En Son İzlediğiniz Anime?

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6371525f794a47685442385374773d3d2d3339393137373430342e313462356235356631376165373036613938313938353135393937312e676966

Phantom: requiem for the phantom
Bölüm sayısı : 26
Türü : Aksiyon, Dram, Seinen
Konusu: Tatili sırasında şahit olmaması gereken bir olaya tanık olan asıl karakterimiz mafya örgütü olan Inforno tarafından kaçırılır. Kaçırılması sırasında güçlü iç güdüleri olduğu izlenimi veren genç, Inferno’nun doktoru tarafından hafızası silinir ve suikastçi olması amacıyla eğitime tabii tutulur. Almancada iki anlamına gelen Zwei ismi verilen gencin eğitmeni ise, yine Inferno’nun en başarılı tetikçisi/suikastçisi olan ve Almanca’da bir anlamına gelen Ein’dir. Zwei’ye yaşamak istiyorsa başarılı olması gerektiğini söyleyen Ein ve Inferno amacına ulaşır ve Zwei başarılı bir suikastçi olur. Fakat geçmişi ile ilgili merakı işleri değiştirir, hem kendisi için hem de Ein için.

1483455451_tumblr_n0e2nsvC071rydwbvo1_r1_500

Güzel animeydi bu da bitti be. Animenin adından da anlaşılacağı üzerine suikast animesi. Mafya da var içinde. İşin içine biraz da psikolojik birkaç şey koymuşlar güzel olmuş. Ama anime öyle bir ilerliyor ki seni nereye götürecek hiç bilemiyorsun. Konuyu çok güzel işlemişler. Tahmin etmek benim için imkansızdı. Bir iki mantık hatası olsa da görmezden gelinebilir bence. Farklı aksiyon animesi arayanlara tavsiye edilir. Derinliği güzel işlenmiş fazla duyulmamış ve haksızlık yapılmış animelerden biri…

Benim puanım 10 üzerinden 8

7 Beğeni

Btooom!

4-5 yıldır listemde olan ama izlemediğim bir anime idi. Burada görüp 12 bölüm zaten izleyim gitsin dedim izledim. İlk 3 bölüm tepkim; nasıl böyle bi’ animenin 2. sezonu olmaz? Ne yapıp batırcaklar oldu. -hoş genelde benzer şeylerden olur, tahmin ediliyordu sebepler- 4-5. bölüm; ama bu anime ikinci sezonluktu oldu. 6. bölümden sonra ise; heee demek böyle ikinci sezonu olmadı oldu. Gittikçe yavanlaştı ve temposunu düşürdü yani. İkinci sezon düşüncesi ile uzatılmış ama reytingleri düşüp böyle kalmış gibime geldi. Herkesin bombalardan abuk subuk kaçıp aynı karakterler ile 2-3 bölümlük kısımlar yapmak yerine daha kararlı bir şekilde devam edilebilirdi bence. Araya katılan ecchi de tuzu biberi. Yahu bomba kızın memesinden sekti! Zaten sonu o kadar açık biten ve gelmeyen bi’ anime izlemeyeli de yıllar olmuştu, nostalji yaşadım. Çünkü artık belli’ bi konu bitirilip kalanı ikinci sezona bırakılıyor genelde. Yeni karakterler filan tanıtılıp sanki 13. bölüm gelcek gibi bitti. Animenin bir çok yerinde olduğu gibi orası sayesinde de işte 2012 be dedirtti yani. :smiley:

Keşke daha karanlık ve hayatta kalma temalı bir anime olsaydı diyorum tekrardan. Animenin hakkını veren tek karakter resimde koymuş olduğum Masashi karakteri idi ve favorim oldu. Ana karakterin çocuk ile kapışırken “aman tanrım, sanki arkadan oynuyorum gibi her şeyin farkındayım. Ölüm ile burun buruna gelince içimde ki gamer çıkıyor pup alıyorum” demeye getirmesi de yine koca bir 2012 idi. :smiley: Yanlış anlaşılmasın yadırgamıyorum, o zamanların modası o idi ve 2012 ve öncesi serilerin yeri bende apayrıdır. Hoşuma giden etmenler idi bunlar yani, hoş bir nostalji oldu.

Normalde eridiğim Kansai aksanını ise Oji-san tipinde 12 bölüm duymak garipti. :smiley: Şuraya bi’ Kansai bırakayım da örnek olsun, 15. saniye.

Room Camp: Soba Udon | Laid-Back Camp - YouTube

Mangası ise bir arkadaş anlatmış daha farklı bitiyormuş ve altarnatif finalde gelmiş ikinci kere. Şuraya bırakayım merak edene:

Animedeki gibi devam ediyor diyebilirim finale doğru değişiyor sadece gidişat. Finalde doğru yaklaştığımızda sadece 5 kişi hayatta kalıyor, bunlar: Sakamoto, Himiko, Kira, Oda ve Kenya (Kenya animede gözüküyor muydu hatırlamıyorum, galiba gözükmüyordu). Normal finalde Oda hariç kalan 4 ü birlikte çalışıp adaya gelecek bir helikopteri çalıp kaçmayı planladılar. Ama ilk denemelerinde başarısız oldular. Bunun ardından oda nın çipler için sakamoto ya saldırması ile savaştılar, ve ikisi birbirini öldürdü. Oda ve sakamoto hariç geriye kalan 3 kişi kurtuldu. Kurtulanlar için bir ödül töreni düzenlendi. Bu sırada Himiko, bütün bunların başı olan adamı öldürdü ve hikaye Himiko nun ağlayışı ile manga bitti. Alternatif sonda ise (normal final fazla mı tepki aldı ondan mı çıktı böyle bir son bilmiyorum ama), onları adaya atan kişilerin bir çalışanı (şu sakamoto nun senpai dediği eleman), en büyük yardımı yapan babası ve amcası(amcası yardim ederken öldü) onlara yardımcı oldu ve bombaların kilidini kırdılar (bu normal final de de oldu yazmayı unutmuşum). Yine Oda sakamoto ya saldırdı ama bu sefer sakamoto kazandı. Oda ise ölmedi bir ayağını kaybetti. İşte bu şekil sonra dışarıdan yardım ile kurtuluyor 5 ide.

Manga finali için ise düşüncem; mutlu sonla bitmeyen finaller bende bi’ burukluk ve boşluk bırakıyor ama en iyi finaller de onlar oluyor.

Animeyi beğendim tavsiye ederim lakin sıkılabildiğiniz noktalar ve ucunun bu kadar açık olması rahatsız edebilir. Bi’ ara izlediğim her anime böyle bitiyordu ve o hissi hatırlamak iyi bir nostalji ile karışık sonu kalan serileri aklıma getirdi üzüldüm. :smiley: Şimdi düşününce o serilerden sadece ao no exorcist ikinci sezonu geldi.

Sakurasou no pet na kanajo, shakugan no shana, sekirei, black blood brothers, digimon savers-bak tek tek geliyor :smiley:- geldi aklıma… Shakugan no shana direkt finaldi ama yarim kalmışlık hissi bırakmıştı bende.

Şimdi bunun gibi çok çok uzun zamandır listemde olup mükemmel olduğunu bildiğim halde izlemediğim animeleri bitirmeyi düşünüyorum. Darken than black ile başlıyorum. İyi ve klasik olduğunu zaten bilip doğru an gelmedi hissinden ötürü izlemediğim çok fazla seri var.

3 Beğeni

Vay güzel uzun bir yorum. Nefis :)) 2. Sezon niye yapılmadı hâlâ bilinmiyor ama duyduğuma göre sebebi madhouse diyorlar. Zaten madhouse 2. Sezon çekmeyi seven bi firma değilmiş :)) tepkin değişik geldi bana. 4. Ve 7. Bölümü ben baya baya sevmiştim. Ve özellikle şu Kira’yı seslendiren kişi acayip başarılı. Benden uzun anime geçmişin var, eminim bilirsin o seslendirme sanatçısını. En ünlü karakteri sanırım Durarara Celty :slight_smile:
Bu arada teşekkürler. Mangasını okumak nasip olmasa da özetini okumuş olduk. Bence 2. Sezon yapılmış olsa mangaya bağlı kalmazdı o ne öyle :))

Son olarak darker than black daha geçen gün izlediğim bir anime. Yorumu buraya atmaya bile gerek duymadım. Kesinlikle tavsiye etmem.
Ama içimde kaldı yine de şuraya yorumu bırakayım.

Darker than black
Bölüm sayısı: 25+4+12
Tür: Aksiyon, Bilimkurgu, Gizem, Süper Güç
İlk sezon ile ikinci sezon arasında 4 bölümlük ova varmış. Sonradan fark edip en son izledim kötü oldu o. Baya bi bağlantısı var. Ova değil bildiğin kaldığı yerden devam etmiş.
Bu anime ergo proxy’nin tırnağı bile olmasa da gizem konusunda ortak yanları var. Çünkü açıklama yapmayı sevmiyor bu anime de. Her şeyi kendin keşfet diyor resmen. Aslında bu durum biraz sinirlerimi bozuyor. Çünkü o kadar olay oluyor, bunlar neden savaşıyor, kim kimin tarafında, amaçları ne bişi anlamadan izliyoruz :)) aksiyon demişken diğer aksiyon animelerine göre oldukça sakin bir anime. Yavaş yavaş sakin gelişen olaylar var. Kafa patlatmayı sevenler izleyebilir ama açıkçası konu işlenişi benim hoşuma gitmedi. Bilimkurgu animeleri biraz bilgi vermeli bence. Nasıl bir dünya biraz anlatmalı…

Puanım 10 üzerinden 5

2 Beğeni

Darken than black yılar önce dolaşırken tv de denk gelip aklıma yer etmişti ve güzel duruyordu. Finalinden sanırım bir kısmı görmüştüm ve dövüşler ve konu da güzel ve derin gibime gelmişti ama kalitesi konusunda %100 bilgim yok izleyip göreceğim. O kadar kötüyse zaten bırakırım, 2 sezon dayanamam.

2 Beğeni

Benden günah gitti :)) tabi bu seriyi çok seven de oluyor. Zevk meselesi :slight_smile: bitince içinde boşluk kalacak… Dövüşleri güzel sahiden, ama konuyu iyi bağlamamışlar…

Ben de 3 gatsu no lion’a başladım. Bi arkadaş şiddetle tavsiye etti hayırlısı bakalım :slight_smile:

3 Beğeni

3-gnl mükemmeldir. Bazı noktalarda yavaş ilerlediği oluyor ve ilk bölümler “acaba bundan ne çıkabilir ki?” djyorsun ama bi’ şekilde seni kendine bağlayıp çekiyor. Kaşla göz arasında bitirmiştim ama 3. sezonunun hala gelmemesi üzüyor. Umarım seversin. İzleyen pek görmüyorum şu an anlamsızca mutlu oldum. :smiley:

3 Beğeni

tenor
3 gatsu no lion
Bölüm sayısı : 22+22
Türü : Dram, Oyun, Slice of Life, Seinen

Öncelikle türünden bahsetmek istiyorum. Oyun ve slice of life bu ne çelişki diyordum ki oyun dediği sanal oyun değilmiş japon satrancı :slight_smile: Animede önemli bir konu bu. Merak edenlere kısa bilgi

Konusu:Rei ortaokuldan beri çok iyi bir shogi oyuncusudur. 17 yaşında, yalnız yaşayan ve profesyonel bir oyuncu olan Rei oldukça duygusal, hatta biraz da depresiftir. Çünkü gerçek ailesi öldükten sonra onu evlat edinen aile ile (daha doğrusu üvey kardeşleri ile) sorunları vardır ve duygusal olgunluğa erişmemiş kişiliği bu sorunların üstesinden gelmesine engel olmaktadır.Rei kendi halinde yaşamını sürdürürken garip bir şekilde kendisini üç kız kardeşin yakın arkadaşı olarak bulur. Rei’nin aksine neşe dolu olan Akari, Hinata ve Momo dedeleriyle birlikte yaşamakta, zorlu hayat şartları olsa da yaşam sevinçlerini korumaktadır. Rei bir yandan aile ilişkilerini çözmeye çalışırken diğer yandan profesyonel shogi oyununun stresine katlanmaktadır. Peki yeni tanıştığı bu üç kız kardeşin Rei’nin hayatındaki tüm olaylara ve insanlara bakışını değiştirmeye gücü yetecek midir? İşte bu tam da serinin anlatmak istediği şey diyebilirim.

tenor-1
Sen ne güzel bir animesin ya! Slice of life dedikleri günlük yaşam türünde izlediğim 2. anime. Bu türe pek alışık değilim. O yüzden benden önceki birçokları gibi önyargı ile başladım. Çok sakin, yavaş ilerleyen bir anime. Sıcak bir havası vardı. Yalnızlık teması güzel işlenmiş olsa da sürekli doğaüstü animeler izleyen biri ben, sıkıldığım zamanlar oldu. Yine de animenin öyle bir havası vardı ki insanın bırakası gelmiyor. Bitince de üzüldüm tabi. Sanki arkadaşlarıma veda etmiş gibi… Animede dram ve komediyi güzel harmanlamışlar. Ayrıca 3 kız kardeşten ortancayı seslendiren kişinin Kana Hanazawa olması da bu anime için bir artı. Anime bir yerde resmen şöyle demiş : elinden geleni yap, bi özelliğim yok deme, düşün, senin de yapabileceğin bir şeyler var. Sonuçlardan çok gidilen yol daha önemlidir. Haksızlık karşısında hakkını savunmaktan asla vazgeçme.

Bu animeyi bir cümle ile özetlemek istersem; depresyon ve yalnızlık teması altında başkalarına değer veren, ince düşünen, güçlü karakterlerin hikayesi derim.

Puanım ilk sezona 7 ikinci sezona 8.

Şunu da demeden yapamam. 2. sezondaki şu rehber öğretmene fena sinir oldum. Ekrana bir şeyler atacaktım az daha :)) o yüzden rehber öğretmenin başına gelenlere üzülemedim. Kanıt yok, yapacak bir şey yok diyor. Öyle bir öğretmenim olsa gider arabasına zarar veririm bir şekilde intikam alırdım :d Sonra öğretmenlerin de birçok taktiği var. Kanıt olmasına gerek yok. Zor ödev verirsin, her ders soru sorarsın, hayattan bezdirerek ona ne demek istediğini söylersin. Bunu yapan öğretmenleri gördük, sonuna kadar da haklılar. Kötü amaçla yapanlar hariç tabi. Neyse müdüre helal olsun diyorum. Sınıfa geldi ve tüm sorunları tek tek çözdü. Demek ki oluyormuş. Ama bir cümlesi çok iyi yerden vurdu:‘‘Son senenizde rehber öğretmeninizin değişmesi kötü ama bu sizin suçunuz. Olayları görmezden geldiniz. Bu şekilde cezasını çekiyorsunuz.’’ Koyun sürüsü resmen. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı. İşte böyle insanlar toplumu oluşturduğu için dünya kötü! Dünya kötü insanların kötülüğü yüzünden değil, iyi insanların sessiz kalmasından dolayı kötü. O sınıfta zorba 5 kişi varsa normal 20 kişi vardı ama birlik olmadılar. Ama en sonunda özür dileyerek kısmen de olsa iyi bir şey yapanlar oldu :slight_smile:

7 Beğeni

Ya hepsini geçsinler, gidip momo için izlesinler. :smiley: Netflix alınca tekrar izliycem baştan.

5 Beğeni

Tatlılık konusunda Ergo Proxy’nin Pino’su ve Steins Gate’in Mayuri’si ile kapışır :))

2 Beğeni

Şu başlık yüzünden yine bir animeye bulaşacağım ama dur bakalım…

4 Beğeni

Gungrave
Bölüm sayısı : 26
Türü: Aksiyon, Bilimkurgu, Dram, Seinen, Süper Güç
Konusu: Millennion adlı fazlasıyla güçlü bir suç örgütünün etrafı kasıp kavurduğu, iyilik tanımının çoktan değiştiği, karanlık bir dünya düşünün. Gungrave’in kahramanları Brandon Heat ve arkadaşları da küçük bir çete olarak yaşamlarını böylesi bir distopyatik ortamda sürdürüyor.

DisguisedSimpleAmmonite-small

Bu animeyi izlemeyi düşünüyorsanız ilk bölümü atlayın derim. Çünkü ilk bölümde aşırı spoiler var. Biz bu ilk bölüme “bölüm 17.5” diyelim. Ne kadar şanslıyım ki ilk bölümü izledikten sonra araya başka animeler girdi ve ilk bölümün çoğunu unuttuktan sonra ikinci bölümü izledim.
Gungrave’in ilk bölümü saymazsak bu anime, olaylara direk aksiyon ile girmek yerine sakin bir şekilde karakter gelişimini işlemiş. Mafya animeleri izlemek güzel oluyor
Ergen tipler olmuyor animede. Ama kötü yanı olarak -ki bazıları buna iyi de diyebilir- animede karakterler ya gri ya siyah. Beyaz karakter kesinlikle yok. Kibir ve hırsın nelere yol açabileceğini de güzel anlatmış.
Mafya animeleri sevenlere tavsiye edilir. Değeri az bilinen animelerden bu da. Brandon’un ölümsüz dostluğu için bile izlenir bu anime.
Puanım 10 üzerinden 7

Bakemonogatari
Bölüm sayısı : 15
Türü: Gizem, Romantik, Doğaüstü, Vampir
Bunun konusuna hiç girmeyeceğim çünkü konusu değişiyor daha sonra. Gizemiyle beni içine çekti ama animenin direk ecchi ile başlamasından anlamalıydım. Fazlasıyla ecchi var bu animede. Başkarakter oğlan cesur, iyiliksever ve fazlasıyla kibar biri. Ayrıca ilk bölümden itibaren bizi rahat bırakmayan tsundere kızımız var. Bu seri gerçekten ilginç. Aksiyonu çok az, konu genelde diyalog üzerinden ilerlemiş. Çoğu insan izlerken sıkılabilir, herkesin izleyebileceği bir anime değil bence. Ama yavaş temposuna uyum sağlayabilenlere güzel bir hikaye sunmuş.
Puanım 10 üzerinden 7
Böylece monogatari serisine girmiş oldum :slight_smile:

Edit: Böyle dedim ama sanırım bana göre de değilmiş. Serinin devamı nisemonogatari fena bozdu. Meraklısına tüm seri hakkında kısa bilgi

4 Beğeni

Nanatsu no Taizai Kamigami no Gekirin izliyorum ikinci sezon gibi ağır başlayıp sonradan açılır sanmıştım ama yok. Bu sezonda ilk 2 sezonun merak uyandırıcılığı, konu işleyişi, karakterlerin geçmişlerinin güzellikleri yok… Ne olacak diye merak etmiyorum. Ya ben değiştim ya da animenin bu sezonu ilk iki sezon kadar heyecanlı gitmiyor. Yavan kaldı sanki.

3 Beğeni

614

Shinchou Yuusha: Kono Yuusha Ga Ore Tueee

Slime, goblin slayer ve tate no yuushanın yeni sezonu başlayıp bitene kadar şimdilik isekai dozumu vermiş bulunuyor kendisi. İzlediğim isekai animeleri içerisinde sonu en tatmin edeni ama bi’ o kadar tatmin etmeyeni idi. Zero no tsukaima gibi hissettim bunu izlerken de. Finali tatmin edici ama insan devamını da istiyor. :smiley: Zaten ikinci sezonu da gelecek bence.

Ortalama, çerezlik ve pek kaliteli bir anime değil. Sıkılınca oturup bitirmek için izlenebilecek bir anime. Ramazanda filan güzel gömülür yani. Ortalama olmasına karşın vermesi gereken şeyleri tatmin edecek şekilde veriyor ve bazı klişelere karşın çoğu isekai klişelerinden de sıyrılıyor. Ya hani bi’ kere finali final diyorum yani siz anlayın artık. :smiley:

Komedisinin abzürt olması ve ecchi sahnelerini bile komedi ile birleştirip gram rahatsız edici olmaması çok güzeldi. Grand blue havası vardı ve ben o tarz abartılı ses ve surat değişikliği ile yapılan komedilere bayılıyorum. -İzlemediyseniz grand blue de kesinlikle öneririm mükemmeldir.- Animenin finalinde ki karanlık ise hem beklenen bir ters köşe hem de çok güzeldi.

Sıkılmadan izleneceğini düşünüyorum, özellikle isekai seviyorsanız kaçırmayın derim.

7/10

3 Beğeni

tenor-2
Fate stay night
Bölüm sayısı: 24
Türü: Aksiyon, Doğaüstü, Sihir, Romantik
Fate/Stay Night, fate evrenindeki 3 paralel evrenden ilki. Bu 3 paralel evrenin de başlangıcı aynı ama devamında çok farklı yönde ilerliyorlar.
Konusu kısaca şu, her dileği gerçeğe çevirebilecek mucizeler yaratabilicek kutsal kase var. Bu kutsal kaseyi ele geçirmek için kutsal kasenin seçtiği 7 efendi ve onların 7 hizmetkarı birbirleri arasında savaşıyor. En sona kalan kutsal kasenin sahibi oluyor böylece. Bu 7 hizmetkardan bahsedeyim biraz.
Saber: Kılıç ustası kahraman.
Lancer: Mızraklı süvari
Archer: Okçu.
Assassin: Suikastçi.
Berserker: Çıldırmış.
Rider: Binici.
Caster: Büyücü.

Bu hizmetkarlar normal insanlardan daha güçlü tabiki. Hizmetkarlar geçmişte veya gelecekte dünyada büyük etkisi olmuş insanlar. Ayrıca istedikleri zaman ruh formuna da geçiyorlar. Ve son olarak her hizmetkarın kendine sakladığı bir süper gücü var. Oyunlardaki ulti gibi. Bunu gizli tutup koz olarak kullanıyorlar. Öyle olunca olay çok fena strateji savaşına dönüyor. Savaş sahneleri çok iyi olmuş.
Puanım 10 üzerinden 7

tenor-1
Fate Zero
Bölüm sayısı: 13+12
Türü: Aksiyon, Doğaüstü, Sihir
Bu anime ise Fate/Stay Night’tan 10 sene öncesini anlatıyor. Bunda da yine kutsal kase savaşları var. Bu anime kesinlikle fate serileri arasında en iyisi.
Puanım 10 üzerinden 10

Şimdi bunu izlemek isteyenler nasıl izlemeli sorusu var.

Şöyle ki; Fate/Stay Night’tan başlarsak
Fate/Zero’da Fate/Stay Night izlerken aklımıza takılan bazı olayları ve sonuçlarını görüyoruz. Yani Fate/Stay Night’a zeminin nasıl hazırlandığını izlemiş oluyoruz. Fakat 10 yıl sonra neler olacağını bildiğimiz için Fate/Zero içinde geçen birçok karşılaşmanın sonucunu tahmin edebiliyor hatta genel finalinin aşağı-yukarı bize ne sunacağını anlayabiliyoruz.

Öte yandan Fate/Zero’nun önce izlenmesi halinde ise karşılaşacağımız şey, Fate/Stay Night serilerinin tam bir fiyasko olması oluyor. Zira Fate/Zero yukarıda saydığım nedenler ile diğer Fate serilerinden bir değil birkaç adım önde. Seinen olması da cabası. Böyle bir seriden sonra Fate/Stay Night serilerinin shounen havası izleyiciyi tatmin etmeye yetmiyor, yetemiyor. En azından bende öyle oldu.

Bu sebeple keyifli bir izleme için çıkış sıralamasına uyup önce Fate/Stay Night veya diğer 2 paralel evrenden biri. En son ise Fate/Zero izlenmeli derim.

5 Beğeni

Ben önce Fate/Zero izlemeyi tercih ettim en güzeli olunca hiçbir şey bilmeden izlemek daha mantıklı geldi. Ardından Unlimited Blade Works izledim 2006 yapımını izlemek içimden gelmedi memnunum böyle izlediğime :grinning:

4 Beğeni

Dediğim gibi Fate/Zero en güzeli olduğu için en son izlemek daha iyi bence. Unlimited Blade Works izlemedim ama filmini izledim sanırım özeti o. Fate/Stay Night’tan sonra pek hoşuma gitmedi. Çünkü bazı yerleri direk çelişkili. Fate/Zero’nun bu kadar iyi olmasının sebebi senaryo yazarı Gen Urobuchi olduğunu öğrendim. Hayran oldum bu adama. Biraz araştırdım birkaç animesini izlemişim zaten. Bu fate evreni çok hoşuma gitti biraz zaman geçsin Heaven’s Feel izlemeyi düşünüyorum.

2 Beğeni

Ben fate stay night izledikten sonra biraz araştırmıştım öylesine ne var ne yok diye sanırım eski bir hentai oyunu imiş ve aynı site şöyle söylüyor karekterlerin seksüel çizimleri de bu yüzdenmiş.

1 Beğeni

Evet ilk oyunu öyleymiş. 2004 yılında çıkan Fate/Stay Night 3 rotası olan bir oyunmuş. Sonradan daha bir sürü oyunu çıkmış.
https://www.birdizihaber.com/2018/02/efsanevi-fate-oyun-serisinin-gizemli-dunyasi/amp/

3 Beğeni

En iyisi benim yaptığım gibi sadece zero izleyip zirvede bırakmak. :relieved:

1 Beğeni

Ben de aynısını yaptım

1 Beğeni