En Son İzlediğiniz Anime?

Ninja falan hikaye. Naruto bildiğiniz büyücülük serisidir.

Ben ömrümde canavara dönüşen ninja görmedim.

İkinci partta güzelleşir diye sıkıla sıkıla ilk 135 bölümü izledim birkaç yılda. İkinci bölüme geçtim ve 30 küsür bölüm anca dayanabildim.

2 Beğeni

Açık ara farkla izlediğim en iyi animeydi. Diğer arkadaşa nispet yapıyor gibi olacak ama kesinlikle tavsiye ediyorum. :smiley: 2.sezon zaten her açıdan farklı bir boyuta taşınıyor anime. Pişman olmazsınız.

4 Beğeni

140 bölüm izledim, zaten bırakmam daha :smiley: Harbiden iyi gidiyor bu arada, beğenmeyen halt etmiş :stuck_out_tongue_closed_eyes: Şaka tabii ki orası, herkesin düşüncesine saygım sonsuz :hocho: Sonsuz olmasına da nasıl sıkıldın ya, niye bu kadar taktın sen @galeme. Ninja bu canavara da dönüşür Expelliarmus’da atar :rofl:

3 Beğeni

Naruto konusunda hiçbir şeye olmadığım kadar takıntılıyım. Olumsuz yoruma katlanamam. :joy::sweat_smile:

4 Beğeni

Ben biraz geç izledim herhalde. Üniversite ikinci sınıftaydım.

Bu arada gördüğüm kadarıyla Jiraiya’yı da sevmemiştim. Sözde en sevilen karakterlerdenmiş. Kendisi yetim Naruto’nun parasını alıp kendinden fazlasıyla küçük kadınlarla yiyen birisi.

2 Beğeni

Hahahahaha :joy::joy::joy: Alemsin yahu :smiley: Naruto’da Jiraiya favori karakterim benim. Sakura da en gıcık kaldığım karakter. Bence sen anime sevmiyorsun. Cool ol, relax ol, iki kavga dövüş izle gaza gel. O jutsu benim bu jutsu senin ver yansın :smiley:

3 Beğeni

Earl and Fairy, 12 bölümcük anime. Bir Peri doktoru olan Lydia’yı ve Perilerin Mavi Kontu olmak isteyen Edgar’ı anlatıyor. 10. Bölüme kadar izledim. Olaylar, karakterler güzel işlenmiş. Şimdilik seviyor gibiyim. Çeşitli mitolojilerden de bir kaç yaratık görünüyor arada. Kelpie, Banshee gibi.

5 Beğeni

İkinci sezonu ne zaman gelecek acaba??

2 Beğeni

Hiç bilmiyorum ancak dizisini çekmişler ilk sezonun ben de yeni gördüm

2 Beğeni

Youjo Senki’yi izledim. 12 bölüm kısa bir animeydi ikinci sezonu çıkar mı bilmiyorum. Ölen falan olmadı, ucu açık bitti ama yeni karakter falan geldi ikinci sezona konusu var mı var.

Animedeki tanrı ögesini, tanrının ana karakter kıza fazla karışması ya da kızın kendisinin fantastik bir karakter olmasını bir kenara bırakın; bildiğin ikinci dünya savaşı animesi yapmışlar. Fazla sürpriz bozanlı anlatmak için yorgunum o yüzden rahat rahat okuyabilirsiniz. Anime beklentimin altındaydı, gerçi şu aralar ne izlesem zevk alamayacak gibi hissediyorum. (Anime izleme modu için hasta olup yatak döşek yatmam gerekiyor herhalde) Baş karakterleri kötü olan animeler diye bir liste bulup oradan izlemeye karar vermiştim ama Tanya’yı fazla evil bulamadım - yani animedeki diğer karakterlerden gücü ve zekası dışında fazla evil bir tarafı yoktu.

3 Beğeni

Pokemonda kaldım ben :smiley:

2 Beğeni

Zankyou no Terror

Shinichiro Watanabe demem bile kalitesini anlatmak için yeterli bir anime

4 Beğeni

Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Zetsuen no Tempest a başladım. Harika gidiyor. Hadi bakalım :smiley:

1 Beğeni

Koşu bandının üzerinde Black Clover :sunglasses:

5 Beğeni

Ben de en son Black Clover izledim. 18-16 dakikalık bir şeye ihtiyacım vardı lakin bu ne baş ağrısı. Asta devamlı bağırıyor, ciddi anlamda başım ağrıdığı için bıraktım.

Bir de çok satan genç-yetişkin kitapları gibi ne zamanında tuttuysa formülünü çıkarıp, hepsinden karışık yapmışlar gibi, bana özgün gelmedi.

2 Beğeni

Black Clover özgün konuşma stilleri, çok tatlı özgün karakterleri ve en önemlisi kendine özgü çizimleriyle bence oldukça özgün eğer animesini sevmediysen man.gasına bakabilirsin belki onu seversin.

2 Beğeni

Ana karakter gereksiz yere bağırdığı için animeyi ilk bölümde bırakanlar kervanına hoş geldin.

1 Beğeni
         Mo Dao Zu Shi

İnternette gezinirken denk geldim ve biraz izleyelim bakalım dedim. Sonuç; mükemmel anime, dili Çince olduğu için alışmak biraz zaman alıyor.

Wei Wuxian dediğimiz kişi büyü alanında mahir birisi fakat başına buyruk davranışları yüzünden binlerce kişinin dünyasını altüst etmiştir. En yakın öğrencisi de kendisine ihanet edince bir baskında öldürülür.

13 yıl sonra…

Teyzesinin yanında büyüyen deli bir oğlan artık kendisine reva görülenlere tahammül edemez ve bedenine eski bir büyü yoluyla bir ruhu çağırır… Tesadüf bu ya gelen kişi Wei Wuxian’dır.

2 Beğeni

Fırsat bulunca Your Name (Kimi No Na Wa) adlı tek bölümlük animeyi izledim.

Bana biraz Kore dizisi Secret Garden’ ı anımsatsa da animeyi çok güzel yere bağlamışlar. Farklı ve etkileyiciydi. Biri kız diğeri erkek iki öğrencinin bedenlerinin yer değiştirmesini anlatıyor. İkisi de birbirinin hayatını yaşarken bir yandan da olayın nedenini çözmeye çalışıyorlar. Çizimler harikaydı, büyülenmiş gibi izledim. Gerçek hayattaki detaylara kadar çok iyi yansıtılmış her şey.

images%20(17)
images%20(16)

8 Beğeni

Cutie Honey Universe

Aslında ilk bölümü izlemeye çalıştım, demek, daha doğru olur. 1970’lerin uçuk kaçık Go Nagai tarzını, olay örgüsünde ufak değişikliklere giderek anlatmaya çalışmak hata. Devilman Crybaby gibi günümüze gayet güzelce uyarlanmış bir örneği varken, CHU çok çiğ geldi.

Serinin 1970’lerden beridir alışıla gelen basit temelleri üzerinden klasik hikâyesini bir adım öne taşıyan geçmişteki yeniden uyarlamaları düşününce, Universe tek bölümüyle yüzümü astırmayı başardı. Merak edip son bölümünde ne olduğunu araştırdım; yüzüm daha da asıldı.

Tekrar tekrar işlenen Honey’imizin maceraları arasında favorilerim hala Cutie Honey Flash tv serisini (İngilizce çevirisinin tamamlanmasına 10 bölüm kaldı) ve Re: Cutey Honey ovası.

1 Beğeni