni

Budha Ciltsiz

1 Beğeni

yok abi yok vallahi çıldıracağım ulan kitap lan bu ne yapıyorsunuz manyağın biri ceasar’ı 1500 tl ye satıyor yırtınıyoruz tekrardan basın diye adamların gram umurunda değil şunları hani tamam millet kitaplık için topluyor de abi kitabı kaynak olarak kullanacak herif ne yapacak dalga geçiyorlar resmen

1 Beğeni

Hoşgeldiniz hocam iyi forumlar.

1 Beğeni

Arkadaşlar Beethoven ve Benjamin Franklin arıyorum satmayı düşünen iletişime geçebilir mi?

Bir an, o manyak ben miyim diye düşünmedim değil. Baktım, ben değilmişim :slightly_smiling_face:

Merhaba, Jack London’u uygun fiyatlı satan varsa PM.

Amazon üzerinde Mozart, Perikles,Rousseau, Leibniz, Budha, Robespierre, Bismarck kitapları satılıyor bilginize.

Arkadaşlar herhangi bir gelişme var mı biyografi serisi ile ilgili haber alan var mı ?

Kant ve Hegel için karton kapak baskı geliyor. Bandrol alınmış.

1 Beğeni

Merhabalar ben de seriden birkaç kitabı almak istiyordum bayağı sahaf gezdim sahaflarda bu seriden bulamadım. İş Kültürün kendi yerine gittim orada da zaten sitesinde stokta olan kitaplar vardı 2.el sitelerine baktım bulunmayanlar karaborsa olmuş tekrar basılacak olanları da Karton kapaktan devam ettireceklermiş benim almak istediklerim arasında Darwin,Büyük Petro var ama bu kadar hacimli kitapları da Karton kapak almak bana mantıksız geliyor sizce ileride tekrar Ciltli baskıya dönerler mi?

2 Beğeni

Karton Kapak

2 Beğeni

Karton kapak

2 Beğeni

Karton kapak bu kitaplar artık parlak bir yüzeye sahip. Hoşuma gitmedi desem yalan olur.

O kadar yaşam enerjim olsa ciltliden bunlara dönebilirdim. Belli ki devamı bu şekilde gelecek çünkü.

Ciltli görünümlü karton.

7 Beğeni

Kalın kitaplardaki en büyük sorun okurken ayrılma olması. Eğer İş Kültür dikkat ettiyse kartona da razıyız. Yeter ki çıkarsınlar.

1 Beğeni